Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.772
Cevap
570
Favori
590.981
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam siz buradan bastırdınız mı ?

Ben kendimde beğendiğimi tasarlayabilir veya tasarlatabilirim, buradan direk bastırmak uygun olurmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Badi Ekrem

Hocam siz buradan bastırdınız mı ?

Ben kendimde beğendiğimi tasarlayabilir veya tasarlatabilirim, buradan direk bastırmak uygun olurmu ?

Başka ürünler bastırdım, sorunsuz ulaştı. Güvenebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmtsynn

quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Beyler nişan için ortalama ne kadar masraf çıkar? Tecrübeli abilerden yardım bekliyorum.

Nisan pek tutmaz önemli olan nişanı nerde yapacağın ve birde yüzük alacaksın konya civarı düğün nisan salonu fiyatları Küçüklüğüne göre 1500/2500 civarı kalan yüzük de gramı na göre 1200 falan tutmuş du benim ki
    Yeni düğünden çıktım ve babamın durumu olmadigindan tüm düğünü ben yaptım onun için iş başa düştü ve her konu da uzman oldum araştırmalarım bana çok para kazandırdı çevredekilere şu an düğün konusunda yardım ediyorum soracağıniz varsa Herşeyi sorabilirsiniz Bi Allah razı olsun derseniz yeter bana

Arkadaşlar kısmetse Nisan da düğünüm var. Çoğu şeyi aldık ama mobilya konusunda işin içinden çıkamıyorum. Hem çok pahalılar hemde hangisi iyidir hangisi kötüdür bilmediğimiz için çok sıkıntı yaşıyoruz. Tecrübeli arkadaşların yardımını bekliyorum :) ve Enza(yatas) mobilya önerir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam mobilya yı almanın şimdi tam zamanı ama ben marka taraftarı değilim hem pahali hemde kalite olarak bilinmeyen markalardan pek de farkı yok konya civarı alacaksan ben konya Mobilyacılar Sitesi nden aldım tavsiye ederim. Alacağın ürünün sünger derz lerine bak birde yatak olma özelliğine bak alacağın da içini aç kurcala sandık tarafini falan zaten anlaşılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • unicornek kullanıcısına yanıt
    fırsatın varsa bursa inegöl, ankara siteler gibi mobilya merkezlerine gitmeni öneririm hocam. hem kış hemde ekonomik belirsizlik vs gibi sorunlardan dolayı piyasa çok durgunmuş. eğer peşin alma imkanı varsa çok çok düşük fiyatlara alınıyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unicornek

quote:

quote:

Beyler nişan için ortalama ne kadar masraf çıkar? Tecrübeli abilerden yardım bekliyorum.

Nisan pek tutmaz önemli olan nişanı nerde yapacağın ve birde yüzük alacaksın konya civarı düğün nisan salonu fiyatları Küçüklüğüne göre 1500/2500 civarı kalan yüzük de gramı na göre 1200 falan tutmuş du benim ki
    Yeni düğünden çıktım ve babamın durumu olmadigindan tüm düğünü ben yaptım onun için iş başa düştü ve her konu da uzman oldum araştırmalarım bana çok para kazandırdı çevredekilere şu an düğün konusunda yardım ediyorum soracağıniz varsa Herşeyi sorabilirsiniz Bi Allah razı olsun derseniz yeter bana

Arkadaşlar kısmetse Nisan da düğünüm var. Çoğu şeyi aldık ama mobilya konusunda işin içinden çıkamıyorum. Hem çok pahalılar hemde hangisi iyidir hangisi kötüdür bilmediğimiz için çok sıkıntı yaşıyoruz. Tecrübeli arkadaşların yardımını bekliyorum :) ve Enza(yatas) mobilya önerir misiniz?

Paran var ise ve merkezi bir yerde değilsen (İstanbul,Ankara) direk Doğtaş'a git, git ve öldür onları :D Ben yerel firma fiyatlarına Doğtaş'tan aldım mobilyalarımı. Para peşindi.

