Şimdi Ara

Evlilik baskısından nasıl basedebilirim (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
2
Favori
4.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

evlenmedim şuanda da evli değilim ve evliliğe biraz uzak gibiyim. Hatta o zamanlar yurt dışında kalma planım bile yoktu. Şuan ise ülkeye yeni döndüm sayılır, yurt dısında çalısıyordum. En yakın zamanda da geri gitmek umuduyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyetizma -- 9 Mayıs 2020; 19:31:41 >
  • Bence kardeşim hemen evlen. Bak ben 38 yaşındayım hala bekarım. Arkadaşlarımın yarı yaşımda çocukları var. Bunun yaşlılığı da var. Bak ben bulamıyorum kafa dengi bulsam hemen evlenirim. Bence pişman olmadan evlen gitsin. Bir de şunu çok iyi anladım, hayatta en güzel zevk bence çocuk yetiştirmek. Bir insan yetiştiriyorsun. Bunun kadar güzel bir şey yok. Millet çoluk çocuğa karışırken sen iç çeker kalırsın. Annen en calıcı kelimeleri söylerken sen hiç bir şey yapamazsın. Bence evlen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wox

Bence kardeşim hemen evlen. Bak ben 38 yaşındayım hala bekarım. Arkadaşlarımın yarı yaşımda çocukları var. Bunun yaşlılığı da var. Bak ben bulamıyorum kafa dengi bulsam hemen evlenirim. Bence pişman olmadan evlen gitsin. Bir de şunu çok iyi anladım, hayatta en güzel zevk bence çocuk yetiştirmek. Bir insan yetiştiriyorsun. Bunun kadar güzel bir şey yok. Millet çoluk çocuğa karışırken sen iç çeker kalırsın. Annen en calıcı kelimeleri söylerken sen hiç bir şey yapamazsın. Bence evlen
    35 yaşındayım yalnız yaşıyorum,asla iç çekmedim karşıma fırsatlarda çıktı evlenmedim,yaşıtlarımın çocukları var evet her gün bana bakıp iç çekiyorlar hepsi bunalmış daralmış,yarısının saçları yok kiminin kalbinde sıkıntı başladı borçtan harçtan.

Çocuk anne için önemlidir kadın çocuk için evlenir,erkek evlenmek için acele etmez kadın erkeği ikna eder,erkek kadını değil olması gereken bu,30 üstü kadınların çoğu gördüğü erkeğe sarmaya başlıyor,yeni insanlar tanımak kadar dünyada güzel bişey yok.

Yaşlılığıda var ama karım benden önce ölürse yine yalnız kalacam,şimdi sen böyle düşünürsen karşına çıkan kadın sana herşeyi yaptırır,su akar yolunu bulur rahat ol bırak aksın gitsin,evli kadınların yarısından fazlası kocasını aldatıyor,herkes bi arayışta ben hiç mutlu adam görmedim.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.