Şimdi Ara

Evli Erkekler Dertleşme Bölümü :(... (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
25
Favori
87.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: the_dedektif

Şimdiki aklım olsa Temiz bir köylü kızı alırdım..

Sorun şu şimdiki kızlar kendilerini erkeklerden üstün görüyor. Mk bizde aaa bu kız herşeyi biliyo herşeyden anlıyo deyip
    heveslenip sevigili oluyoruz evleniyoruz. Sonra o çok bilmişlikleri başımıza ne işler açıyor.

Alıcan abi köylü kızını ama temiz olacak.. oturacak bi köşede çocuğuna bakacak.
    Müge Anlı'ya çıkan temiz köylü kızlarına bir bakın bence
  • Geçen evlilik yıl dönümü için dışarıya çıktık.
    Sohbet muhabbet hafif kafa çekiyoruz.
    Benim oyun olayı gün yüzüne çıktı yine. Dozajı ayarlasan hem iyi bir eş hem iyi bir babasın ama kulaklığı takınca bla bla bla diye başladı

Tatlım dedim sakin ol. Sonra ki soru. Şimdi ki aklın olsa benimle evlenir misin dedi. Kurcalama işte geçmişi. Ye iç keyfine bak nereden geldi aklına :D

Bu kadın milleti alem ha
  • quote:

Orijinalden alıntı: hetşat

Müge Anlı'ya çıkan temiz köylü kızlarına bir bakın bence

Alıntıları Göster
    Temiz köylü kızı sade ve detaysız gelebilir ama çocuk büyütemez, bir noktada hafif de olsa karanlıkta kalan zihin bölgeleri can sıkabilir...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evlimisin, meslegin evlilik icin nekadar musait bu konulari bilmiyorum ama,
    birbirleriyle gecinemeyen ayni cinsin, farkli cinsle gecinmesi imkansiz...
    ulkemn kizlari;
    okumaz
    okusada calismaz para yer
    rahati sever
    dedikoduyu sever
    kocaya saygi yoktur
    gelecek kaygisi yoktur
    yemek yapmayi bilmez yada sevmez

haa bunlari yapmayan kadin yokmu var ama cok ufak bir kesim...
    bana gelince tek basima ev gecindiriyorum, evliyken yuksek lisans yaptim, bilmedigim programlama dili kalmadi, bir yerde calisiyorum ve kendi isyerim var... bunlari yaparken destek alarak degil kostek olunarak yaptim, emin ol evli olmasam suan yurt disinda yasiyor ve saglam is yapjyor olurdum. neyse yazilimjn ortasinda hanim cagirdi ekmek almaya gidecekmisim, kendisi arac surmeyi bildigi halde isim varken beni gonderiyor demekki bende biraz zeka eksikliigi var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Geçen evlilik yıl dönümü için dışarıya çıktık.
    Sohbet muhabbet hafif kafa çekiyoruz.
    Benim oyun olayı gün yüzüne çıktı yine. Dozajı ayarlasan hem iyi bir eş hem iyi bir babasın ama kulaklığı takınca bla bla bla diye başladı

Tatlım dedim sakin ol. Sonra ki soru. Şimdi ki aklın olsa benimle evlenir misin dedi. Kurcalama işte geçmişi. Ye iç keyfine bak nereden geldi aklına :D

Bu kadın milleti alem ha
    İiyy
    Sarıyor mu içince?

• quote:

Orijinalden alıntı: birgarip2019

İiyy
    Sarıyor mu içince?

Alıntıları Göster
    Yalnızım ve hastayım çorba yapanım yok😰

• quote:

Orijinalden alıntı: ManyetikRenozans

Yalnızım ve hastayım çorba yapanım yok😰

Alıntıları Göster
    Gel ev bos. Çorbamda var. Hatun çorbamı yapar eksik etmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birgarip2019 -- 11 Eylül 2019; 19:49:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: birgarip2019

Gel ev bos. Çorbamda var. Hatun çorbamı yapar eksik etmez

Alıntıları Göster
    Adamsın ikide kulağın var:) düşünmen yeter ama cidden hasta oldugunda birini arıyosun ya

• crow in cornfield C kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum kaynana oğluna 5 yaşında çocuk gibi davranmayacak fitne peşinde olmayacak onlar mutlu olsun gerisi çok önemli değil diyebilmeli
    Gelin ise saygı gösterirse hiçbir şey olmaz.

Geçende denk geldim birisi kaynanaya sizin gelinde biraz zor galiba diyerek konu açmaya yeltendi. ( Herşey dışardan belliydi orası ayrı mesele) ama kaynana hiçbir şey demedi gelinimden memnunum dedi. El alemin ağzını açtırmadı oğlunun mutluluğu için tüm kaynanaların bu şekilde olması lazım bence..

• quote:

Orijinalden alıntı: ManyetikRenozans

Adamsın ikide kulağın var:) düşünmen yeter ama cidden hasta oldugunda birini arıyosun ya

Alıntıları Göster
    Ben bir ara acayip hastalandım, direksiyonu çeviremedim. Eve zor attım kendimi.
    Çorabima kadar giydirmisti.
    Sana da böyle biri denk gelir umarım.