Bu arada dostlar, çoğu şeyi tamamladık eksiğimiz avizeler kaldı. İnternet üzerinden nereden alabilirim ? Alan ve memnun olan varmı ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Paran var ise ve merkezi bir yerde değilsen (İstanbul,Ankara) direk Doğtaş'a git, git ve öldür onları :D Ben yerel firma fiyatlarına Doğtaş'tan aldım mobilyalarımı. Para peşindi.

Bu arada dostlar, çoğu şeyi tamamladık eksiğimiz avizeler kaldı. İnternet üzerinden nereden alabilirim ? Alan ve memnun olan varmı ?

badicim
    ben avizeleri bauhaus tan aldım aynılarını online da alabiliyorsun. böyle halatlı filan. aksam foto koyarım nasıl durguklarını gormen acısından. ayrıca böyle ampul ama standart ampul gibi değil uzun cam gibi içinde ampulun içindeki teller var boydan değişik afilli ama biraz daha pahalı olabilir fiyatını sormadım. cok şık duruyordu bi bak istersen online sitesine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KcRasco -- 11 Ocak 2016; 17:36:19 >

• KcRasco K kullanıcısına yanıt
    İstanbulda olanlar şişhaneden direk avizecilerden alabilir.

900 TL olan avizeleri 500 TL'ye aldık 1.5 ay önce falan.
  • van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    İstanbulda değiliz hocam bakamıyoruz

• KcRasco K kullanıcısına yanıt
    Bakayım hocam. Uygun bişeyler arıyorum :)

• http://online.bauhaus.com.tr/Catalog/Products/Index/19328

su serıden aldık bız. bunun 5 lı buyugunden salona yemek masası ustune 3 sıra yanyana duz olanından. korıdora teklisinden
  • arkadaşlar istanbulda mobilya alınabilecek uygun ama kaliteli markalar nelerdir ?
    benim gördüğüm ider,odmo ve mondi mağazaları fena değil kalite/fiyat konusunda.
    sizin önereceğiniz yerler varmıdır ?
    koltuk takımı için 3500
    yemek odası icinde en fazla 3500 düşünüyorum konsol+masa+6 sandalye sadece

• özel ölçü mobilya yapılır
  • Merhaba arkadaşlar İstanbul da 2 adet gelinlik dükkanımız var ihtiyacı olanlara forumdan gelenlere indirim yaparız
    Boşuna Fatih'e Kadıköy e gidip tonla paralar vermeyin derim

• quote:

Orijinalden alıntı: alper3333

arkadaşlar istanbulda mobilya alınabilecek uygun ama kaliteli markalar nelerdir ?
    koltuk takımı için 3500

modoko da kupa mobilyadan aldım ben hocam 2 koltuk 1 üçlü 1 ikili 3500 e. 12 taksit.
    yatak ve yemek odasını da toplam 8000 e aldım oradan yine 12 taksit
    30 kasımda
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper3333

arkadaşlar istanbulda mobilya alınabilecek uygun ama kaliteli markalar nelerdir ?
    koltuk takımı için 3500

hocam bayrampaşa yı tavsiye ederim size, ben 8 kasımda evlendim koltuk takımımı bayrampaşadan aldım ve gayet memnunum. kullanılan malzeme ağaç (gürgen) alırken buna dikkat edin derim.
  • quote:

Bakayım hocam. Uygun bişeyler arıyorum :)

yuvarlagın fotoyu bulamadım hocam.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sağda solda parçalanmayın, bende yeni evlendim ve evimin 5 odasınada evidea.com'dan 10-30 tl arası avize aldım ve şuan sorunsuz tıkır tıkır kullanıyorum, gir bak ne demek istediğimi çeşitleri ve ucuz fiyatları görünce sende anlayacaksın ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolga_3838 -- 12 Ocak 2016; 9:22:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• fotoğraftaki 210 tl gibi bir fiyattı. yuvarlak 5 lisini aldım 269 tl ye teklileri de 79 tl idi.
  • tolga_3838 kullanıcısına yanıt
    Hocam, bende uygun arıyoru. Salon dışında hepsini 30 tl 'lik falan düşünüyorum. Ama salona eşya alırkende özen gösterdim, avizeside özenli olsun diyorum. Avonni'den bir model beğendim. 200 TL civarı 2 tane alacağız 400 eder. Bana bu bile müthiş bir fiyat olarak geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.