Şimdi Ara

EVLİLİK ÜZERİNE SOHBETLER (598. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.185
Cevap
394
Favori
926.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
398 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 596597598599600
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: celades

Hiçbir kıza kendisini beğendiremediği için evlenemiyor. Bu yüzden evliliği kötüleyip herkesin kendi gibi yalnız ve mutsuz olmasını istiyor. Çok takılacak birisi değil umursamayın.
    Aynen kimse beni beğenmiyor suriyeli kadınlar bile beğenmiyor :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ManyetikRenozans -- 28 Ağustos 2019; 23:7:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmlife04

hocam bu konuyu 2 senedir takip ediyorum sürekli evliliği kötülüyorsun.burada insanlar evlilik ile ilgili bilgi almak için geliyor senin saçma sapan örneklerini görüyoruz.
    eğer evlenmek istemiyorsan bu konuya yazma.
    şimdi sana ne oluyor diyebilirsin ancak bu konuyu çok kirlettiğin kesin ve diğer arkadaşlar da bu durumdan rahatsız.

Alıntıları Göster
    Cekirdek yiyorum suan yazamiyorum ama sana katiliyorum fikri yok zikri var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hakuk

Cekirdek yiyorum suan yazamiyorum ama sana katiliyorum fikri yok zikri var

Alıntıları Göster
    Çekirdek yiyip eleştirmeye devam et zaten başkada bi işe yaramıyosun arada nefes alıyosun

• ManyetikRenozans M kullanıcısına yanıt
    Kardes sana sevgilin dayanamamiski bir hafta burada kafa utuleyip gencleri evlilikten sogutuyorsun. Once ayna karsisinda kendine bak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kardes sana sevgilin dayanamamiski bir hafta burada kafa utuleyip gencleri evlilikten sogutuyorsun. Once ayna karsisinda kendine bak.
    Sevgilimin evinden çıkan benim önce bi okumayı öğren zaten bana göre değil o hayat sen çekrdeğini çitle kardeş aşar seni bu konular:)

Aynaya çok sık bakıyorum istersen instagramdan ekle bide sen bak çok şükür şerefimizlede bu yaşa geldik her durumada yüzüm vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ManyetikRenozans -- 28 Ağustos 2019; 23:53:33 >
  • ManyetikRenozans M kullanıcısına yanıt
    Evdenmi ciktin o mu seni buna zorladi bilememde instagram yazayim demen cok komikmis gercekten tipine bakip adam oldugunu mu anlamamiz gerekiyor. Ben seni tanimam etmem guzel bakan guzel gorur , burada sana yazanlar surekli olumsuzluklara takilmis olman gencleri onyargi asilaman. Herkes zaten bu kumari oynuyor kaderinde ne varsa onu yasiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: xmlife04

hocam bu konuyu 2 senedir takip ediyorum sürekli evliliği kötülüyorsun.burada insanlar evlilik ile ilgili bilgi almak için geliyor senin saçma sapan örneklerini görüyoruz.
    eğer evlenmek istemiyorsan bu konuya yazma.
    şimdi sana ne oluyor diyebilirsin ancak bu konuyu çok kirlettiğin kesin ve diğer arkadaşlar da bu durumdan rahatsız.

Alıntıları Göster
    İyi insanlar belkide uyumlu kafadaki olacak çift olacak insanlar elbette vardır ama bunun için şans çaba lazım ama ülke hali neticesinde ve hayat mücadelesi ile buna zamanda zor bulursun bir ilişkiden başka bir ilişkiye geçmekte zor bir hayat inşa etmekte sonrasında yıkımla sonuçlanınca insan tekrara niyetlenemiyor ülke hali toplumsal durum bağnazlıklar adetler gelenek görenekler bölge bölge ailelerin farklı tutumu saçma inatlar eşinle anlaşığ ailesiyle zıt düşme yada ilişki sonrası tam tersi yani baya bir şans işi bunlar şansın yaver giderse ne ala yoksa zor bu coğrafyada ailede evliliğin içine girdiği ve artık çevrede o bu şu kim varsa senin yaşamına burnunu sokmakta hak gördüğü için örnek olabilecek bir hayatı bile yerin dibine sokmaya çabalayan sizi adeta bir kobay faresi gibi yönelendirmeye çalışan dolduran çok şey olacaktır.

