Şimdi Ara

Exynos 990 yetmedi: Samsung, Galaxy Note 20 için daha gelişmiş bir işlemci hazırlıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    kalite diyip durmasak ben onu bunu bilmem apple dxomark sonucunu kabul etmiş bir firma hic bir zamanda en iyi kamera bende diye bir iddiası yok , ben çoğunluğun fikrine bakarım Apple Samsung rekabeti hic bir zaman bitmez kamera dışında bir cok kisas mevcut dediğiniz gibi zevkler ve renkler tartışılmaz ne kadsr kabul etmesemde gercek 😜

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ön kamerayı kaldırsınlar düşünebilirim
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    990 ile ilgili yorumlariniz hangi konuda hocam bulamadım okumak isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 4 Mayıs 2020; 13:49:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cumur C kullanıcısına yanıt
    Samanlikta igne aramak gibi. Bulunur ama mekassatli zordur... Vakit alabilir illa DH deki cevaplarim icinse ... DH arama ozelligi de malesef cok gelismis degil. Ama ifadelerim 2019 yilina aittir. Sonucta bu rezaletin ilk kaynak haberi kendim degil haricidir o halde de paylasmisligim coktur .

Netice olarak, Exynos 990 fiyaskosu ayrica pekismis oldu.. Ama son yillarda Samsung Note serisi ile S serisinden gelen islemci vs az da olsa bir artis saglatiyordu... Yani koklu bir iyilesme de Note20 modellerinde beklenmesin... Fazla detay olmayan 2021 Amiral Islemcileri detayli S21 lerde incelensin anca oyle sans verilebilir duruma gore elbette.

Sahsen Note20 modellerini Exynos icin bilhassa kapatin derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 6 Mayıs 2020; 18:6:43 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.