Şimdi Ara

...exe çalışmayı durdurdu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
101
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> ...exe çalışmayı durdurdu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    401 Mesaj
    Meraba arkadaşlar 1 aydır aynı sıkıntıyı çekiyorum herhangi bir oyun açtığımda aradan 30 dk geçmeden çalışmayı durdurdu hatası alıyorum hemen ardınadan açtığımda aynı hatayı alıyorum. Bazense PC birden mavi erkan açılıyor ve yeniden başlıyor.
    Bilgisiyara format attım ancak halen aynı problemler devam ediyor.Bu olay hd4000 varken amd hd 7850 yi taktıktan sonra olmaya başladı yardımlarınızı bekliyorum .

İyi Forumlar
    Aynı konuyu işletim sistemleri bölümüne de açtım sorunun ekran kartında olduğunu düşündüğüm için bu bölüme de koyma gereği duydum.

|
    |
    |
    |

7850'yi taktiktan sonra olmaya basladiysa ve format ise yaramadiysa kartin surucusunu degistirebilirsiniz bir cok surucu var o kart icin.beta surucu mu kuruyorsunuz en son mu kuruyorsunuz belki bir eskisini kurmak gerekiyordur filan.

bu da ise yaramazsa karti garantiye gonderin derim ne olur ne olmaz kart saglamsa ona gore bir sey dusunulur ama kartta belleklerinde biosunda vs sorun varsa bosuna ugrasmis oluruz.

yeni biosu varsa guncellemek de baska bir secenek.
    Ryzen 2700x - Asus x570 Strix-E - MSI Aero GTX1070 TI - G.Skill Trident Z 4400mhz - Adata S50 1tb gen4 - Evo970 250gb - Evo860 500gb - Seagate 2TB Sshd - WD Green 2TB - Seasonic Focus GX 750w - Corsair Obsidian 650D - Noctua 200mm x2 - Noctua 120mm - Noctua NH-D15 SE - AOC AG241QX 144Hz 2K - Bose Companion 50 2+1 - Sound Blaster Z - Logitech G930 - Logitech G502 - Asus Strix Flare RGB Blue Switch - Cougar Armor S

Ryzen 3700x - Asus x470 Prime Pro - MSI Aero RTX 2080 - Adata SpectrixD41 3600mhz - Adata 256gb m2 - Adata 480gb ssd - Aerocool Strike-x 1100w - Dark N5 - Arctic P12 x4 - Arctic Esports 34 Duo - AOC 24G2U IPS 144Hz - Philips Spa9300 2+1 - Zowie EC1a - APC Le1200I

• Yüzbaşı
    401 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: .45 ACP

hd4000 derken islemci icindeki gpudan goruntu aliyordunuz harici ekran karti yoktu degil mi?

7850'yi taktiktan sonra olmaya basladiysa ve format ise yaramadiysa kartin surucusunu degistirebilirsiniz bir cok surucu var o kart icin.beta surucu mu kuruyorsunuz en son mu kuruyorsunuz belki bir eskisini kurmak gerekiyordur filan.

bu da ise yaramazsa karti garantiye gonderin derim ne olur ne olmaz kart saglamsa ona gore bir sey dusunulur ama kartta belleklerinde biosunda vs sorun varsa bosuna ugrasmis oluruz.

yeni biosu varsa guncellemek de baska bir secenek.

Bukadar hızlı bir cevap alacağımı düşünmüyordum cevap için sağ ol.
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
bankalar.org
emek server
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.