Şimdi Ara

Eylül 2021 Amazon İspanya Siparişleri Bilgi Paylaşımı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
4
Favori
2.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beckonn B kullanıcısına yanıt

Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok

• Beckonn B kullanıcısına yanıt

Kuzeyde de hareketlilik yok Eylül 2021 Amazon İspanya Siparişleri Bilgi Paylaşımı 

• Biz zaten ortada kaldık :)

• Sevgili günlük;
    Amazon.es'den verdiğim siparişin üzerinden 3 aya yakın bir zaman geçti. Ben hala vazgeçmedim. Vuslat yakın mı acaba?

• Bu düzen vazgeçmeyeler sayesinde kırılacak :) o kartlar o güzel atlara binip gidemeyecekler bu sefer :)

• Gamer'ların ahı tuttu bence, mining'e bağlayacaktım ben onları.

Bende gamer'dım, Battlefield 2042 oynuyorum ama her dakika cebimden para çıkıyormuş gibi geliyor. Hatta internet kafeye gidip oynasam belki daha az param giderdi diyorum :)

• MesutBY kullanıcısına yanıt

Aynen rtx 3070ti tuf var bende ondan oynuyorum ikinci bunu alıp mining aktarayım paraları çıksın hiç yoktan diyordum :)

• Mining olayları bitince gönderecekler kesin Eylül 2021 Amazon İspanya Siparişleri Bilgi Paylaşımı 

• Mining bitmez hocam, haziran'da eth biter Raven'dir ergo'dur akar gider.

• semih.gdk kullanıcısına yanıt

Eğer öyle yaparlarsa bunun adına topiklik denir :)

• 8 tane tarihsiz kart var bide bu parasını ödediğim 3060ti var bir tanesini gönderseler bari de kartsız kaldım yeminle vallahi 3400g vega 11 le skyrim oynuyorum Eylül 2021 Amazon İspanya Siparişleri Bilgi Paylaşımı 

• Bir arkadaşımız kartına kavuşmuş, onu buradan tebrik ediyoruz, mutluluklarının devamını diliyoruz. Darısı başımıza... @Squallp
    Eylül 2021 Amazon İspanya Siparişleri Bilgi Paylaşımı

Eyvallah hocam, uzun bir bekleyişti ama sonu mutlu bitti :) Darısı diğer bekleyenlerin başına

• Ben bugün tekrar mail attım cevap bile vermediler 😄artık mail atmaktan korkmuyorum iptalse iptal yoksa da kartımızı yollasınlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bunlar paranin üzerine yatmasin bizim amazon satılır el değişir siber saldiri olur bir sey olur insanın korkuyor 637 avro :) bende uygun olunca mail atacağız yazıyor hala 17 sinde verdim siparişi, 18 de verenlerden giden var sanırım. İlginç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi siz 17-18 inde verenlerdensiniz biz 19 unda sipariş verenler ne edelim :) , bize kalırsa kartlar iyi olacak :) , 17-18 karışık gönderiliyor sanırım .

• Benimde 19 unda siparişim 641 eürö aldılar benden. 4 eürö fazla ödedik aslında öncelik tanımaları lazım Eylül 2021 Amazon İspanya Siparişleri Bilgi Paylaşımı 

• 17 eylülden beri sıradayız kardeşim, kaynak yapmayın, cıngar çıkarırım valla

aldığın tarihten ziyade paranın tahsilatına göre sıraladılar gibi geliyor bana. benim o dönem newegg'ten siparişim iptal olmuştu ve provizyonun düşmesi gecikmişti, bu yüzden gelmeyen 2 kartımın ödeme işlemi daha geç olmuştu. Ben böyle yordum durumu.

Olabilir :) ben aldıktan 4-5 gün sonra parayı çekmişti diye hatırlıyorum :) gelsinde ocakta gelsin şubatta gelsin :) kazasız belasız gelsin

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.