1.Şans lazım anlayışlı eş

2.Güçlü ekonomi sağlam maddiyat

3.İyi bir çevre duyarlı empati kurabilen aile anlayışlı bir bölgede yaşamanız vs vs.

Herkes evlenecek diye bir kaide yok ülkede evlenmemesi gereken pek çok kişi hemen bende gireyim şu işe deyip niyetlenmesi ile bu kadar kötü örnek bol oluyor çocuk oyuncağı değil sonuçta herkesi mutlu edemezsin ne kadar iyi niyetli olursan ol hatta kendini sonrası kullanılmış hissetmen ve aşağılık hissiyatına kapılman pişmanlığın harcanmışlığında yanına kalır.Herkes evlenmek zorunda değil dediğim gibi bu bir şart değil doğru koşulda anlayışlı yukarıda dediğim şeylerde varsa kişiler bu işe girmeli sonucu kötü bitebilir ruh hastasıda çok bu ülkede bir kıvılcımla seri katil olabilecek.

• quote:

Evdenmi ciktin o mu seni buna zorladi bilememde instagram yazayim demen cok komikmis gercekten tipine bakip adam oldugunu mu anlamamiz gerekiyor. Ben seni tanimam etmem guzel bakan guzel gorur , burada sana yazanlar surekli olumsuzluklara takilmis olman gencleri onyargi asilaman. Herkes zaten bu kumari oynuyor kaderinde ne varsa onu yasiyor.
    Tanımadığın biri hakkında nasıl yorum yapabiliyorsun karakterim hakkında özellikle şimdi şu var evlenen insanların hepsi şereflimi oluyor onu anlamadım ben burda zorlukları anlatıyorum bişeyler gördük anlatıyoruz.

Sana her evli mutlu her insan iyi desem iyimi olacam siz nerde yaşıyırsunuz anlamıyorum heryerde boşanma mutsuzluk cinnet var kendinize hAyali bi dünya kurmuşsunuz ben yakışıklı değilim zaten çevremi gör bil diye instagramı verdim bana diyosunki kız bana dayanamadı ayrıldı peki beni nasıl bu kadar iyi tanıyorsun özel güçlerin yoksa anlatabilirsin

• İşte bunun için derlerki bekara avrat dövmek yada boşamak kolaydır.
    Hocam o kadın o adamı o kıvama bir günde getirmemiştir. Yılların emeğinin karşılığını alıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BluePassenger -- 29 Ağustos 2019; 7:52:12 >
  • Konu amacının tamamen dışına çıkmış. Akarabayla alışverişten insanların birbirini eleştirme hatta linç etmeye kadar varmış. Malum arkadaş evlenmemiş olabilir evlenme işi karaktere tipe paraya bağlı değil kısmet işi. Tabi ki evlenmek istemeyen evlenmez ona bişe diyemeyiz. Fakat burada yok bunu kimse beğenmemiş yok senin eşin kazanıyor vs muhabbetler bence hoş olmamış.
    Zaten evlenmek için %100 doğru kişiyi bulmak imkansızdır. Evlilik ortaklık ortaklık evlilik gibidir. İlla iki taraftan biri alttan almak Zorunda yoksada boşanmak zorunda kalınıyor.

• evlenme işi karaktere tipe paraya bağlı değil kısmet işi

ben buna pek inanamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluePassenger

İşte bunun için derlerki bekara avrat dövmek yada boşamak kolaydır.
    Hocam o kadın o adamı o kıvama bir günde getirmemiştir. Yılların emeğinin karşılığını alıyor
    Hocam kimse kusura bakmasın ama eşim öyle davranacak bana ve ben susacağım yok öyle bir dünya gerekeni yaparım sonucu ne olursa olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: ONY86

evlenme işi karaktere tipe paraya bağlı değil kısmet işi

ben buna pek inanamıyorum.
    Evlenmek nasip kısmet işidir hocam... Kaderde varsa inan Dünya'nın bir ucundan gelir seni bulur... Bazen görüyorum kadın çirkin adam yakışıklı yâda adam çirkin kadın çok güzel diyorum bunlar birbirine nasıl evet demiş acaba diye... Allah yazdıysa herkese çirkin olan sana çok güzel görünür...Tamam der evlenirsin ama Evlenmek nasip işi nasibi olan evlenir olmayan evlenemez....

