Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.769
Cevap
571
Favori
590.677
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Okan_mersin

quote:

Orijinalden alıntı: SaWYeR_2234

Yatak için tavsiyesi olan arkadaşlar var mı? Ayrıca Yataş, Bambi yatakta çalışan ve güzel bir indirim yapan sıcak fırsatçı dost var mıdır? :)))

Yatak için İşbir markasına da bakmanızı öneririm.

Wellmatt'ı tavsiye ederim. Bakmaya değer diye düşünüyorum, bilinen markalar cepte nasıl olsa.

Yatsanda aynı özellikteki(lateks) yatağı , yastık hediyesi ile yaklaşık 2000TL ucuza aldık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lymph

Hocam dış çekim nasıl 250. Albüm fiyatları 300den başlıyor. Dijital mi istediniz sadece?

Sıfırın birini eksik atmıştır, sadece digital istese de kurtarmaz o fiyat
  • herşeyin en iyisi olsun diyenleri evlilikte çok zor günler bekliyor.
  • Gelinlik için öneriniz var mı beyler, bayanlar ? Eminönü ucuz diyorlar ama başka önereceğiniz bir yer var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atrix1212

herşeyin en iyisi olsun diyenleri evlilikte çok zor günler bekliyor.

Özellikle kız tarafı bu konuda erkeği hiç düşünmüyorsa çok kötü sonuçları oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar mobilya konusunda bilgi ve yardım edebilecek var mı ?

Doğtaş, enza ve kelebek mobilya baktım,
    kelebek mobilyada geçen ay indirim vardı (kredi çekme işi uzayınca alamadım ) şimdi daha güzel indirim var dediler sevindim ama indirim ayağına bindiriyorlar .

Beğendiğim iki set ( oturma ve yatak odası ) önce 14.000 fiyat vermişlerdi şimdi kampanya varmış %30+ ikinci üründe %50 olarak 15569 TL fiyat verdiler

Mobilyacıları geziyorum yerel olanlar inegöl mobilyası satıyor, adam oturma grubuna 7 bin yatak odasına 8-10 bin istiyor

Markalardan daha pahalı inegöl mobilyası satıyorlar, fikir verebilecek varsa çok memnun olurum .

• Aklıma gelenler ;

Düğün salonu 12500

Gelinlik 3500 ayakkabı 150

Kına kıyafeti 500

Fotoğraf 1500

Yüzükler 2000 civarı oldu toplam

Sıcak fırsatçıya hiç yakışmadı ama el mecbur...

• wampir_s kullanıcısına yanıt
    Hocam bizde şuan araştırma aşamasındayız. Evgör mobilya var fiyatları uygun gibi duruyor. Bir bak istersen bende araştırıyorum kafama yatarsa oradan alacağım.
  • Hocam 1500'e fotoğraf olayı çok pahalı değil mi? Tam olarak neleri kapsıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neverktulu -- 12 Şubat 2018; 17:13:1 >
  • neverktulu kullanıcısına yanıt
    Hocam allah kahretsin bu fotoğrafçıları. ne dahil umrumda değil hepsi kendi aralarında anlaşmış bi sektör kurmuşlar.

Paket paket ayırmışlar standart paket gold paket bilmem ne fiyat en düşük 1000 civarından başlıyor artıp gidiyor. Adamın bir makine sermayesi var onu da bi müşteriden çıkarıyor anlamadım gitti. Tam bir para tuzağı aptal avı ama yapacak bir şey Yok. Sinir krizi geçirecektim bu iş yüzünden.

Başka bir ülkede bu kadar damat silkme olayı var mı gerçekten merak ediyorum.

• wampir_s kullanıcısına yanıt
    Hocam eğer inegöle gitme imkanınız varsa immotim avm var. Oraya bi uğrayın. Güzel fiyat veriyolar. Yemek odası koltuk takımı yatak odası + L koltuk 15800 fiyat verdi Lika home. İnstagram sayfası var ordan bakabilirsiniz. Bütçemiz kısıtlı olduğu için orayı tercih ettik biz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caglarozkan -- 12 Şubat 2018; 18:3:48 >
  • Biz mobilyaları İnegöl'de ki Medusa home mağazasından aldık. 6 ay oldu gayet memnunuz tavsiye edebilirim.

