Şimdi Ara

EVKUR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
3
Favori
3.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçtiğimiz anneler günü kampanyasıyla EVKUR isimli firmanın evkur.com.tr İnternet satış sitesinden Samsung Galaxy S10 Lite siparişi vermistik konuyu takip eden arkadaşlar zaten bilir, EVKUR ürünleri gönderdi,
    kişiye göre değişir ama bence çok uzatmadan makul bir zamanda gönderdi, hatta ben ürünü iptal etmiştim para benim iademi de yaptılar,
    Bizim en büyük sıkıntımız ve korkumuz müşteri hizmetlerine ulaşılmaması ve kurum hakkındaki şikayetlerdi, belki bizim sürecin hızlanmasında bu konunun ve şikayet var a yapılan şikayetlerin de etkisi olmuş olabilir lakin bizim için netice hayır oldu umarım herkes kazasız belasız ürünlerini kullanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOOOOOOOOOOO -- 24 Mayıs 2020; 2:18:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de aldım
    https://forum.donanimhaber.com/evkur-samsung-c-t-itfit-be7-kablosuz-kulaklik-99-50-tl--143263753-3?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

10 gün geçmesine rağmen iptal talep ettim etmediler
    dün teslim edilince iptalden vazgeçtim

güzel alış veriş oldu

• Aktif olarak covid 19 servisinde ve acilde çalışan bir hekimim. Telefonumun ahizesi bozuldu. Sık sık hastalar ile ilgili telefon görüşmeleri yapılması gerektiği için telefon ihtiyacım var ve ben de evkurdan sipariş verdim. Bir katkınız olmayacaksa boş yargılamalarınızı alıp konuya hiç mesaj atmayarak da devam edebilirsiniz hayatınıza. Okumak ve yazmak zaruriyetinde değilsiniz.

Evkurdan bundan sonra alışveriş yapmam. 100 lira daha ucuz olacak diye düştüğümüz durum hiç hoş değil.
    Ne düzgün bir sipariş bilgisi var ne müşteri hizmetlerine ulaşabiliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Woodout -- 13 Mayıs 2020; 15:54:44 >
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Bunlar tefeci gibi bir dönem parayı işletiyorlar mı diye düşünüyorum netice itibariyle 10 gün sonra gönderseler dahi (ürünün hediyeside var böyle bir firmanın ürünün hediyesini gönderip göndermeyecekleride meçhul bide onunla uğraşırız), göndermedikleri 10 günlük süre çerçevesinde benim paramı işliyorlar haram zehir zıkkım olsun.

• evkur oldum olası sevemedim zaten.

• Bende 8 Mayıs'ta s10 life sipariş ettim hala sipariş durumu boş müşteri hizmetleri cevap vermiyor şayet ürün elinde yok ise neden oraya koyuyorsun şuan hala aynı ürün satışta ve teslimat 4 iş günü yazıyor halkı yanıltma bu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sizin yorumunuz çok ayıp çokkkkkk. Ben de öğretmenim 15 gündür tuşlu telefon var elimde, ne okulun resmi whatup grubu ne de veli whatsup grubunu ile adam gibiiletişim kuramıyorum, emanet telefona bir iki kez oturum aç bak pc den bak pc de çok ağır o da ayrı mesele, iletişim de can çekişiyorum şu anda. Bir de sizin gibi düşüncesizler var offfff offffff. Bencil dünya.

• Rezillik başka bir şey değil bi arkadaş süpürge almıştı onada aynı şekilde süreci uzatmışlardı konuyu öne çıkaralım herkes görsün milleti mağdur ediyorlar karaktersizler

• geçmiş olsun, geçmiş mesajlarıma bakarsan insanları uyarmaya calıstım.
    Sitelerinde bulunan iletişim bölümünden thh ile tehtit et, bekli dönüş yaparlar. bende lg v30+ aldım, 3 hafta sonra zorla teslim ettiler.

ya öyle bir rezil firmaki, bulunduğunuz şehirde varsa mağazası gidin görün. tefeci mantığıyla ürün sattıkları için, danışma bölümünde çingenelerden sıra gelmiyor.

Allah düşürmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ibrahim Akca

Bu mesaj silindi.
    Devlet zamanında önlemini alsaydı o zaman bu duruma düşmemek için. Devlet halk için vardır halk devlet için değil, ömrümüz baştakilerin lüks tüketimini finanse etmekle geçiyor

• kronik kullanıcısına yanıt
    Hocam çok doğru söylüyorsunuz da işte dışarıdan baktığınız da bir çok ilde bir çok kurumsal firmadan daha fazla şubesi olan bir firmanin bu şekilde sansarca bir yol izleyebileceklerini düşünemedik, bu konu biraz ön plana çıksada bizim gibi başka arkadaşlar mağdur olmazsın görsünler ne olduklarını.

• BOOOOOOOOOOO B kullanıcısına yanıt
    Ulaşabildin mi bi haber varmı. Telefonda 40 dk bekledim sıkıldım kapattım bana drs oldu vatan Teknosa dururken buradan almak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cardyn23 C kullanıcısına yanıt
    Yok kesinlikle ulaşılamıyor, yani bakmıyorlar telefonlara, bu vatan mediamarkt gibi bazı kuruluşlardan belki daha fazla şubeye sahip bir kuruluş ancak demekki itibar Evkur için önemli değil bunca milleti zor durumda bırakıyorlar şikayet var a da baş vurun lütfen millet görsün ne mal olduklarını.

• kronik kullanıcısına yanıt
    Gerçekten bende sizin mesajlarınıza baktım Evkur için bir çok başlık açılmış böyle firmaları devletin hoplatmasi süründürmesi lazım.

• evkur için 2 davam devam ediyor :)

1. senetleri iade etmediler olay savcılıkta
    2. thh hatalı televizyon verdiler.
  • Kesinlikle sevmedigim firma elddn taksitle sattiklari icin insanlari kaziklayan bi firma cogu vatan-teknosa-media markt- gsm operatorlerinden alirim yine elden taksitle satan firmalardan almam Allah yardimciniz olsun

• Woodout W kullanıcısına yanıt
    Kendisi forumun en bilinen troll'üdür, boşuna kızmışsınız. Amacı popüler fikrin tersini yazıp sizi sinirlendirmek zaten.
  • runeterra kullanıcısına yanıt
    Böyle haysiyetsiz firmalar nasıl Türkiye geneli 90 şubeye ulaşıyorlar anlamak güç.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.