Şimdi Ara

EXPER EASYPAD (P10AN) TABLET PC KULLANICILARI (416. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.353
Cevap
19
Favori
714.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 414415416417418
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar tablete rom atıcam hala orjinal sürüm yüklü yalnız usb kablosu ve şarja bağlı olmasına rağmen back ve home tuşlarına absılı tuttuğumda bilgisayar tableti görmüyor...günlerdir uğraşıyorum çıldıracağım... Lütfen sorunun ne olduğunu bilen biri varsa yardım etsin... 4.0 yüklemeye çalışıcam zira vega beamde sorunalr varmış ama işte bir türlü apx moduna alıp pcye gösteremedim tableti...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantastiko_92

arkadaşlar tablete rom atıcam hala orjinal sürüm yüklü yalnız usb kablosu ve şarja bağlı olmasına rağmen back ve home tuşlarına absılı tuttuğumda bilgisayar tableti görmüyor...günlerdir uğraşıyorum çıldıracağım... Lütfen sorunun ne olduğunu bilen biri varsa yardım etsin... 4.0 yüklemeye çalışıcam zira vega beamde sorunalr varmış ama işte bir türlü apx moduna alıp pcye gösteremedim tableti...

fantastiko_92, usb-windows bağlantısını yaptıktan sonra power düğmesine 6 sn. kadar basılı tut. tabletin ekranı aydınlanınca tekrar 6 sn. kadar basılı tut ve tablet kapansın. Şimdi tabletin artık %100 kapalı olduğundan eminsin. Artık malum tuşlara basarak şimdi tableti açabilirsin. Başıma benzer olay geldi.Ben de böyle çözdüm.Ama tek seferde olacağını da bekleme. Unutmadan, tabletin prize takılı değilse, şarjının %50 den az olmamasına da dikkat etmelisin. Ama en iyisi şarja takılı iken yapman. Eğer windowstan aygıt yöneticisi-Evrensel Seri Yol Denetleyicisi (Xp de böyle, win7 değişik olabilir) bölümünün başındaki artı işaretine basarsan ve o esnada tabletin malum tuşlarına basarsan, windowsun gördüğünü daha çabuk anlamış olursun.Kolay gelsin.

• 4.2.2 bazlı CM 10 kullanıyorum ancak ne yazık ki class 10 bir sd kart kullanmama rağmen yeterince iyi değil. Ben de 4.0 bazlı romları romları öneririm, ha ben niye bunu kullanmakta ısrarcıyım derseniz evde daha sık kullandığım bir de nexus7 var, ikisi arasında geçişte kullanım alışkanlığı bozulmasın istiyorum...

Bu arada isteyen olursa seyrek kullandığımdan tableti uygun bir meblaya satabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevruz.ahmet

quote:

Orijinalden alıntı: fantastiko_92

arkadaşlar tablete rom atıcam hala orjinal sürüm yüklü yalnız usb kablosu ve şarja bağlı olmasına rağmen back ve home tuşlarına absılı tuttuğumda bilgisayar tableti görmüyor...günlerdir uğraşıyorum çıldıracağım... Lütfen sorunun ne olduğunu bilen biri varsa yardım etsin... 4.0 yüklemeye çalışıcam zira vega beamde sorunalr varmış ama işte bir türlü apx moduna alıp pcye gösteremedim tableti...

fantastiko_92, usb-windows bağlantısını yaptıktan sonra power düğmesine 6 sn. kadar basılı tut. tabletin ekranı aydınlanınca tekrar 6 sn. kadar basılı tut ve tablet kapansın. Şimdi tabletin artık %100 kapalı olduğundan eminsin. Artık malum tuşlara basarak şimdi tableti açabilirsin. Başıma benzer olay geldi.Ben de böyle çözdüm.Ama tek seferde olacağını da bekleme. Unutmadan, tabletin prize takılı değilse, şarjının %50 den az olmamasına da dikkat etmelisin. Ama en iyisi şarja takılı iken yapman. Eğer windowstan aygıt yöneticisi-Evrensel Seri Yol Denetleyicisi (Xp de böyle, win7 değişik olabilir) bölümünün başındaki artı işaretine basarsan ve o esnada tabletin malum tuşlarına basarsan, windowsun gördüğünü daha çabuk anlamış olursun.Kolay gelsin.

teşekkürler hocam sorunu başka bi şekidle hallettim ancak kurduğum rom hatalar veriyor şimdi başka güzel bir rom arıyorum..