• azel A kullanıcısına yanıt
    birbirleriyle gecinemeyen ayni cinsin, farkli cinsle gecinmesi imkansiz...
    ulkemn kizlari;
    okumaz
    okusada calismaz para yer
    rahati sever
    dedikoduyu sever
    kocaya saygi yoktur
    gelecek kaygisi yoktur
    yemek yapmayi bilmez yada sevmez

16 yıllık evliyim ve şu yazdıkların evliliğimi anlatmış diyebilirim ama yinede hala da evliyim ve idare ediyorum.
    Ben ki köle olmaya razı oluyorum o yine problem çıkaracak benim bütün hayatımı berbat edecek bişeler buluyor ama yinede güzel yerden bakmaya çalışıyorum. Hatta şu anda psikolojik tedavi görüyorum ve ilaç kullanıyorum. Halbuki tedavi görmesi gereken kişi malum ama ben tedavi görüyorum sebebide çok sinirleniyormuşum bende öfke patlaması varmış ama neye öfkelwndiğimin hiç bi önemi yok gittim Dr anlattım oda evet tedavi olman lazım dedi ve şu an bide dozunu arttırdı. Evet aslında evlenmeden bişeler in üstesinden gelebiliyorsan çamaşır bulaşık ütü temizlik vs. Birde kadına yatakta ihtiyacım yok diyorsan evlenemek daha mantıklı ama helalim olmazsa olmaz diyorsan köle olsan hatta ayağına dünyaları sersen itten farkın yok. Sus hocam sus beni konuşturma.
    Ama her işini halledip kadın ihtiyacını gayri meşru yollardan halledebiliyorsan yani vicdanen bi rahatsızlık duymuyorsan. Evlenmeden yaşamakta bi marifettir.
    Ama hu yazdıklarımdan zeki adam yada akıllı adam evlenmez tezini kimse çıkarmasın. Nitekim ben tekrar şansımı denemeyi düşünüyorum

• WILDBOYS kullanıcısına yanıt
    Yabancı yok hocam döktür gelsin

• azel A kullanıcısına yanıt
    Haa birde bende evli olmasam şu an 2 tane dairem vardı ve birinde ben otururdum diğerinide kiraya verirdim. Şu an kiracıyım aylık 2.400 tl kiram var. Şayet ev sahibi itiraz etmezse bu ay sonu 2.600 vermeyi düşünüyorum. İtiraz ederse neye anlaşırsak artık

• quote:

Orijinalden alıntı: iCrush

Katılıyorum kaynana oğluna 5 yaşında çocuk gibi davranmayacak fitne peşinde olmayacak onlar mutlu olsun gerisi çok önemli değil diyebilmeli
    Gelin ise saygı gösterirse hiçbir şey olmaz.

Geçende denk geldim birisi kaynanaya sizin gelinde biraz zor galiba diyerek konu açmaya yeltendi. ( Herşey dışardan belliydi orası ayrı mesele) ama kaynana hiçbir şey demedi gelinimden memnunum dedi. El alemin ağzını açtırmadı oğlunun mutluluğu için tüm kaynanaların bu şekilde olması lazım bence..
    ohoo öylesi nerede ? evlenirken kızı kakışlarken herkesin yüzü güler sana .sonrasında yemedikleri bok kalmaz . köprüyü geçene kadar yani. malesef türk kızı ile evlenirlen 7 sülalesi ile evnirsin .
  • Ha birde kadın milleti çok kibirli özür dilemeyi hep erkekten bekliyorlar

• Evli Erkekler Dertleşme Bölümü :(...

Darısı başınıza beyler. Ben 10 yıllık eziyetten kurtuluyorum. Salı günü mahkemem var. 7 yaşında bir oğlum var 1. Sınıfa yeni basladi ellerinizden öper, velayeti bende kalacak, onu büyütme, vatana millete hayırlı bir birey yapma benim görevim oldu. Bundan sonraki hayatımi oğluma adayacagim, onun çıkar ve menfaati benim en öncelikli isimdir. Bekar bir baba olarak hayatıma devam edeceğim.

Evlilik gerçekten çok zor bir iş. İnşallah doğru insanla karşılaşıp mutlu olursunuz. Yoksa hayatınız zindan olur. Ha çevrede herkes mutlu degil, herkesin problemleri oluyor ama bunu elbirliği ile aşmak lazım. Kadın dediğin itaatkar olmalı, kocasının fikirlerine ve tecrübelerine önem vermeli. Durmasini, susmasını bilmeli, en onemlisi insan ve iyi bir anne olmasını bilmeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: the_dedektif

Şimdiki aklım olsa Temiz bir köylü kızı alırdım..

Sorun şu şimdiki kızlar kendilerini erkeklerden üstün görüyor. Mk bizde aaa bu kız herşeyi biliyo herşeyden anlıyo deyip
    heveslenip sevigili oluyoruz evleniyoruz. Sonra o çok bilmişlikleri başımıza ne işler açıyor.

Alıcan abi köylü kızını ama temiz olacak.. oturacak bi köşede çocuğuna bakacak.
    Temiz köyü kızı mı, seni çok üterler böyle dikkat et.
  • Her ne kadar görücü usulüyle evlenmiş olsalar da eski zamanda evlilikler daha huzurlu sanırım. Birbirlerine karşı daha anlayışlılar, kavga edilse dahi...

• Olumsuz ilişkiler olumlulara göre daha çok konuşulduğundan insanlar evlilikten korkar oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suppordle

Temiz köyü kızı mı, seni çok üterler böyle dikkat et.

Alıntıları Göster
    Zar dikimi olduktan sonra köylü kızı olsa ne farkeder dimi hocam?
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.