Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.770
Cevap
571
Favori
590.831
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dogru haklisiniz. Cok mutlu evli ciftler de var maneviyat kismina baktigimizda da. Peki Sizin temel mesajinizin sebebi nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazan

Dogru haklisiniz. Cok mutlu evli ciftler de var maneviyat kismina baktigimizda da. Peki Sizin temel mesajinizin sebebi nedir?

Yazdım ama sildim. Türkçesi iyi düşünün.

• caglarozkan C kullanıcısına yanıt
    Hocam çok düşündüm ancak oradan buraya lojistik sıkıntı bi de herhangi bir sıkıntı da yardımcı olamazlar 😔😔😔

• ben de 2 ay sonra düğün yapacağım nasipse. beyaz eşyaları arçelikten alsam iyi eder miyim acaba yoksa tercih bosch mu olsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şagop

ben de 2 ay sonra düğün yapacağım nasipse. beyaz eşyaları arçelikten alsam iyi eder miyim acaba yoksa tercih bosch mu olsun?

Ben 2 sene önce arçeliği tercih etmiştim bugün tekrar evleniyor olsam yine arçeliği tercih ederdim.
  • Salon : 35.000

Gelinlik : 4.500

Damatlık : 2.000

Ayakkabılar : 500

Fotoğraf toplam : 3.000

Dans kursu : 1.000

Kuaförler : belli değil

Çiçek : belli değil

Davetiye : 600-700 civarı

Düğün mayısta.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kogane

Salon : 35.000

Gelinlik : 4.500

Damatlık : 2.000

Ayakkabılar : 500

Fotoğraf toplam : 3.000

Dans kursu : 1.000

Kuaförler : belli değil

Çiçek : belli değil

Davetiye : 600-700 civarı

Düğün mayısta.

Senin evlilik konu başlığıyla pek uyuşmuyor hocam :) Salon parana düğün yapıyorum ben
  • Kogane kullanıcısına yanıt
    hocam öncellikle tebrik ederim. o nasıl bir salon
  • quote:

Orijinalden alıntı: BYYUNUSX

Öyle ahım şahım bişey değil hocam, düğün 1000~1200 kişilik falan olcak, bide yemekli olcak o yüzden öyle. Yoksa aslında ucuz bile

• quote:

Orijinalden alıntı: Kogane

quote:

Orijinalden alıntı: BYYUNUSX

Öyle ahım şahım bişey değil hocam, düğün 1000~1200 kişilik falan olcak, bide yemekli olcak o yüzden öyle. Yoksa aslında ucuz bile

1200 un 4te biri çeyrek taksa yeter zaten hocam

• Özel bir fırsat değil de özel bir bilgi vereyim;

Tencere tavaları tefal hard titanium dışında çelik seçin. Yok biogranitmiş seramikmiş falan filan hepsinin bir süre sonra kaplamaları sökülmeye başlıyor ve yemeğin içine karışıyor, dolaylı olarak kansere davetiye çıkıyor. Ya hard titanium ya çelik en sağlıklısı.

• Kogane kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyat çok iyi o zaman birim fiyat 29 tl oluyor.

İstanbul için konuşuyorum 40 liranın altında yok. Ben de 300 kişiye 12500 olarak anlaştım.

• Arkadaşlar merhaba yaz sonu bende bir düğün yapmayı planlıyorum Ankara da mobilya beyaz eşya salon vs için tavsiyesi olan arkadaşlar varsa yardımınızı önerileriniz bekliyorum
  • asdemre kullanıcısına yanıt
    Antep'te Merinos Halının satış mağazası var. Dünyanın en büyük halı mağazası, orayı bir inceleyebilirsiniz.
  • Şagop kullanıcısına yanıt
    Ekim ayında evlendim. Beyaz eşyaları Bosch'tan aldık. Memnunuz. Ankastre seti de yeni aldım. Ankastre çok komplike olmamasına rağmen Bosch marka cam ankastre set 3000 TL civarından başlıyor. Pahalı geldi, Profilo baktım, onun da cam olanı 2400 TL civarı. Profilo'nun metal olanı 1450 TL idi. Fakat metal olanlar da eski gibi duruyor. Zaten ankastreler çok komplike cihazlar olmadığı için cam olsun ucuz olsun dedim, 1330 TL'ye Naturel marka Ankastre Set aldım. Görünüm çok iyi, şimdilik bir sıkıntı yok. Tavsiye ederim.
  • Arkadaşlar haftasonu Modalife ve enzayi gezdim fiyatlara baktığımda yatak odası+yemek odası+salon+ L koltuk için moda life 16.500 gibi fiyat verdi Enza en az 27.000 diyor

Şimdi aklımdaki soru Modalife ta o fiyata mağazada ki en pahalı ürünleri alıyorsunuz Enza da mağazada ki nerdeyse en ucuz ürünleri alıyorsunuz hangisi daha mantıklı olur

Ayrıca Modalife bazı ürünlerde ömür boyu garanti ve yedek parça garantisi veriyor ENZA ise tüm ürünlerine iki yıl garanti veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m m m m -- 21 Şubat 2018; 18:55:0 >
  • Markalı yerlerden alıyorsanız en az 4-5 bin parayı markaya veriyorsunuz unutmayın. Vivense de indirimli haliyle 16 bine gelen takımın birebir özellikleriyle aynısını sokaktan geçerken girdiğimiz mobilyacı 12 bine yaparız dedi, yine kelebek mobilyadaki 18 binlik seti 14 bine yaptırabiliyorum. Kısacası paranızı marka mobilyacılara kaptırmayın. Hatta muhtemelen inegöl civarındaki mobilyacıları gezsem 1-2 bin daha aza yaptırtılır.
  • Arkadaşlar Dış Mekan Fotoğraf çekimi düşünüyorsanız geçen yıl olduğu gibi bu yılda Donanımhaber üyelerine özel indirimler yapıyorum.

İlgilenenler DM'den yazabilir. Çekim örnekleri web sitesi instagram hesabını iletebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaWYeR_2234

Arkadaşlar Dış Mekan Fotoğraf çekimi düşünüyorsanız geçen yıl olduğu gibi bu yılda Donanımhaber üyelerine özel indirimler yapıyorum.

İlgilenenler DM'den yazabilir. Çekim örnekleri web sitesi instagram hesabını iletebilirim.

adam losttan fırlamış gelmiş işe başlamış hemen, hayırlı işler kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatansever Müslüman Türk

quote:

Orijinalden alıntı: SaWYeR_2234

Arkadaşlar Dış Mekan Fotoğraf çekimi düşünüyorsanız geçen yıl olduğu gibi bu yılda Donanımhaber üyelerine özel indirimler yapıyorum.

adam losttan fırlamış gelmiş işe başlamış hemen, hayırlı işler kardeşim

Lost izlediğim günden bu yana yapıyorum hamdolsun Eyvallah hocam.

• 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.