• slm arkadaslar benim exper easypad p10an var ekran dokunmatigi rom degistirirken gitti ekran dokunmatigini geri nasil getirebilirim simdiden tskler...
  • ekran dokunmatiginde sorun yasayip cozen arkadaslardan yardim bekliyorum....
  • Merhaba
    Exper easypad tableti açınca akranda sadece starting fastboot usb downlaod protocol yazısı çıkıyor baya araştırdım bir türlü kutulamıyorum rom yükleyemiyorum tablet bir aydır yatıyor lütfen yardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maiterya -- 7 Temmuz 2013; 0:52:39 >
  • kendim çözdüm . kendime teşekkür ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: maiterya

kendim çözdüm . kendime teşekkür ediyorum

Nasil cozdugunuzu de yazsaydiniz ayni sorunu yasayanlara faydaniz olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BSODFixer diye aratırsanız bunu içindeki talimata göre çalıştırın sonra rom yükleniyor.
  • 2 yıldır yatan easypad ım var hıc bır sekılde android market veya flash player guncellemesı yapamıyorum.bunun ıcın ne yapmam gerekıyor usb kablo ıle taktıgımda bilgisayarı gormuyor yakında kırıp atacam :D
  • arkadaşlar bende exper p10an02 var internet üzerinden oynadığım oyunun chat sayfasını açmıyor. ( oyun ismi desert operations ) ne yapmam lazım? oyundan konustugum bazı kişiler tabletten girip chat sayfasını kullana biliyormuş
  • boxes55 B kullanıcısına yanıt
    Gecen gun ayni seyi dusunurken vazgectim.Suan belirttigin sorunlarin hepsini cozmus sekilde tabletten sana cevap yaziyorum :) forumda rom yukleme aciklmasi var ordan istedigini yukleye bilirsin ben kraz hocanin romunu kullaniyorum.Sonrasinda experin kendi sayfasindan da flash indirdimsorun kalmadi. Sen problem yasadigin yerleri bildir cozeriz beraberce sikinti yok.

• bu tabletten televizyona görüntü aktarımı mümkünmü? tv tüplü
  • Modeli "EXPER EASYPAD P10AN" olan bir tablet geçti elime.. Amacım bu tablet üzerinde uygulama geliştirmek.. Fakat hiç bir yerde bu cihazın Android geliştirme sürücüsünü bulamadım.. eski mesajlarıda karıştırdımda işe yarar bişey gözüme çarpmadı.. Bu tablette uygulama geliştiren, duyan, bilen var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearlesspostman

Modeli "EXPER EASYPAD P10AN" olan bir tablet geçti elime.. Amacım bu tablet üzerinde uygulama geliştirmek.. Fakat hiç bir yerde bu cihazın Android geliştirme sürücüsünü bulamadım.. eski mesajlarıda karıştırdımda işe yarar bişey gözüme çarpmadı.. Bu tablette uygulama geliştiren, duyan, bilen var mıdır?

Bu arada android sürümü 4.1.1 Jelly Bean
  • Hocam bence durumumuz müsait ise başka bir tablet üzerinde çalışın. Experde 4.1 sürümü çok verimli değil, senin işini göreceğini sanmam. Ben 4.2 ile basit uygulama ve youtube haricinde kullanamıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • slm elimde exper tablet var youtube videolarını açılmıyor birde google play store ugulamasını bulamadım nasıl yükleyebilirim yardımcı olursanız sevinirim
  • Cihazın ayarlar kısmında dolaşırken bir menüye girdim karşıma bi uyarı geldi ok dedim ve tableti ekran karardı bidaha düzelmedi. Ayarlar kısmında ingilizce idi o menu şimdi ismi aklıma gelmiyor zaten menu sırf türkçe bir o ingilizceydi

• 
Sayfa: önceki 414415416417418
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.