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ManyetikRenozans

Tanımadığın biri hakkında nasıl yorum yapabiliyorsun karakterim hakkında özellikle şimdi şu var evlenen insanların hepsi şereflimi oluyor onu anlamadım ben burda zorlukları anlatıyorum bişeyler gördük anlatıyoruz.

Sana her evli mutlu her insan iyi desem iyimi olacam siz nerde yaşıyırsunuz anlamıyorum heryerde boşanma mutsuzluk cinnet var kendinize hAyali bi dünya kurmuşsunuz ben yakışıklı değilim zaten çevremi gör bil diye instagramı verdim bana diyosunki kız bana dayanamadı ayrıldı peki beni nasıl bu kadar iyi tanıyorsun özel güçlerin yoksa anlatabilirsin

Alıntıları Göster
    La baba ne boş yaptın iki gündür.

• nasip işi diyip kısadan cevap vermek beni tatmin etmiyor :) hoş benim evlenmem de nasip işi denen şekilde oldu.bence insan kendi daha derinden tanıyor iş ciddiye binince ve eşini buluyor. mankenlerin resimlerine bakmak gibi değil sevmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: birgarip2019

La baba ne boş yaptın iki gündür.

Alıntıları Göster
    Hacı baba üşenmeden roman kıvamında atıp tutuyorsun karşılık verdikmi ağrınamı gitti o kadar yazıyon zırvalıyon hayata karşı ne yazın yada öğüdün oldu senin boş
    Yaptığın günleride biliyorum boş adamsın yazdığım her kelimede mantık tecrübe öğüt var

Bu konunun amacı zaten eleştirmek senin o kadar dar bi görüşün varki sadece sağ şeridi görüyosın seninki bana dokunmayan yılan bin yaşasın ya isveçte yaşıyosun yada istanbulun nezih semtlerinde daha iki gün önce hanımımın akrabalarıyla papaz oldun işte bizde bu zorluklardan bahsediyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ManyetikRenozans -- 29 Ağustos 2019; 10:4:24 >

• evlilik şans işi tamamen.iyi kızlarda var kötü kızlarda var.bazı insanların şansına hep kötü kızlar denk gelebilir bu cok normal başka konularda şansı vardır evlilik kız konusunda şansı yoktur.bu arkadaşın şansınada kötü kızlar denk gelmiştir.şansla ilgili.herkesin şansı aynı değil kimisine iyi kız denk gelir kimisine kötü kız gelir.tamamen şans işi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ManyetikRenozans

Hacı baba üşenmeden roman kıvamında atıp tutuyorsun karşılık verdikmi ağrınamı gitti o kadar yazıyon zırvalıyon hayata karşı ne yazın yada öğüdün oldu senin boş
    Yaptığın günleride biliyorum boş adamsın yazdığım her kelimede mantık tecrübe öğüt var

Bu konunun amacı zaten eleştirmek senin o kadar dar bi görüşün varki sadece sağ şeridi görüyosın seninki bana dokunmayan yılan bin yaşasın ya isveçte yaşıyosun yada istanbulun nezih semtlerinde daha iki gün önce hanımımın akrabalarıyla papaz oldun işte bizde bu zorluklardan bahsediyoruz

Alıntıları Göster
    boş adamsın yazdığım her kelimede mantık tecrübe öğüt var

Himm peki ok.

• quote:

Orijinalden alıntı: leftercan1907

evlilik şans işi tamamen.iyi kızlarda var kötü kızlarda var.bazı insanların şansına hep kötü kızlar denk gelebilir bu cok normal başka konularda şansı vardır evlilik kız konusunda şansı yoktur.bu arkadaşın şansınada kötü kızlar denk gelmiştir.şansla ilgili.herkesin şansı aynı değil kimisine iyi kız denk gelir kimisine kötü kız gelir.tamamen şans işi.
    Şansa inanıyorum aslında öyle kötü kızlar denk gelmedi ama inandığım tek şey şans bu ne karakterle ilgili ne parayla nede tiple tamamen şans evet

• 
Sayfa: önceki 596597598599600
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.