Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya (186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.807
Cevap
570
Favori
592.320
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evlenenler için en güzel fırsat çalışmaya devam edecek hatun bulmak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: holigs18

Merhabalar,
    bende evlilik hazırlıklarına geç olmakla birlikte başladım.Beyaz eşya olarak da SİEMENS'den aşağıdaki modelleri belirledim (Forumdan Serdar Bey'in de katkılarıyla)

Çamaşır Makinesi Siemens WM14T480TR
    Buzdolabı Siemens KG56NVW30N-
    Bulaşık Makinesi Siemens SN234W00DT

belirtilen modelleri kullanan var mı? görüşleriniz nedir?

Teşekkkür ederim...
    Geçen yıl mart ayında serdar beyden;

WM12T480TR

KG76NAİ30N

SN236İ00İT

Aldım, maşallah diyeyim bizi bir defa dahi üzmedi.

Kalabalık misafir geliyor bulaşık makinesini çakılı dolduruyoruz tertemiz çıkıyor. (Fairy platinium)

Buzdolabı dopdolu olunca bile soğutmasından yana bir şikayetimiz olmuyor. İçecekler buz gibi. Derin dondurucu da güzel, normalde raf ömrü 6 ay olan balığı unutmuşuz, 1 yıl sonra balık ilk günki gibiydi.

Çamaşır makineside keza öyle, kırıştırmaz tortu bırakmaz koku yapmaz doldur bana mısın demez ıslak geri vermez. (Bingo, tursil sıvı deterjan). Yalnız çamaşır makinesi ile ilgili bir püf nokta vereyim; çamaşırı aldıktan sonra kapağını kapatmayın açık bırakın makina havalansın.

Bir de fatura konusu var; 152 ekran tv, klima, ankastre set, bilgisayar, beyaz eşyalar, evde toplam 20mye yakın şerit led, lambaderler vs aydınlatma gelen fatura bu ay 96tl. Maşallah diyelim nazar değerse forumdan bilirim.

Umarım faydası olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escanor_ -- 13 Temmuz 2018; 12:16:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Özel fırsat falan kalmamıştır..Özel fırsatı şudur ; evlenmemek Valla ne diyeyim herkese kolaylık dilerim.

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Evlenmeyin yazmak için gelmiştim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: holigs18

Merhabalar,
    bende evlilik hazırlıklarına geç olmakla birlikte başladım.Beyaz eşya olarak da SİEMENS'den aşağıdaki modelleri belirledim (Forumdan Serdar Bey'in de katkılarıyla)

Çamaşır Makinesi Siemens WM14T480TR
    Buzdolabı Siemens KG56NVW30N-
    Bulaşık Makinesi Siemens SN234W00DT

belirtilen modelleri kullanan var mı? görüşleriniz nedir?

Teşekkkür ederim...
    Ben de Serdar Bey'den aldım. Bir tek bulaşık makinesinden orta halli memnunum. Bazen beyaz lekeler bırakabiliyor. Finish ve Fairy'nin en pahalı modellerini aldım ama yine aynı.

Buzdolabı ve bulaşık makinesinden çok memnunum.

2 günde 1 bulaşık+çamaşır mak çalışıyor.
    45 TL'er TL elektrik ve su faturası geliyor ki (İzmir) bu son 10 yılda karşılaştığım en düşük faturalar.

• Vermiş olduğunuz cevaplar ve geri dönüşler için çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: road35

Şuan adam gibi kaliteli eşyalar yemeksiz mütevazi bir düğün herşey dahil 80 90 bin gerisini siz düşünün. Benim şimdiden başlıyor serüven seneye kadar giren çıkan zevk almaya bakacağız
    Takılar hariç tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ns.xombe

Ankarada eylül ayı içinde dış çekim için yer önerinizi alabilir miyim. Altınköy vardı aklımda gelin damat geldiği zaman 200-250 civarı para alıyorlarmış
    Altınköy girişi ücretli. Aslında gelin ve damat görünce alıyorlar o ücreti. Değilse arabanla sivil gir sıkıntı yaşamazsın. Benim düğünümde 2 eylül'de iyice zaman daraldı Allah herkese kolaylık versin
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanlg

Arkadaşlar Ankara da düğün için tavsiye edeceğiniz beyaz eşya mobilya diğer ev eşyaları gibi uygun tavsiye verebileceğinizin yerler var mı
    Her bir parçayı başka mağazadan almak istemiyorsan ANKAMOB'a gitme kardeşim. Ben siteleri ankamob'u istanbul yolunu gülvereni komple gezdim. Türkiye'nin en büyük istikbal mağazası İstanbul yolunda hepsinide oradan aldım Daha yeni aldım hemde 2 ay olmadı. Olcay bey dostumdur gitmeyi düşünürsen yardımcı olurum. Beyaz eşya LG düşünürsen de sana tavsiyem ANtares de LG mağazasından aldım bi süre ücretsiz saklıyorlar hemde yardımcı oluyorlar arkadaşım çalışıyordu ayrıldı ama gelenlerle irtibatım var yardımcı olurum. Gelinlik almadıysan hiç samanpazarı demetevler vs vs dolaşma Anafartalar Burç gelinlik modacı bi ablam var her yeri gez en son oraya git alır çıkarsın. Nişan elbisesi vs için Karum avm de angeles sueno mağaza adı gülten hanım var kesinlikle git zaten gelinlikçi ile sahipleri aynı insanlar ben tesadüfen öğrendim. Küçük eşyadan kasıt tabak çanak tencere elektrikli alet hepsini korkmazdan aldım baya da gezdim alırken Ankamall avm korkmaz'da burcu hanımı bul gerekli yardımı gösterir. Başka varsa merak ettiğin sor kardeş

EDİT: Davetiye bastıracaksan hiç dolaşma direk beraber gidelim Akyazı matbaa sadık bey ostim, dizayn ekibinde burcu hanım ve barış bey var 15 yıldır tanırım

SON EDİT: Fotoğrafçı, kuaför bilimum düğün salonları hepsinde var tanıdık, organizatör değilim de 2 eylül de düğünüm var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bediboy -- 13 Temmuz 2018; 18:14:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bediboy

Takılar hariç tabi.

Alıntıları Göster
    Dahil hocam naptın :) takı dediğin 10k anca tutar

• road35 R kullanıcısına yanıt
    Tek taş pırlanta 2500
    5 bilezik ortalama 13000
    Nişan saati 1400
    Kurban bayramı hediye bilezik 2200
    Ramazan bayramı hediye pandomim bileklik 1200
    alyans 650
    edit: nişanda set alındı 5500 lira
    Valla pek 10k tutmadı benim, şu rakamların çoğu var azı yok bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bediboy -- 13 Temmuz 2018; 18:23:36 >
  • bediboy kullanıcısına yanıt
    Hocam tek taş nişan dahil etmedim. Ben 30 gr bilezik aldım nişana tek taş 2.5 dogrusun.

Düğüne de 40 gr taksak ıvır zıvır ondan 10 dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: road35

Hocam tek taş nişan dahil etmedim. Ben 30 gr bilezik aldım nişana tek taş 2.5 dogrusun.

Düğüne de 40 gr taksak ıvır zıvır ondan 10 dedim
    Sete falan girince valla rakam coşuyor. Bir de ben 2-6 ay evvel hallettim bunları şimdi bu rakamlara bu ürünler zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bediboy

Her bir parçayı başka mağazadan almak istemiyorsan ANKAMOB'a gitme kardeşim. Ben siteleri ankamob'u istanbul yolunu gülvereni komple gezdim. Türkiye'nin en büyük istikbal mağazası İstanbul yolunda hepsinide oradan aldım Daha yeni aldım hemde 2 ay olmadı. Olcay bey dostumdur gitmeyi düşünürsen yardımcı olurum. Beyaz eşya LG düşünürsen de sana tavsiyem ANtares de LG mağazasından aldım bi süre ücretsiz saklıyorlar hemde yardımcı oluyorlar arkadaşım çalışıyordu ayrıldı ama gelenlerle irtibatım var yardımcı olurum. Gelinlik almadıysan hiç samanpazarı demetevler vs vs dolaşma Anafartalar Burç gelinlik modacı bi ablam var her yeri gez en son oraya git alır çıkarsın. Nişan elbisesi vs için Karum avm de angeles sueno mağaza adı gülten hanım var kesinlikle git zaten gelinlikçi ile sahipleri aynı insanlar ben tesadüfen öğrendim. Küçük eşyadan kasıt tabak çanak tencere elektrikli alet hepsini korkmazdan aldım baya da gezdim alırken Ankamall avm korkmaz'da burcu hanımı bul gerekli yardımı gösterir. Başka varsa merak ettiğin sor kardeş

EDİT: Davetiye bastıracaksan hiç dolaşma direk beraber gidelim Akyazı matbaa sadık bey ostim, dizayn ekibinde burcu hanım ve barış bey var 15 yıldır tanırım

SON EDİT: Fotoğrafçı, kuaför bilimum düğün salonları hepsinde var tanıdık, organizatör değilim de 2 eylül de düğünüm var

