Şimdi Ara

Evli Erkekler Dertleşme Bölümü :(... (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
25
Favori
87.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LeonEyes

tamam hocam daha güzel, evlenince de zaten belli bir süre sonra eşinle arkadaş oluyorsun zaten özellikle de çocuk olunca :) hatuna arada diyorumki biz seninle kanka olalım en güzeli, aşk belli zaman sonra evriliyor arkadaşlık duygularına çevriliyor. aradaki tek fark sex yapıyorsun okadar, şayet arkadaş olup sex yapabiliyorsan gerisini kurcalama kendileri bilir.
    hocam ne sexi ya kızlar buluşmuyor bile benimde istediğim hem arkadaş olabileceğim hemde bişeyler yaşabileceğim bi kadın bulabilmek sen nasıl buldun hocam benim yapım sinirli baya hemen bi yanlışında kavga çıkarıyorum kızlar kaçıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

Bu yazdıklarınızdan feminist ve doninant olmaya çalışan bir kadın karakteri olduğu ortaya çıkıyor. Türk aile yapısında erkek evin hakimidir ve tek reisidir. Evde yemeği hanım yapar tabi arada jest olsun diye yardım edebilirsiniz sadece o kadar. Ayrıca yorgundur hastadır siz hazırlarsınız istisnalar bu kaideyi bozmaz...

Malesef anlaşılan siz daha evlenmeden bu reisliği kaybetmişsiniz. Bence bu düşüncede ki biri ile asla evlenmeyin, ilk bir kaç sene güzel geçebilir ama ileride kesin olarak üzülürsünüz...

Alıntıları Göster
    Bakarız diyeceksin bildiğini okuyacaksın... Witcher arkadaş çok güzel yazmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheFourBarMechanism

Ağzım açık okudum, helalin var reis. Bu nece cool'luktur böyle.

Alıntıları Göster
    Alttan alırsan tepene biniyorlar. En mantıklısı acımasız olmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: peaceforever

Arkadaş bence sizin evliliğinizde sorun oyun bilgisayar falan değilmiş, bunlar kolay aşılır çünkü. Benim fikrimce sizin daha büyük problemler pc ile gün yüzüne çıkmış.
    Evli erkekler dertleşme başlığı var diye yazıyorum yoksa kimsenin özel hayatı beni ilgilendirmez, yorumlamak da benim haddime değildir:)

Alıntıları Göster
    Asıl mesele onun ben kadınım o istediği kadar anlatsın ben onu istediğim kalıba sokarım düşüncesi. O düşünce elinde patladı olan buydu aslında. Çünkü ben aşırı inatçı yapıya sahip biriyim. Birinin bana bir şeyi zorla baskıyla kabul ettirmeye çalıştığın fark ettiğim an o olay artık ölüm bile olsa sonunda bana kabul ettirilemez.

Yanlış kişiyi seçti bunu yapmak için.

• Halı saha maçına karışmak nedir? 1 saat ne güzel spor yapıyorsunuz. Buna karışan kadını Allah islah etsin.

Kadın evde komşularıyla kısır partisi yapıp kilo alınca problem yok. Ama adam halı sahaya spora gidiyor problem mi olacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^7pMş^

