Şimdi Ara

Excel de köprü oluşturma ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
4.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oluşturduğum köprüye yol olarak bir jpg resmini gösteriyorum. sonra köprüye tıkladığımda resim int. explorerla açılıyor. ben bunun bir resim gösterme programıyla (windows fax viewer gibi) açılmasını istiyorum. nasıl yapabilirim. ilgilenenlere teşekkür ederim.

• normalde bir .jpg uzantılı resim dosyasını açarken onuda internet explorer sayfasında gösteriyorsa sorunu şöyle halledebilirsin. .jpg uzantılı resme sağ tıklayıp özelliklere gel. Gelen menüde birlikte aç'ın karşısında değiştir butonu var. Oraya basıp Windows resim ve fax görüntüleyicisini seçmen gerekiyor. Bu sorununu çözmediyse belirt, yeni bir çözüm yolu öneriyim.
  • yok normalde zaten picture ve fax viewer la açıyor. problem excel köprüsünde bunu int. explorerla açması.
  • Sana bir program önereceğim. Program sayesinde,tek bir tıklama ile,yerini gösterdiğin bir dosya ve o dosyanın tüm içeriğini,tüm dizini,excel sayfasında tek tek köprü olarak oluşturabiliyorsunuz.
    Muazzam bir zaman kazancı sağlayan bu programı indirip denemenizde fayda var diyorum...
    Program .exe uzantılı olup,kurulumudan sonra otomatik olarak excel pencerenizde, eklenti olarak beliriyor.
    buyrun link: http://rapidshare.com/files/237323952/DirTreeSetup.zip (yıldızlı gözüken yerde r-apidshare yazıyor)

belki bu program aracılığıyla sorunun çözüme kavuşabilir.

Bu arada kullandığınız Office Versiyonunu belirtirseniz daha hızlı çözüme ulaşıp sizi haberdar ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemperor -- 17 Haziran 2009; 19:12:36 >

• comperor arkadaşım **** çıkmış verdiğin link onu aralarda boşluk falan bırakarak yazar mısın?
  • yıldızlı gözüken yerde " r-a-p-i-d-s-h-a-r-e " yazıyor. aradaki tireleri kaldırın.sistem rapdden dosya girmeyi yasaklamış herhalde anlamadım neden göstermediklerini.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.