Şimdi Ara

Evinizde mini fırtına oluşturun :) Huzurlarınızda Fakir TVL90 Vantilatör (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
40.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Aldınız mı hocam cihazı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spunch1212

Aldınız mı hocam cihazı ?

Yok hocam tüm sitelerde bi anda 125 tl civarında arttı fiyatı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Marilyn

quote:

Orijinalden alıntı: Spunch1212

Aldınız mı hocam cihazı ?

Yok hocam tüm sitelerde bi anda 125 tl civarında arttı fiyatı.

Harbiden ya gecen hafta mall of istanbulda 260 liraya görmüş kardeşim yarın bidaha bakacak acaba ne kadar arttı bir haftada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar geçem bende bu üründen aldım. ama benim bir sıkıntım var. ürünün yönlendirme çubuğunu en aşağıda ayarlasam ürün havayı tavana üflüyor. 2-3 metre karşısına geçip oturduğunda hüflediği hava bana gelmiyor. tavana gidiyor. böyle oluncada hiçbir serinletme yapmıyor. servise gönderdim hiçbir sıkıntı olmadığı söylendi. karşısına geçip ayakta dikilecek değiliz heralde. acaba benim üründe mi bir sıkıntı var. yada böyle bir sıkıntı yaşayan başka bir arkadaş var mı?
  • Konuyu hort etmiş olacaz ama bu ürünü almadan önce kullanan kişilerden ürünün sesini yorumlamalarını rica edicem, çok sesliyse hiç almasam mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: köle

Konuyu hort etmiş olacaz ama bu ürünü almadan önce kullanan kişilerden ürünün sesini yorumlamalarını rica edicem, çok sesliyse hiç almasam mı?
    90s özellikle sesi biraz daha azsa ben de almak istiyorum ama ses benim için çok önemli. Az olmalı...

• donanıMüdavim kullanıcısına yanıt
    Aynen, ben de almak istiyorum iki model arasındaki farkı bilenler yardımcı olabilirse çok makbule geçer.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.