Şimdi Ara

Expansion pack 168 yeni item ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Adam olmazsın sen. Oyundan anlamıyorsun o sorun değilde kişiliğinde beş para etmez. En temizi engellemek seningibi zerzavatı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xanty -- 15 Ekim 2013; 12:03:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hollyspirit

Bayram bayram kalp kirmayayim diyorum ama olmuyor...
    Had bildirmek delikanli,serefli,adamin yapacagi seydir!
    Durumdan faydalanmak? Cikip ortaya ben ......um diye bagiriyorsun resmen!!!
    Bu ortamda bu gune kadar acaba mantiksizligi,yanlisi bir kisiye bile olsa gosterebilir miyim diye ugrasdim.yok...imkansiz! Bu gunden itibaren,marta kadar susacagim.marttan itibaren yeniden gorusuruz isimleri bende sakli bu vatandaslarla.
    Herkese hayirli bayramlar.

Zembille inmişsin heralde. Senin mantıklısın bizler mantıksısız.. Sen akıllsın biz salağız..

Daha öncede söyledim yine söylüyorum.. ah ve rmah kaltığında seni d3 oynarken görmeyelim. hatta kalkıcağı kesinleşti neden hala ötüyorsun. git kardesim başka oyun oyna sen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufoz31

quote:

Bu ortamda bu gune kadar acaba mantiksizligi,yanlisi bir kisiye bile olsa gosterebilir miyim diye ugrasdim.yok...imkansiz! Bu gunden itibaren,marta kadar susacagim.marttan itibaren yeniden gorusuruz isimleri bende sakli bu vatandaslarla.

Zembille inmişsin heralde. Senin mantıklısın bizler mantıksısız.. Sen akıllsın biz salağız..

Daha öncede söyledim yine söylüyorum.. ah ve rmah kaltığında seni d3 oynarken görmeyelim. hatta kalkıcağı kesinleşti neden hala ötüyorsun. git kardesim başka oyun oyna sen.

Boşver kardeş adamın ne oyundan haberi var nede dünyadan. Gitmiş parayla karakter dizmiş tamamen çöp. Aklı yok fikri var yapacak bir şey yok.

• quote:

Bu elemanın armorysini bilen bir arkadaş varsa lütfen verebilir mi?

Zavallı muhtemelen araba parası akıtmış charlara
  • biz konsolda oynayanlar olarak mecburen yerden aldıklarımızla oynuyoruz beyler haa oyun böyle temız falan o ayrı meselede açıkçası rmah degılde ah un olmasını isterdim insan oyalanırdı çok ihtiyacı oldugunda alırdı birşeyler bilemıyorum..sonuç olarak merchant larda zaten çöp itemlar var demirci desen bence para tuzağı paso demircide craft yapıyorum ama craftta işe yarar item düşmesinin oranı 20 de 1 falan..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.