Abilerim kardeşlerim öncelikle geçen bu konuya yazmıştım ve tekrar yazmam gerekti kız arkadaşımla beşinci yıla girdik ve artık evlenmek istiyor fakat oldukça kuralcı biri olduğundan bahsetmiştim dün yine büyük bir kavga ettik
    Kavganın sebebi ona kadın gibi davranmıyormuşum sürpriz yapmıyormuşum romantik değilmişim ve kendi değer görmek istediğini buna ihtiyacı olduğunu böyle birini istediğini söyleyip duruyor
    Aslında haklı fakat sorun şu öylesine sert sivri ve bağırtgan biri ki tartışmayı yan mahalleden duyarsınız her defasında uyarmama rağmen inanılmaz bağırıyor
    Babası annesi ayrı babası hiç ilgilenmemiş bununda etkisi büyük tabi
    Açıkcası bu tartışmaların sebebi bazen çok ufak şeyler olabiliyor sürekli uzanıyorsun bir halt yaptığın yok diyor ve savaş başlıyor fakat ben hiç bağırmam sakin konuşurum genelde
    O bağırmaları sert tavrı bana kadınsı gelmiyor bu yüzden içimden çiçek almam sürpriz yapmak gibi şeylerde gelmiyor.
    Epeydir öpüşmedik bile ve artık iyice paspal olduk ikimizde kendimize bakmıyoruz.
    Kız arkadaşlarımla görüşmem onu bariz rahatsız ediyor üniversite yıllarındaki çoğu arkadaş8mla ilişkimi kestim bu yüzden
    Ama ben onun kiminle görüştüğüne asla karışmam mesela
    İşin asıl kötü yanı panik atak hastasıyım ve tartıştığımız günlerden bir sonraki gün içimde sıkıntı endişe ile uyanıyorum
    Ama beş yıl geçti diye çok şey paylaştık diye ayrılamıyoruzda
    Bazen diyorum neden bu hatayı yaptım neden bu ilişkiyi ilk aylarda bitirmedim
    Evlenirsek ilk ay boşanırız gibi geliyor
    Ne yapacağımı bilemiyorum arkadaşımda kalmadı hiç
    Hala hayatımı düzene sokabilirmiyim sizce yoksa çokmu geç
    Yaş 28
    Biri bana akıl versin lütfen
    Artı olarak evlenince çocuğuma tv izletmem evde tv bile olmaması lazım gibi konularda konuşuyor biliyorum artık oluru yok hayat çok saçma aslında boşa giden yıllar ve kayıplar sonuç sıfır

• 39 yaşındayım, 12 senelik evliyim.

En son kahveye 15 sene önce rahmetli babamı çağırmak için gitmiştim.
    PS falan bu oyunları oynamayı hiç beceremiyorum, hiç Ps falan da olmadı.
    Halı saha maçını uzun zamman önce bıraktım, belli bir yaştan sonra insan sağlığına daha çok önem veriyor. Beton üzerinde top oynamak çok sağlıksız bir durum, ayrıca aldığın darbelerden, göt baş ağrıması da cabası..

Eğer sizi bu kadar yoruyorsa bu alışkanlıkları yerine getirmek, hepsini bırakın gitsin. :)
  • ^7pMş^ ^ kullanıcısına yanıt
    Bence geç değil, onunla ayrıldıktan sonra hayatının ne yönde etkileneceğini düşün derim. Daha rahat hale geleceğin aşikar ama uzun vadede bu seni çok üzer mi? Çünkü bir insanın değeri kaybedince anlaşılır eğer bu seni daha olumsuz etkileyecekse bi deneyin derim ama daha huzurlu mutlu olacağını düşünüyorsan başlamadan bitirmek en mantıklısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baba Zaman

39 yaşındayım, 12 senelik evliyim.

En son kahveye 15 sene önce rahmetli babamı çağırmak için gitmiştim.
    PS falan bu oyunları oynamayı hiç beceremiyorum, hiç Ps falan da olmadı.
    Halı saha maçını uzun zamman önce bıraktım, belli bir yaştan sonra insan sağlığına daha çok önem veriyor. Beton üzerinde top oynamak çok sağlıksız bir durum, ayrıca aldığın darbelerden, göt baş ağrıması da cabası..

Eğer sizi bu kadar yoruyorsa bu alışkanlıkları yerine getirmek, hepsini bırakın gitsin. :)
    Bunlar biraz işin mazeretleri gibi geldi.
  • Oglum evlenmeyin, kadin ve huzur parayla bulunur. Esek gibi calisin paranizla bunu yapin. Parayla saadet olmaz diyenlere kulak asmayin. Onlar fakir avuntusu.

