Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.772
Cevap
570
Favori
590.917
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cicekmarket.com dan %20 indirim kodum var. Kız istemeye gideceklere veya ihtiyacı olana verebilirim. :)
  • gzdcglyn G kullanıcısına yanıt
    hocam türk malı almanızı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: msimsek93

hocam türk malı almanızı tavsiye ederim.

vatansever duygular için teşekkürler insanımız işsiz kalıyor her yurtdışı mal aldğımızda
  • ozeba O kullanıcısına yanıt
    msimsek93 M kullanıcısına yanıt
    @ozeba Çok teşekkür ederim hocam söylediklerinizi dikkate alacağım

@msimsek93 hocam önerdiğiniz marka/model varsa araştırırım tabikii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gzdcglyn -- 1 Ağustos 2017; 0:30:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah hocam dikkate almanıza çok memnun oldum..valla millet vesteli neden sevmiyor neden küçümsüyor bilmiyorum ama ben şahsen tv ve klimami bestelenen aldım..çamaşır bulaşık makinası, buzdolabı derin dondurucu ise kampanyalarindan dolayı bekodan aldım..rabbim mutlu mesut etsin inşallah

• msimsek93 M kullanıcısına yanıt
    insanlar özellikle servisin kalitesizliğinden sevmiyor. vestel fırız arıza yaptı servis çağırdık, bir ay sonra biz servisi falan unutmuşuz kapı çaldı geldik diye. güldük tabi. bi daha vestel alır mıyız ? eşek bile bir kere düşermiş aynı çukura.

arçelik beko derseniz servis yönünden en iyi marka neredeyse.

ben profilo aldım ama onların da üretim yeri Tr sonuçta, en azından montajı burada yapılıyor diye biliyorum.
  • Valla hocam Vestel hakkındaki yorumları bende okudum ama memnun olan insan sayısı olmayandan çok daha fazla..o zaman Beko Arçelik alın geçin bence.

• Ankara da haliyi en uygun nerden alirim? İstanbul yolunda her yer zararina 3 te 1 fiyatına vs satıyor 😊Gerçekten indirimli satan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efsanea_06 -- 3 Ağustos 2017; 23:37:59 >
  • Mobilyayı nereden alacağız? Var mı fırsat?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gzdcglyn G kullanıcısına yanıt
    buzdolabı bd3056w3vn
    Çamaşır mak. CMG140DTR
    Bulaşık mak. BM6481MG

güzel cihazlar.
  • Takip

• quote:

Orijinalden alıntı: gökbayrak

Mobilyayı nereden alacağız? Var mı fırsat?

Kaliteli koltuk veya köşe takımı yaptırmak isterseniz istediğiniz modeli yapabiliriz.https://facebook.com/bagcilarkoltuk/

• quote:

Orijinalden alıntı: SaWYeR_2234

quote:

Dış mekan düğün fotoğrafçısına ihtiyacı olanlar İstanbul veya farklı bir şehir farketmeksizin benden indirim alabilirler.

Forumdaşlarıma elimden gelenin en iyisini yaparım.

Forumdaşlarımdan biriyle Cumartesi günü ilk çekimi gerçekleştirdik. Darısı diğer arkadaşlarımızın başına.
    Umarım memnun kalmıştır kendisi de

arkadaş, bizim fotoğraflarımızı çekti.
    biz çekimden çok memnun kaldık. çekilen fotoğrafları da beğendik.
    özellikle eşim çok beğendi. onun beğenmesi zaten en önemlisi.

• SaWYeR_2234 kullanıcısına yanıt
    Merhaba 24 Eylül de Bakırköy civarında düğün olacak dış çekimi aynı gün kuaförden sonra yapmak istiyoruz. Detayları konuşabilir miyiz? o gün müsaitseniz fiyatta da anlaşabilirsek sizden bu hizmeti alabilirim.
    Nikah salonu ve düğün salonu dışarıdan fotoğrafçı kabul etmediği için sadece dış çekim eksik kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alistar

quote:

quote:

Dış mekan düğün fotoğrafçısına ihtiyacı olanlar İstanbul veya farklı bir şehir farketmeksizin benden indirim alabilirler.

Forumdaşlarıma elimden gelenin en iyisini yaparım.

Forumdaşlarımdan biriyle Cumartesi günü ilk çekimi gerçekleştirdik. Darısı diğer arkadaşlarımızın başına.
    Umarım memnun kalmıştır kendisi de

arkadaş, bizim fotoğraflarımızı çekti.
    biz çekimden çok memnun kaldık. çekilen fotoğrafları da beğendik.
    özellikle eşim çok beğendi. onun beğenmesi zaten en önemlisi.

Teşekkürler hocam yorumun için. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Albümünüz de bir o kadar güzel ve kaliteli olacak emin olabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

Merhaba 24 Eylül de Bakırköy civarında düğün olacak dış çekimi aynı gün kuaförden sonra yapmak istiyoruz. Detayları konuşabilir miyiz? o gün müsaitseniz fiyatta da anlaşabilirsek sizden bu hizmeti alabilirim.
    Nikah salonu ve düğün salonu dışarıdan fotoğrafçı kabul etmediği için sadece dış çekim eksik kalıyor.

Mesajla bilgi verdim hocam. Hayırlısı olsun.
  • Kapodakyada 3 gece balayı ayarladım. 540 tl ye aldım arkadaslar . Ordan da orta karadeniz ve batı karadeniz turu yapmayı düşünüyorum araba ile .. yorucu olacak ama ne bileyim...tekrar işe başlamadan önce gezelim diyoruz ... karadeniz turu yapanlar varsa öneri verebilir rota için ...

Nevsehirden samsuna ordanda istanbula rota çizmek istiyorum aracla..

• ali222 A kullanıcısına yanıt
    Mesajınızı yeni gördüm ve cevapsız kalmasın diye yazıyorum.

Forumdan Mediamarkt'dan TV alışveriş yapmak üzere olan bir arkadaşa satışını yaptım, fiyat da 2900TL üzerinden oldu zaten.

Herkes alışverişini taksitli yapmıyor, peşin parayla alışveriş yapan birçok insan var zaten. Ben de nakit alacak bir arkadaşa elden ödeme ile satışını yaptım.

Zorla yapmadığım bir satıştı, alıcısı çıkmayabilirdi de, ama çıktı ve alan memnun, satan memnun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevemem1985

Kapodakyada 3 gece balayı ayarladım. 540 tl ye aldım arkadaslar . Ordan da orta karadeniz ve batı karadeniz turu yapmayı düşünüyorum araba ile .. yorucu olacak ama ne bileyim...tekrar işe başlamadan önce gezelim diyoruz ... karadeniz turu yapanlar varsa öneri verebilir rota için ...

Nevsehirden samsuna ordanda istanbula rota çizmek istiyorum aracla..

Balayı programı ve otel hakkında bilgi verebilir misiniz? Başka balayı paketi için önerisi olan var mı?

• Vay arkadaş 5 bilezikle düğün yapan var benim Alacağım altınlar 50 bini geçiyor. Düğün bana 110 bine mal oluyor 9 ay var

• 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.