Şimdi Ara

EXODİA MI,YOKSA HORAKTİ Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
16.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

BENCE HORATKİ

• Bİ KERESİNDE EXODIA ZORGU YENEMEDİ AMA HORAKTİ YENDİ TABİKİ HORAKTİ
  • kanka horaktinin resmini koyarmısınz
  • quote:

Orjinalden alıntı: seckings43

Bİ KERESİNDE EXODIA ZORGU YENEMEDİ AMA HORAKTİ YENDİ TABİKİ HORAKTİ

karşına her zaman zork çıkacak değil
    hem 3 mısır tanrısının eline gelmesi ve onları summonlamak için 9 canavar kartı lazım
    hem eline exodia gelince oyun direk bitiyo
    yani demek istediğim
    9 canavar kartı=9 tur
    3 mısır tanrısı+polimerizasyon=büyük bir şans
    ama 5 kartın gelmesini beklemek daha kolay
    her zaman ve her yerde

EXODİA
  • Horakti exodiayı yener
  • Güç Bakımından Horakti Güçlü Ama Eğer Finali Almak İçin Exodia... Yani Aslında Çok Çekişmeli Bir Olay.. Her İkiside Aynı İşlevi Görür.. Bi Numune....
  • quote:

Orjinalden alıntı: ToTTalliTy

Güç Bakımından Horakti Güçlü Ama Eğer Finali Almak İçin Exodia... Yani Aslında Çok Çekişmeli Bir Olay.. Her İkiside Aynı İşlevi Görür.. Bi Numune....

Oda doğru canım.Horakti exodiadan çok çok güçlü ama exodiayı çağırınca oyun direk bitiyo
  • Sonuçta Tartışmasız.. İkiside Güçlü Bunun İçin Konuya Gerek Yok.. Zaten İkiside Kendi Alanında Yeterince Ünlüler.. Bu Yüzden Güçlülük Karşılaştırılması Gerekmez.. Horakti Çıkarmak İçin Büyük Çaba Gösterilir.. Ama Çıkarıldımıda Önünde Hiçbirşey Duramaz...
    Exodia Hiçbirşey Gerekmeden Çıkarılabilir.. Ve Maçı Kazandırır.. Görüldüğü Gibi İkiside Kendi Dalında Güçlü Tartışılması Gerekmiyen Bir Konu Açıksası.. Yani Bana Göre Öle.. Size Göre Böyle Olmayabilir. Saygı Duyuyorum.. Ama Benim Düşüncem Bu!
  • bence exsodia deil çünkü eksodia ZORKla başedemez horakti onu ışık yağmuruyla(en güçsüz saldırısı)ile zorku yok etti. bu arada ben zor exsodia ve horaktinin kartları var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zork_and_exsodia -- 28 Temmuz 2007; 23:06:53 >
  • horatkinin resmini koyarmısınız exodia gibimi oda
  • başlayacam zorka yaw..her zaman zorkla ölçüyorsunuz gücünü..ona bgakarsan Mavi Gözlü bile Zorka direnmişti orda...
  • Böyle bişey.

EXODİA MI,YOKSA HORAKTİ Mİ?
  • bune yaa bu bebemi yencek exodia yı exodia dan güçlü kart yoktur
  • ayrıca horakti die bir kart yoktur ve olursa sahtedir bendede var sahte gorakti kendim yaptım o yüsden forum kirliliğii
  • duelde exodia normalde exodia duelde exodia her türlü karttan güçlüdür
  • bakın bi düelloda exodianın ve horaktinin çıkması görül meşiştir zaten imkaznsız bişeydir
    birşey daha sölemek gerekirse exodia hertürlü her canavarı yener...
  • bende bi kart var ama sahtami bilmiom ama orjinal deste alırken içinden çıktı

• kardeş sahtedir hiçbir kartta tek exodia olmaz...
  • Tabikide Horatti tartışmasız horaktı nın karşısın da hangi canavar durmuş
  • Zorkun mkartı var mı vartsa atıverin kartın resmini yaw.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.