Şimdi Ara

Evolite Tramp 45 Litre Sırt Çantası - HB / 25TL (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.017
Cevap
26
Favori
66.184
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüketici haklarında işlem 5 dk sürüyor çok basit herkes yapabilir ekran görüntüsünün fotokopilerini getirin yeter orada dilekçeyi doldurursunuz başvuru ücretsiz klasik hepsiburada sistemsel hatası yine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç bulaşmadım çünkü çok belliydi böyle olacağı. Bence gidin hakkınızı arayın bu 1 değil 2 değil bunun sonu gelmez.

• Toplu alım yapanlar ne yaptı acaba :)

• Finallerim var mağdur konusunu biri açsın lütfen!

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Wiggle

Finallerim var mağdur konusunu biri açsın lütfen!

+1

arkadaşlar o değilde thh ye gitsek bi sonuç alabilir miyiz ki ? daha önce th den olumlu sonuç alan kişiler var mı aranızda.
  • Gönderilen var mı?

• e devlette tüketici başvurusu yapsak da olabilir sanki.

• Yaşadığım bir olayda firma para iadesini yapınca hakem heyeti davayı sonlandırmıştı..Bi nane çıkmıyor ne yazık ki 😡 Belki de bunu bildikleri için böyle rahatlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: man utd

Yaşadığım bir olayda firma para iadesini yapınca hakem heyeti davayı sonlandırmıştı..Bi nane çıkmıyor ne yazık ki 😡 Belki de bunu bildikleri için böyle rahatlar

+1

ben de bir şey çıkacağını sanmıyorum hocam, o yüzden uğraşmak gereksiz sanırım. yok yararı dokunucaksa birlik olalım şikayetçi olalım arkadaşlar.
  • Firma ürünü veya bir üst modelini göndermek zorunda heyetten sonuç çıkmazsa mahkemeye gidin emsal kararları bulursunuz hepsiburada klasiği
  • Malesef yine tüccar kazandı. Adamlar bir güzel hit aldı sitelerine, bazıları çantayla beraber bir şeyler daha aldı çanta olmasa girmeyeceklerdi siteye.

Çantanın yaptığı viral sonucu pek çok insan hb yi ziyaret etti, çantayı almasa da başka şeyler aldı.

Üstüne parayı çalıştırdı.

Tüccar bir kez daha kazandı

• benim ki de iptal thhye gerek yok iptal olacağı belliydi. Thhye gideceklere basarilar :D

• Bu sefer güldürmedi :D
  • Kargo bedava havlulu duş jeli aldim schollden gelen çek ile. Keşke bu ürünü de alsaydım bulurduk beleş birşey.

• THH ye gidenler olumlu sonuç alır. Daha öncede örneklerini gördük. "Tedarik edilemiyor" geçerli bir iptal nedeni değil.
    Forumdaki firma personelleri vik vik etmesin. okusun...
    http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2014/11/20141127-6.htm
  • Hepsiburada iyi kazık attı ha. Memnuniyet amaçlı verdiği 10 tl çek bile tuzak. Bahaneyle 10 tl lik çeki kullanmak için binlerce kişi sitede gezinecek, başka ürünleri yüksek fiyattan alacak. 10 tl indirim yapmasına rağmen Hepsiburada yine kar yapacak. Zaten ufacıcık ürünün bile kargosu 5-6 tl, verdikleri çek anca kargo parasına yeter.

• Evolite Tramp 45 Litre Sırt Çantası - HB / 25TL
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Keşke şu duş jelinde geçerli olsaydı çek. Bu çek bir işe yaramaz.
  • Gecmis olsun

• Benim aldığım 1 çanta da iptal olmuş.

Hangi kanunun hangi maddesine göre iptal ettiklerine, bu hakkı nasıl kendinde bulduklarına dair açıklama istedim.

15 yıla yakın zamandır kullanırım hepsiburada'yı. Keşke sağlam bir alternatifi olsa da böyle zevzeklik yapmasalar. Bir müddet gittigidiyor'u denemeyi düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.