Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya (201. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.770
Cevap
571
Favori
590.836
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, nisan 2019 da evlenecegim icin otv indiriminden yararlanip elektronik, yatak odasi ve salon salon alisverislerini bitirmeyi hedefliyorum.

Yatak odasi ve salon icin onereceginiz marka var midir acaba? Bu konuda yardimlarinizi rica ediyorum.

Beyaz esya konusunda arastirmalarim ve bazi fikirlerim var. Tabi bu konuda da onerilere acigim.

Butceyi ozellikle belirtmedim. Fiyat-performansi iyi urunleri almaya calisiyorum. Dusuk-orta-yuksek butceli onerileriniz varsa hepsini degerlendirmek isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • phoenix_88 kullanıcısına yanıt
    Size bir tavsiye vereyim yol yakınken teslim edilmeden ürün iade edin. Ben geçen sene yaklaşık 15bin tl lik ürün aldım. Masa ve sandalyelerde sıkıntı çıktı bayiye küfür ede ede iade aldırdım. Şu an gardropta sıkıntı var. Tüketici mahkemesini kazanalı 2 ay oluyor iade edicem sallayıp duruyorlar. Şifonyerin çekmecesinde, koltukların ayaklarında problem var servis bile çağırmıyorum katil olmamak için...

Bu markayı çok net konuşuyorum bedava verseler almam. Üstüne para verelim kullan deseler kullanmam. Resmen sinir stres sahibi yaptılar 1 yıldır. Kelebek'te kendilerine ait servis vs çağırdığınız zaman anlarsınız.

Sözün özü; yol yakınken vazgeçin..

• quote:

Orijinalden alıntı: nightblueist

Doğtaş'tan aldığımız urunlerin iade karari tuketici mahkemesinden cikali 2 ay oldu ama hala musteri hizmetlerini aradigimda efendim bolge servisimiz gelip urununuzu alacak sonra odemesini yapacagiz diyor. Bu firma kadar yuzsuz ve cile cektiren baska bir marka gormedim. Burada bayi hatalidir bayinin sucudur vs diye yorum yapan, forumda bu markanin reklamini ve urun satisini yapmaya calisan bir bayii vardi, gelsin aciklasin bakalim. Arkadaslar tekrar tekrar uyariyorum Dogtas-Kelebek markalarindan bedava verseler urun almayin paramizla rezillik cekiyoruz. Eksi uyeligi olan biri varsa tum belgeleri gondereyim bi baslik acsinlar belki daha genis kitlelerce duyulur bunlarin rezilligi de utanip uc kurus paramizi iade eder bu hurda urunlerini de alip giderler
    Avukat aracılığıyla icraya verin hocam. Hiç uğraşmayın. 2 ay olmuş. Avukat vekalet ücretini de firmadan alır zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• QRX kullanıcısına yanıt
    Mahkeme süreçlerini çok iyi bilen birisiyim, iyilikle çözülsün diye bekliyorum. Zaten en fazla 1ay daha bekler daha sonra icra takibi başlattırırım. Fakat mahkeme süreci insanı çok yıpratıyor. O yüzden beklemedeyim. Adamlar bulmuş bizim gibi ülkeyi at koşturuyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: nightblueist

Doğtaş'tan aldığımız urunlerin iade karari tuketici mahkemesinden cikali 2 ay oldu ama hala musteri hizmetlerini aradigimda efendim bolge servisimiz gelip urununuzu alacak sonra odemesini yapacagiz diyor. Bu firma kadar yuzsuz ve cile cektiren baska bir marka gormedim. Burada bayi hatalidir bayinin sucudur vs diye yorum yapan, forumda bu markanin reklamini ve urun satisini yapmaya calisan bir bayii vardi, gelsin aciklasin bakalim. Arkadaslar tekrar tekrar uyariyorum Dogtas-Kelebek markalarindan bedava verseler urun almayin paramizla rezillik cekiyoruz. Eksi uyeligi olan biri varsa tum belgeleri gondereyim bi baslik acsinlar belki daha genis kitlelerce duyulur bunlarin rezilligi de utanip uc kurus paramizi iade eder bu hurda urunlerini de alip giderler
    gecmis olsun bizde dogtasdan 2 tane oturma grubu aldık sukur eksiksiz ve tam zamanında geldi ama yataşdan yemek odası ve yatak odası aldık burnumuzdan getirdiler araya araya yenı teslim ettiler teslm tarıhınden 1 ay sonraya ama yemek odasının saldalyelerine aralıkda teslim e tcez diyorlar dugunde 18 kasımda anlıyacan bunların hepsi aynı halt..

• beyaz eşya modeli önerecek var mı?

buzdolabı, çamaşır, bulaşık, TV vs.

biz buzdolabını xx model aldık, tv yi şundan aldık gibi.
  • Aynı tavsiyeden ben de bekliyorum. Özellikle koltuk takımı ve yatak odası için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jizzy Quuatily kullanıcısına yanıt
    Çamaşır Makinası: Arçelik 9147 YCM

Bulaşık Makinası: Arçelik 6588 I

Buzdolabı: Arçelik 2597 CNIY

Aldım fakat daha henüz eve getirtmiyorum.

Ev yeni yapılacak işler var. Ürünleri depoda bekletiyorum.

