Şimdi Ara

evmanya seç,ili halılarda sepette net %50

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.385
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.evmanya.com/kategori/5901-secili-hali-markalarinda-sepette-ekstra-50-indirim

kampanya zaman zaman aktif olup bitiyor. dönem dönem forumda da konu açılıyor . indirim şu an için aktif ve bindirim yok.... ben 2 adet 160*230 ebatlı merinos aldım . ayrıca ekranda extra 20 tl indirim geldi toplam 259 ödedim.

• Diğer halıları bilmem ama Sanat Halının fiyatları çok KAZIK. Alınmaz bu fiyata.
  • avantajix hariç kupon vs birleştirebiliyor muyuz?
  • Ben daha onceki kampanyasinda 4 adet 100e200merinos aldim 3 u defolu cikti, hepsini iade ettim
  • muratgnl kullanıcısına yanıt
    yapıkredi cüzdan ın evmanya için 30 tl puan kampanyası vardı diye hatırlıyorum.
  • aykutali kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler araştırayım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagle_man

Ben daha onceki kampanyasinda 4 adet 100e200merinos aldim 3 u defolu cikti, hepsini iade ettim

ne tarz bi defoydu hocam. bem de bunlardan çerçeve almıştım 3 tane birisi camı kırık gelmişti. ucuz olduğu için uğraşmamıştım iadeyle. sizin defo büyükmüydü
  • hepsiburadanın geçen haftaki kampanyasından 200*290 1milyon ilmek 13mm halı aldım. %33 indirim vardı sanırım, bunlardan daha uyguna geldi.
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Usta kesimleri yamuktu uzerlerinde paralel baski hatasi vardi, 3tanesinin deseni saga 1 tanesinin sola bakiyordu:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 279 liraydı . ekranda 20 tl kupon göründü. yarım saat içinde kullanabilirsiniz dedi bende kullandım. siteye avantajix hesabımdan girdim. ancak alışverişim avantajix te görünmedi . itiraz ettim şöyle bir cevap gelmiş:

“Söz konusu alışveriş için kullanıcının son tıklaması Avantajix’ten değildir.
    Son tıklama başka bir site (bir kupon sitesi) üzerinden olmuştur ve dolayısıyla bu alışverişe ait komisyon o kupon sitesi hesabına verilmiştir
  • Ben bir hali üreticisi olarak yuh diyorum fiyatlara bunlar nasil fiyat hepside birbirinden kalitesiz. Böyle şeylere düşmeyin arkadaşlar
  • yıllardır edindiğim tecrübelere göre bu tip ürünleri önce mağazada görüp almak her zaman daha doğru oluyor :)
    zaten bunların kargo fiyatları da yüksek çıktığından satıcı ürüne onu da ekleyip satıyor ve böylece fiyat mağazalarda satılan fiyatlara yaklaşıyor
    ayrıca gelen ürünü beğenmeme ,hasarlı vs. olması durumunda bir yığın uğraşı bizi bekliyor :)
  • Geçen ki kampanyasından bende aldım. aldıktan sonra baktim ki teslim tarihi 1.5 ay sonra, iki hafta bekledim gelmedi, sonra aldığım halı ve bir çok modeli siteden kaldırdılar. Bende iptal ettim n11 den daha uyguna aldım.
    mağazada görüp beğenmiştik burda 900 gibi diyorlardı evmanya da 1390 yüzde 50 indirimle 695 e geldi. n11 den kupon falan derken 640 gibi geldi, hemde iki günde direkt fabrikadan evime geldi.

Evmanya yı bu konuda tavsiye etmem, teslim tarihlerine dikkat edin uzunsa zaten göndermiyorlar.
    Halı alacaksanız önce mağazadan beğenin derim resimlere bakarak olmuyor halı işi.
  • Evidea evmanya bu iki site leş, uzak durun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagle_man

Usta kesimleri yamuktu uzerlerinde paralel baski hatasi vardi, 3tanesinin deseni saga 1 tanesinin sola bakiyordu:)

of of öyle ufak bişi de değilmiş. valla hocam ben geçen ikeaya gittim ordan aldım kafam rahat
  • Aman uzak durun tam 26 gün bekledim,aradım neden kargoya verilmedi diye cevap şu :tedarikçi firmanın fabrikadaki sıkıntından dolayı bir problem olmuş 15 gün sonra teslim tarihi verdiler.bende hemen iptal ettim,hepsiburadanın kardeşi nede olsa bu karaktersiz firma!!26+15=41 gün,bu ne çinden sipariş geçseniz daha kısa sürede gelir emin olun.
  • Ben halı aldım bir önceki kampanyadan. 3 günde teslim edikdi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.