Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: hsnakpınar Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 iOS
4.979
Cevap
557
Favori
460.499
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1086 Mesaj
    Başlığı görünce şu reklam geldi aklıma.

http://www.bellona.com.tr/reklam-filmleri
    |
    |

Orijinalden alıntı: umityasar

İlk başlık da benden olsun :)

Actifry Paraf kampanyası ile birleşince Paraf puanı da hesaba katarsak 300 TL nin altına düşüyor:
    HB linki

Herkese iyi forumlar.

% 10 W o r l d puan ile yaklaşık 270 tl ye geliyor.

T E F A L A C T I F R Y
    |
    |

• Er
    8 Mesaj
    |
    |

• Yüzbaşı
    486 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kadircan_78

evlenecekler arkadaşlara tavsiyem (istanbul için) eskidji bit pazarı var yenibosna-çobançeşmede.her türlü ihtiyacınızı oradan daha uygun fiyata temin edebilirsiniz.ben beyaz eşyamın bir kısmını oradan aldım.dısarıdaki beyaz esya fiyatlarından 200-300 daha aşağı bir fiyata.

vakti olan dediğim bu yeri de bir incelesin ev kurarken.Allah herkesin gönlüne göre versin,ev kuranlara yardımcı olsun inşallah.

eskıdjı hakkında bıraz bılgı verebılırmısınız ben sıtesını ınceledım herhalde spot satıs yapan magazalardan olusuyor degılmı?
    |
    |

Orijinalden alıntı: crazydentist
    quote:

Orijinalden alıntı: kadircan_78 evlenecekler arkadaşlara tavsiyem (istanbul için) eskidji bit pazarı var yenibosna-çobançeşmede.her türlü ihtiyacınızı oradan daha uygun fiyata temin edebilirsiniz.ben beyaz eşyamın bir kısmını oradan aldım.dısarıdaki beyaz esya fiyatlarından 200-300 daha aşağı bir fiyata. vakti olan dediğim bu yeri de bir incelesin ev kurarken.Allah herkesin gönlüne göre versin,ev kuranlara yardımcı olsun inşallah.
    eskıdjı hakkında bıraz bılgı verebılırmısınız ben sıtesını ınceledım herhalde spot satıs yapan magazalardan olusuyor degılmı?
    spot gibi ama sıfır,hatasız,defosuz ürünler.ben bulaşık makinesi aldım bosch marka,fırın,ocak,aspiratör aldım hepside sıfır,faturalı,garantili.
    gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilrsiniz bence.ama önce alacağınız ürünleri dısarıda bir arastırın,daha sonra da oraya gidin,farkı görecekseniz zaten.

• Yüzbaşı
    475 Mesaj
    bir fiyat bilgisi bende paylaşayım kayınbiraderim için alışveriş yaptık bosch ürünlerinden bir kombinasyon

buzdolabı :http://www.bosch-home.com/tr/%C3%BCr%C3%BCnler/buzdolaplar%C4%B1-ve-derin-dondurucular/nofrost/KDN56AI30N.html?source=browse

bulaşık makinesi :http://www.bosch-home.com/tr/%C3%BCr%C3%BCnler/bula%C5%9F%C4%B1k-makineleri/60-cm-geni%C5%9Fli%C4%9Finde/SMS43D08TR.html?source=browse

fırın :http://www.bosch-home.com/tr/%C3%BCr%C3%BCnler/pi%C5%9Firme-grubu/f%C4%B1r%C4%B1nlar/HGV74W356T.html?source=browse

üçüne 4.700 tl 5 ay erteleme 12 taksit (world)

yer : ankara (şehir dışına gönderi yapıyorlar) kartları evde unutmuşum sonra düzenleme yaparım yada pm atın
    |
    |

• Çavuş
    99 Mesaj
    Mayıs 18 tarih hadi bakalım benim hazırlıklar nerdeyse bitti ama yardımcı olurum sizlere :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: umityasar

Fissler 6 LT düdüklü tencere + seramik tava nakitte 260 TL
    tekzen linki

cimri.com en ugun Fisler 306 TL
    cimri.com linki

Seramik tavayı bilmiyorum ama biz şunu almıştık

Fissler Vitaquick Bluepoint 6 lt. 229 TL

http://www.deveyuku.com/urun/fissler-vitaquick-bluepoint-6-lt-duduklu-tencere_53647.aspx?CatId=3520

-----

SIEMENS HR62W210T

Yeniçarşım'da 859 TL ye satılıyor, Ankara içi ücretsiz kargosu var. Yeniçarşım çoğu zaman kartlara %10 kampanyası da yapıyor. World kampanyası varken aldım bende, 85 TL puan geldi oradan. yani 775'e mal ettim.İlginizi çekerse bir araştırın derim.