Alıntıları Göster
    eyv. hocam sağ olasın çok makbule geçti inan tavsiyelerin düğün tarihini daha kesinleştirmedik seninle mutlaka iletişme geçerim masraf çok zaman az ne yapcaz bakalım direk nokta atış dediğin yerlere gidip pazarlıkla almak zaman açısından daha iyi olacaktır diye düşünüyorum düğün salonu için nereyle anlaştın fiyatlar baya yüksek Bir ömür boyu mutluluklar dilerim size de Allah mutluluğunuzu daim etsin

• holigs18 H kullanıcısına yanıt
    Selam,
    Bende yakın zamanda beyaz eşya alacağım da. Forumdaki Serdar Bey kimdir acaba? Birde nasıl bir katkısı oluyor? Yanıt için şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanlg

eyv. hocam sağ olasın çok makbule geçti inan tavsiyelerin düğün tarihini daha kesinleştirmedik seninle mutlaka iletişme geçerim masraf çok zaman az ne yapcaz bakalım direk nokta atış dediğin yerlere gidip pazarlıkla almak zaman açısından daha iyi olacaktır diye düşünüyorum düğün salonu için nereyle anlaştın fiyatlar baya yüksek Bir ömür boyu mutluluklar dilerim size de Allah mutluluğunuzu daim etsin

Alıntıları Göster
    Hocam tek tek almak istemiyorsan ankaramoba uğrama demissin ama ben sadece iki yerden komple evi aldım. Bütün koltukları 1 yerden yatak odası yemek odası bi yerden aldım. İstikbali bellonnayi ve ne kadar mobilyacı varsa gezdim ayni kalite mallar takribi 2 katına satılıyor istikbalde. Yazık günah marka diye verilmez o kadar para. Beyaz eşya için yeni açılan samsung bayisinden aldım muazzam indirim yaptılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ns.xombe

Hocam tek tek almak istemiyorsan ankaramoba uğrama demissin ama ben sadece iki yerden komple evi aldım. Bütün koltukları 1 yerden yatak odası yemek odası bi yerden aldım. İstikbali bellonnayi ve ne kadar mobilyacı varsa gezdim ayni kalite mallar takribi 2 katına satılıyor istikbalde. Yazık günah marka diye verilmez o kadar para. Beyaz eşya için yeni açılan samsung bayisinden aldım muazzam indirim yaptılar.

Alıntıları Göster
    Hocam merhaba. Bende Eylülde düğün yapacağım, Mobilya ya bakacağım bu hafta ve Samsung bayisini yazabilir misiniz? Hangi bayii Birde fotoğrafçı var mı fiyat aldınız mı?

• hakanlg H kullanıcısına yanıt
    Ben meslek gereği (muhasebeci) insanlarla hep sıkı ilişkiler kurarım bide nedense Muhasebeciler le konulan insanlar genelde mutlaka soru sorar merak ettiği bişi olur o kanaldan samimiyeti kurarım 😄 Bu önerdiğim yerler emin ol Ankara genelinde bu fiyat sıkalasında üzmeyeceğine emin olduğum yerler, yoksa 800 e de gelinlik var ben her harcamam marka model ünvan sınıflandırma işlemi yapıp Excel yaptım seninle paylaşırım da maliyetini ön görmen için. Ben grandpark optimum düğün salonu tuttum tavsiyem yemekli yapma ordür tabağı için bi fırınla anlaş çerez falan kuru pasta geçiştir meyve de ekleyebilirsin mevsimine göre. Gelenin karnı doysun diye ekstra külfete gerek yok. Şunu anladım ben bu adetler gelenek görenekler hep parasına göre paran varsa adetler var yoksa yani yapacak bir şey yok düğünde en az mutlu olan herhalde gelinle damat gerisi şuna buna alınan gereksiz şeyler. Tarihi netleştir yakınlarda düşünüyorsan

• Üstad ben komple eşyayı 29 bine aldım açıkcası en iyilerden seçtim som sezon ürünlerden falan öyle tuttu çok bir fiyat farkı var diyemem bi koltuk sordum ankamob da 7000 dedi mesela 7500 e istikbal den aldım. En azından kurumsal satış sonrası destek için öyle düşündüm yoksa imalatı yapan mükellef de var bende ama riske girmedim, bu mobilya işinde elde edilen getiri varya hiç bir meslekte yok inanın buna çok güzel paralar kazanıyorlar

• ankarali87 A kullanıcısına yanıt
    Buzdolabı hariç gerisini kesinlikle kore alacaksanız Lg öneriyorum çamaşır makinelerinin motorları lg de daha farklı buzdolabında da lg motoru daha iyi ama kasası hassas çizilmeye meyilli. Lg bakmadan Samsung a gitmeyin. Artı sakın sakın Alman malı diyerek bosch Siemens profilo almayın ürünlerinin neredeyse tamamı Çerkezköy imalatı

• 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.