Ürünler Arçelik Eylül 2018 de aldım kk 11 ay taksit

Buzdolabı 2520 CEI A+++ (4.650tl)

https://www.arcelik.com.tr/no-frost-buzdolabi/2520-cei-a--buzdolabi

Çamaşır 9103 D (2.200tl)

https://www.arcelik.com.tr/camasir-makinesi/9103-d-camasir-makinesi

Bulaşık 6355 I (2.000tl)

https://www.arcelik.com.tr/bulasik-makinesi/6355-i-bulasik-makinesi?gclid=Cj0KCQiAlIXfBRCpARIsAKvManxVxZ-qGkEe8FGZJ9R4qAXpKl1WQLHwjGU8Tp2rBqeg5--ImCDoueEaAqXfEALw_wcB

Klima prosmart 12345 (3.000tl)

https://www.arcelik.com.tr/ev-tipi-klima/12345-wifi-prosmart-klima

Salon oturma grubunu ve yemek takımının sandalye ve uzun puf u yaptırdım. Masayı hazır aldım.
    Sandalye ve uzun puf Yıldız mobilya Stone yemek takımın
    https://www.yildizmobilya.com.tr/stone-yemek-odasi-pmu7093

3lü 2li ve 2 berjer salon takımı ve 4 sandalye bir uzun puf toplam 6.850 tl verdim. Masaya 1.400 tl verdim.

Masa: Yıldız mobilya Akra yemek takımının masası

https://www.yildizmobilya.com.tr/akra-yemek-masasi-takimi-pmu6995

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya

İşbir yataktan 160x200 himera yatak
    Jasmine sandıklı baza ve
    Couple başlık toplam 4bin tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wallace_son -- 7 Kasım 2018; 16:4:0 >

• quote:

Orijinalden alıntı: emregzz

Çamaşır Makinası: Arçelik 9147 YCM

Bulaşık Makinası: Arçelik 6588 I

Buzdolabı: Arçelik 2597 CNIY
    Aldığın fiyatlar nedir ?

• hocam çok teşekkür ederim, ellerine sağlık. İşimize yarayacak mutlaka özellikle kıyasta.

Acaba sen aldığında sitedeki ya da etiketteki fiyatları hatırlıyor musun hocam? Sadece buzdolabı yeterli olur benim için hatırlıyorsan

@wallace_son

sana da çok teşekkür ederim hocam. @emregzz
    Eylül ayında arçelik bayisinden aldım

• 16 haziran 2019 da düğünüm var.beyaz eşyaların hepsini almıştık.mobilyalar kaldı sadece.
    bursa'da önerebileceniz mobilyacı var mıdır ?
  • hiç indirim yapmadılar mı hocam
    Peşin fiyatına 11 taksitle aldım.

• Bilisimci1903 kullanıcısına yanıt
    Tek tek fiyatları hatırlamıyorum ama hepsi toplam peşin fiyatına 12 ay taksitle 11 bin TL'ye gelmişti.
  • Arkadaşlar bekarlığın bitmesine 12 gün kaldı :D Valla acısıyla tatlısıyla masrafların büyük kısmı bitti bu yola girişecekler için ortalama fiyatları da belirteyim ( Altınlar önceden hazır olduğundan onun güncel değerini bilmiyorum)

Koltuk Takımı (3+3+1 berjer) Entepe mobilya avcılar :8500TL
    Yemek odası takımı aker mobilya cila avcılar : 6500TL
    Beyaz eşya bosch çamaşır+bulaşık+buzdolabı+aspiratör+ocak 9300TL
    Gelinlik+gelin başı + bindallı+ayakkabı :5400TL
    Davetiye+ nihah süsü :1050TL
    Perde: 4000TL
    Yatak odası :8000TL
    Portmanto birkaç ıvırzıvır mobilya :3000TL
    Eve yapılan masraf ( boya badana kilit kol duşakabin vs) 6500TL
    TV: 2800TL

Arkadaşlar aklıma gelmeyen de bir sürü masraf var. Çarşı kına çeyizlik ıvır zıvır hep masraf. Bu işe girerken güzel limitli bir kredi kartınız olsun derim :D
    Benim gibi taze damatlara burdan selam olsun. Allah hepimize ödeme kuvveti ve sonsuz mutluluk verir inşallah

• Ergin. kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun öncelikle, mutluluklar dilerim.
    Beyaz eşyaları çok uyguna almışsınız gibi , model olarak yazabilir misiniz ? Ya da yaz başında falan mı aldınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurs59

Hocam hayırlı olsun öncelikle, mutluluklar dilerim.
    Beyaz eşyaları çok uyguna almışsınız gibi , model olarak yazabilir misiniz ? Ya da yaz başında falan mı aldınız ?
    Merhaba hocam eylülün ilk haftası aldım

Buzdolabı kdn56pi32n inox buzdolanı Mediamarkt ile pazarlık yaparak 4270 TL ye aldım
    Çamaşır mak wat24490TR 9kg 1200 devir çamaşır mak 1900TL (Gittigidiyor.com %5 indirim kampanyası ile)
    Bulşk mak. sms44di00t 4 prog. inox 1450 TL ((Gittigidiyor.com %5 indirim kampanyası ile)
    Bosch POP0C2B10O cam yüzey set üstü ocak 1180 TL (Gittigidiyor.com %5 indirim kampanyası ile)
    Bosch aspiratör inox DFT63CA50T 550 TL (Gittigidiyor.com %5 indirim kampanyası ile)

Hocam ben aldım 1 hafta sonra 3 bin tl zamlandı zaten baktım bi anda dalgalanma oldu hemen aldım. dolar endeksi fiyatlara yansıdı ama şuanki düzey kadar değildi. Düşünün ötv indirim geldi hesaplayınız şuanki fiyatları indirimle bu fiyatların yanına yaklaşması bile mümkün değil. Kafadan dolap 5400 küsür TL

• Ergin. kullanıcısına yanıt
    aynıgunkargo comda 4660 dolap. bukadar eşyayı aynı yerden aldıktan sonra hepsi bu fiyatlara verir fiyatlarda birşey yok.
  • 
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.