http://www.yenicarsim.com/siemens-hr62w210t-firin/id2/1381322/?tradeTransactionID=43036

------

8 Parça Emsan TAURUS Tencere Seti 179 TL

https://www.evimis.com/Taurus-Celik-Kapakli-Tencere-Seti-8-Parca,PR-4642.html

----------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theunnamed -- 5 Mart 2013; 14:55:40 >
    |
    |

• Çavuş
    74 Mesaj
    evleneceklere tavsiyem tencere-kaşık-çatal vb ürünlerde kesinlikle HİSAR dan uzak durun.şikayet var dan şikayetlerde bir bakmanızı öneririm paslanan kaşık çatal mı olurmuş demeyin. Hisar yaparsa olur.
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    6970 Mesaj
    Sadece evlenenler için olmasa da benim gibi ilk kez eve çıkacak arkadaşlar için de kullanışlı olur bu konu.
    |
    |
    |
    |

• Yüzbaşı
    380 Mesaj
    Beyaz Eşya alacak olan arkadaşlar düşündüğü ürünlerin bir listesini çıkartıp bayiiden peşin nakit alım fiyatı alsınlar. sonra da taksitli fiyatla karşılaştırsınlar, arada ki farkla da bir led tv alsınlar

Kredi alma imkanınız varsa peşin para pazarlıkla daha düşük fiyatlara alabilirsiniz, özellikle 5-6 ay önceden alınca iyi fiyat verenler olacaktır.

Orijinalden alıntı: kadircan_78

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kadircan_78 evlenecekler arkadaşlara tavsiyem (istanbul için) eskidji bit pazarı var yenibosna-çobançeşmede.her türlü ihtiyacınızı oradan daha uygun fiyata temin edebilirsiniz.ben beyaz eşyamın bir kısmını oradan aldım.dısarıdaki beyaz esya fiyatlarından 200-300 daha aşağı bir fiyata. vakti olan dediğim bu yeri de bir incelesin ev kurarken.Allah herkesin gönlüne göre versin,ev kuranlara yardımcı olsun inşallah.
    spot gibi ama sıfır,hatasız,defosuz ürünler.ben bulaşık makinesi aldım bosch marka,fırın,ocak,aspiratör aldım hepside sıfır,faturalı,garantili.
    gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilrsiniz bence.ama önce alacağınız ürünleri dısarıda bir arastırın,daha sonra da oraya gidin,farkı görecekseniz zaten.

sagolun yolumun ustu bırgun gecerken ugrayayım
    |
    |

• Yüzbaşı
    897 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: usluçocuk06

şöyle bosch dolap çamaşır bulaşık makine fırın fırsatları olsa ahh ahh ağustos 17 de bende evleniyorum inşallah

Aynı gün evleniyoruz desene üstat:)
    Bende bulaşık makinesi ve yemek takımı bakiyordumda önerileriniz ve sıcak fırsatlar varmidir acaba?bulasik icin simens düşünüyorum ama emin degilim

Rabbim cümlemizi sonsuza dek mutluluğa ulaştırsın.Porselen alışverişini porselensepeti.cpm dan yapacak gibiyiz bizde uygun gibi fiyatlar ama araştırmak lazım

Alışveriş Yaptıklarım:mehmet00805,
    **htepeli arkadaşa sonsuz güveniyorum ve yardımı için çok teşekkür ediyorum***
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    balayı için fırsatlar da konabilir bu başlığa
    |
    |
    quote:

quote:

quote:

şöyle bosch dolap çamaşır bulaşık makine fırın fırsatları olsa ahh ahh ağustos 17 de bende evleniyorum inşallah

Aynı gün evleniyoruz desene üstat:)
    Bende bulaşık makinesi ve yemek takımı bakiyordumda önerileriniz ve sıcak fırsatlar varmidir acaba?bulasik icin simens düşünüyorum ama emin degilim

Rabbim cümlemizi sonsuza dek mutluluğa ulaştırsın.Porselen alışverişini porselensepeti.cpm dan yapacak gibiyiz bizde uygun gibi fiyatlar ama araştırmak lazım

Hocam bende yukarıda bahsettiğim takımı bugün sipariş verdim. Kısmet bakalım. Migrosla anlaşması falan olmuş ama bakalım ürünler nasıl gelecek...

Ayrıca beyaz eşya gibi şeylerde denk gelirse süper olacak
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
kolayoto.com
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.