Salon yatak ve yemek odası 15 bin tuttu.

• SAKIN EVLENMEYİN ARKADASLAR...

EVLENİNCE HERŞEY BOZULUYOR. İLK 1 YIL HERŞEY İYİ SONRASI A.Q
    BU DEVİRDE KENDİNİZE YATIRIM VE PARA HARCAYIN.

:)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jon Kar

ürünlerin hepsi 2 aylık adıma faturalı garantili sıfır hata...

Komple satilik yer istanbul

Faturalardan maliyetine bakarsınız 38 Bin lirayı geçti hepsi için istediğim ücret SON 14 Binlira Daha aşağısı için rahatsız etmeyin...

Arçelik 6343 Bulaşık Makinesi

Arçelik 9123 9KG Çamaşır Makinesi

Vestel 55'' 4K 55UB9100S Televizyon

Philips HR1614 Mutfak Robotu

Karcher W2 Elektrik Süpürgesi

Arzum Steam Jet Kazanlı Ütü

Kumtel Ankastre Set Ocak Ve Fırın İnox

Bellona Belissa Yemek Odası

Bellona Belissa Oturma Grubu

Bellona Tina L Koltuk

Yataş 160x200 Tesla Sleep yatak

Yataş Marinel Baza Ve Başlık

Koçtaş Seramo Portmanto

Koçtaş Cake Yandan Açılır Mutfak Masası + 4 Adet Sandalyesi

Samsung RL4323RBAWW Buzdolabı

Kumtel Buharlı Vantilatör

10 Adet Halı

7 Adet Avize

2 Adet Salon ve Yatak Odası Perde Özel yapım - 3 Adet Stor Perde

Bellona Valdes Zigon Sehba

Ufak Merdiven Çamaşır Kurutmalığı ve Ufak tefek mutfak gereçleri

özelden hepsinin fotolarını atabilirim fotoları görünce beğeneceğinize eminim...

NE OLDUDA SATIYORSUN Kİ ???

• Arkadaşlar halı işini nasıl yaptınız? 6m2 salon halısı alacağım neye dikkat etmeli k.maraştayım

• asdemre kullanıcısına yanıt
    %100 akrilik kaliteli halılar bin den başlıyor ikibin üçbine kadar çıkıyor, tabi ipliğin kalitesi düştükçe fiyatı da beraberinde düşer. Empera, artemis kullanıp memnun kaldıklarım. Tuğra halıyıda kullanıyorum o da fena değil.

Birde %100 akrilikleri eve sokmadan yıkamaya verin. Yoksa ev teksas gibi olur, tüy yumakları yuvarlanarak gezer evin içinde.

• Sadece dijital. Bu arada temel mesaj: EVLENMEYİN!

• elementry kullanıcısına yanıt
    Neden öyle söylediniz hocam. Maddi nedenli olan kısmı mı?
  • evlenecek olanlara esya aliminda beyaz esya veya mobilya taktik ve bilginverilir isteyenede yardimci olunur.

bellana ve mondide eskiden montordum simdi guvenlik sektorunde calisiyorum ama bir cok mobilya ve beyaz esya dukkaniyla samimiyetim var esime dostuma akraba aldiriyorum diyerek fiyat kirarim. ciddi olanlar ozelden yazabilirler gidip arastirip bana donebilirler ornek misal

arcelikten camasir makinesi alicakti bizim suanki is arkadasi butun magazalari gecmis 1700 tl etiket sitede 1500 e kadar pazarlik edereknalacakgi devriye ben girdim 8kg alacagini makineyi ben 9kg ini 1400 e aldirdim yani misal gercekten evlebecek istanbulda cevresi olmayan ihtiyaci olan yazsin

• Hazan kullanıcısına yanıt
    Bu dünyada çok mutlu asgari ücretli yaşayanlar da var. Maddi şeyler geçer. Dünya malı için konuşmak yersiz.

• 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.