Şimdi Ara

EVKURDA İPHONE FİYATINI BİLEN VARMI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
8.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aman hocam uzak dur evkurdan , kapısının önünden geçme
  • Aman hocam EVKUR'un adını ağzına alma bi yastık aldık 20 liralık mala 100 lira ödedik aman diym
  • Bir hata olarak 5800 almıştım o sıralar evkura sorduğumuzda cihaz normalde 500 liraydı orda ise 600 küsürdü taksitle 800'e çıkardılar. Ancak diğer dükkanlarda fark yoktu. Sonra sattım iPhone aldım
  • GİTTİM SORDUM İPHONE 3GS 16 GB 2440 TL 24 AY TAKSİT DEDİLER HALA KENDİME GELEMEDİM
  • Siz asıl bombayı duymadınız :D

EVKUR İphone 4 getiriyormuş. Fiyatı duyunca çok saydırdım içimden. 3200 Lira iphone4 satıcaklarmış :D

Gold u bile geçtiler ... [noktaları tamamlayın]
  • arkadaşlar doğru evkurdaki fiyatlar yüksek , örneğin 100 tl lik bir ürünün evkurdaki vadeli fiyatı 130 - belki 140 lira
    ben bir bilgisayar aldım ilk 3 ayı ödemesiz , 3 ay sonra 10 ay taksit ödedim ve senetle ..kredi kartından cart diye tüm limitimi çekerek "taksitli" alışveriş yapmadım ..bu nasıl taksitli alışverişse artık onuda anlamıyorum... her ay ödememei yaptım ..evet pahalıya aldım ama 13 ayda ödedim ... ilk 3 ayda ödeme yapmadım ... benim acayip işime yaradı , evkurdan işte bu şekilde olanlar alışveriş yapıyor.
  • 10 bin tl vardır heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: TearsOfsatan

GİTTİM SORDUM İPHONE 3GS 16 GB 2440 TL 24 AY TAKSİT DEDİLER HALA KENDİME GELEMEDİM

Bu fıyat 24 ay taksıtlı fıyatımı yoksa peşin fiyatımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: icnerkl

quote:

GİTTİM SORDUM İPHONE 3GS 16 GB 2440 TL 24 AY TAKSİT DEDİLER HALA KENDİME GELEMEDİM

Evet aynen bu fiyattan satıyorlar 24 ay taksitle.. Geçen hafta telefoncu bir arkadaşımın yanındayken adamın biri geldi ve ekranı kırık iPhone 3G gösterdi evkurdan aldım fiyatını söylemem çok dedi sonra ayda 100TL 24 ay taksitle aldım dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: wortexxx

quote:

quote:

Evet aynen bu fiyattan satıyorlar 24 ay taksitle.. Geçen hafta telefoncu bir arkadaşımın yanındayken adamın biri geldi ve ekranı kırık iPhone 3G gösterdi evkurdan aldım fiyatını söylemem çok dedi sonra ayda 100TL 24 ay taksitle aldım dedi

Arkadasım bende iphone 3gs 16gb almayı düşünüyorum kredı katım olmadıgı ıcın malesef evkura bakıcam pesın 550 tl verıp gerısını 24 aya boldurucem ne dersın hala varmıdır kı evkurda

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadasım bende iphone 3gs 16gb almayı düşünüyorum kredı katım olmadıgı ıcın malesef evkura bakıcam pesın 550 tl verıp gerısını 24 aya boldurucem ne dersın hala varmıdır kı evkurda

bilemiyorum sormak lazım ama bana kalırsa evkur çok kazık satıyor...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bilemiyorum sormak lazım ama bana kalırsa evkur çok kazık satıyor...

Dogru dıyosun ama baska carem yok kareş bak bı hesa yaptım 2440 dedın ben 550 verıcem sonra 24e böldürcem ayda 78 lıra öderim benım ıcın sorun olmaz ama hala varmıdır ıste sorun orda kardeşim

• EVKURDA HALA İPHONE 3GS SATIŞI OLUP OLMADIGINI BİLEN VARSA YAZSIN LUTFEN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icnerkl -- 13 Kasım 2010; 23:55:42 >
  • heryerde 400 lira olan telefona 650 lira demişlerdi gülmüştüm ıphone lar kimbilir kaçadır
  • evkurda iphone 4 16 gb 135x24 ay taksitle peşin ne kadar dedim 2800 dedi oha dedim adam yüzüme ters ters baktı...

zaten ne fırıldak dönüyo diye girmiştim cahil insanlara pc satmaya çalşıyorlardı yok yanında masası mikrofnu oyunu filan 2 milyar kasaya baktım 600 lira etmez...

vadeler sayesinde kazanıyorlar 2 katı fiyatına satıyorlar nerdeyse....zaten şikayetvara bakın adamın ürünü eline gelmemiş iade yapmak istemiş iade bile almıyorlarmış nasıl bir yerse düzenbaz ahlaksızlar

kısaca birşey almayın aldırtmayın iphone 4 fiyatını görünce şok oldum
  • Evkur garantısı genpamı kvk mı ?
  • piyasada 480e bulunan 5800a 740 tl diyen bir yerle bu vakitten sonra muhattap bile olmam bırak alışverişi
  • quote:

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

piyasada 480e bulunan 5800a 740 tl diyen bir yerle bu vakitten sonra muhattap bile olmam bırak alışverişi

Diyosun ama adam 24e bölüyo o fıyatı yanı ayda 30 lıraya telefon almış oluyosun kkredı kartı olmayanlar ıcın uygun bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: batu578

evkur çok kazıkçı

evkurun çok kazık olmasının sebebi öküzvari derecede taksit yapabiliyor olmasıdır o yüzden çok da kazıkçı sayılmaz pahalı sattığı doğrudur ama sebebi de budur
  • quote:

Evkur garantısı genpamı kvk mı ?

Ya biz sana alma diyoruz sen hala genpa kvk soruyorsun ...kvk genpa olsa ne olcak adam dışardaki fiyattan utanmasa %100 daha pahalı satacak nerdeyse 2 katına...peşin 2800 dedi ya aç bak siteleri aradaki fark fahişin fahişi ...

Bunların yanında Teknosa bile melek kalır ...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.