• bekar bir erkek olarak , bekar olmanın ne kadar doğru olduğunu ve ne kadar doğru yolda ierlediğimi bir kez daha sayeniz de görmüş oldum teşekkürler
  • moritanyalı kullanıcısına yanıt
    Hocam ailemde karşı zaten beni çok üzdüğü için filan tabi kendiside üzülüyor dediğim gibi babası yüzünden bazı defoları var çok takıntılı ve feministlik te var yani evlilik çok uzak bir ihtimal zaten sadece nasıl bukadar uzadı yıllardır böyle nasıl devam etti anlamıyorum

• Şimdi kız sana AŞIK oluyor her zaman pembe hayaller kuruyor. aşkın yerini sevgi , sevginin yerine saygı alıyor sonra kadınlar ps oynamanın arasıra gece arkadaşlarla dışarı çıkmanın bilmem maça falan gitmenin saygısızlık olduğunu söylüyor.

Arkadaşlar Pembe hayallere dalmayın kızlar sizi elde edene kadar herşeye evet evlenin bi çocuk olsun geçsin canım cicim ayları ondan sonra

• ^7pMş^ ^ kullanıcısına yanıt
    O kizdan ev kadini olur bro
    Neden diyeceksin?
    Biz erkekler genelde okuzuz
    Bu tur kadinlarin reseptorleri iyi calisir bazi durumlari iyi algilar ama bazen yanlis seyler algilayip kotu sonuclarda cikabilir bu isin dikeni tabi
    Yani bu kadinla evlenirsen ona bagli olursan o da seni tutar kendini cocugunu dusunur hep, otomatik olarak senide dusunmus olur
    Buradaki rolun evini gecindirmek olacaktir, gerisini akisina birak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeş kendi ağzınla söylemişsin ztn kavga çıkarıyorum kızlar kaçıyor die, şayet kızlarla sohbet edecek kadar sıkıntı yoksa sonrasıysa sorun sinirlenme sende yada salla gitsin oluruna bırak, ya bu deveyi güdücen yada bu diyardan gidicen başka yolu yok. bekarsın git bir ukrayna yap gel.türk kızlarının egosu çekilmez bence. 10 sene önce olsa çok sıkıntı değil ama şimdi genç kızların iyice totosu kalmış herkes aynı şeyden yakınıyor.
  • Evlilik hiç aklımda yok. Ortak noktalarımızın fazla olduğu bana bir eşten ziyade arkadaş olabilecek kadını bulduğum zaman evlenebilirim. Ruh ikizini bulmak da kolay değil.
  • 8 yıldır Evliyim oyun odam mevcut.

• Her kadın aynı olmadığı için evlilik tartışılır. Ben 1 yıl önce evlendim. Çok mutluyum. Bana karışmaz etmez. Bilgisayar alma çok oyun oynarsın diyordu onada ikna oldu alacam arkadaşlarla falan çok takılmam eve giderim yorgun değilsek çıkıp dolaşırız. hafta sonları da kafamıza estiyse hadi şu ile gidip gezelim diyoruz. Şimdilik iyi gidiyor herşey. Eşinizi mutlu etmeye bakın beyler ve elinizden geldiğince dolu dolu yaşayın bu hayatı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V-for-vandetta -- 9 Eylül 2019; 13:18:0 >
  • 45 yaşındayım 15 sene evli kaldım 18 yaşında bir kızım var, 4 sene önce boşandım zararın neresinden dönerseniz kardır hayat bana güzel gerçek sevgimi arıyorsunuz bir kedi alın besleyin şaka yapmıyorum ,tabi bu arada hayatıma sevgili olarak giren bayanlar oluyor ama hepsini belli bir mesafede tutuyorum ilk konu evlilik oluyor çünkü, belki beni yargılayacaksınız ama evet de demiyorum hayırda muallak bırakıyorum konuyu değiştiriyorum çünkü dertleri beraber yaşlanmak aşk filan değil bariz belli oluyor bende onların dilinden konuşuyorum, etrafıma bakıyorum 1 tane evli ve mutlu arkadaşım yok, sorun istemeyenler tam teslim olmuşlarki bu bile yetmiyor arkadaş bir gün saydım bir insan evladına sabahtan saat 14 e kadar 12 kez arama yapılır mı yahu Bekarlık harbi sultanlık mış
  • Aranel Ciryatan kullanıcısına yanıt
    Biraz esprili bir tabir kullandım, erkek erkeğiz diye. Size komik gelmeyen başkasına komik gelebilir.

Kadın mısınız?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.