Şimdi Ara

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.385
Cevap
160
Favori
1.631.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu arada hocam gurcan1 sen beyaz eşyacı falan mısın?merak ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coyjonquil -- 2 Eylül 2006; 12:34:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: retkit99

slm ben aranıza yeni katıldı yardımcı olurmusunuz??????

ne yardımı kardeş?çamaşır falan mi çitilicen?
  • kardes yana resım falan koyma nasıl oluyo?
  • yardım edecekmisin kardes?
  • ?????????????????? kimse bana yardım etmiyooooo

• bana yardım edermisin kardes ?????????
  • quote:

?????????????????? kimse bana yardım etmiyooooo

http://forum.donanimhaber.com/m_1692648/tm.htm okuyabilirsin

• quote:

bana yardım edermisin kardes ?????????

şişş hallettin mi işini?benim anlayamadıım neden bu konuya yazdın bunu?
    ben de çamaşır konusunda yardım sanmıştım

• quote:

Orjinalden alıntı: coyjonquil

bu arada hocam gurcan1 sen beyaz eşyacı falan mısın?merak ettim

Beyaz eşya ve klima işlerinde insanlara yardım ediyorum her hangi bir markada şirkette çalışmıyorum sizede yardımım dokunursa sevinirim saygılar efendim
  • Indesit'in eski bir modeli var (4-5 senelik yaklaşık). Ama nazar deymesin çok memnunum. Sessiz olmasının yanında elektrikler kesilse de kaldığı yerden devam edebiliyor, çok az su ve deterjan harcıyor ve en önemlisi çamaşırları buruşturmuyor. Ütü yaptığımı hatırlamıyorum

Merak edenler için model numarasını da belirteyim W83. Yıkama kapasitesi düşük ama bir kişi için ideal

TEKNİK ÖZELLİKLERİNİ DE BULDUM BUYRUN

W 83 T Washer

*30 mins daily wash at a maximum load of 3Kg

$739

5 kg
    800 rpm
    Adjustable thermostat
    Automatic Variable Loading
    Spin speed
    400 - 800 rpm option
    Extra Economy option
    Daily Wash*
    Hand wash program
    Silk program
    Uses only 54 litres of water per wash

Height : 850 mm
    Width : 595 mm
    Depth : 525 mm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richy -- 2 Eylül 2006; 22:50:38 >

• quote:

Orjinalden alıntı: gurcan1

quote:

Beyaz eşya ve klima işlerinde insanlara yardım ediyorum her hangi bir markada şirkette çalışmıyorum sizede yardımım dokunursa sevinirim saygılar efendim

tşkler.çok naziksiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: reshad

arkadaşlar tartışıyorsunuzda bir sorum var özellikle samsung satamayan gürcan beye? hiç 2006 yılı en iyi markalar ve en büyük bütçeli markalar sıralamasına baktınızmı? ben baktım ve bir iki not yazmak istiyorum öncelikle ilk yüzde miele whirlpool dyson veya bosch yoktu o çok övdüğün ama korelilerin bile 2.sınıf marka gördüğü Lg ise 94. sırada idi fakat her ne hikmetse kötü marka olarak benimsediğin (ve satamadığın için bunu düşünüyorum ben) Samsung ise 20. sırada yer alan bir firma ve maalesefki o firma Türkiye nin dış borcu kadar yıllık cirosu olan bir firma ve beyaz eşyada makinelerinde kullandığı tüm özellikler kendi patenti bu arada aslında haklısın herhalde böyle bir marka bencede dünyanın B sınufu oluyor ee bu durumda artık A sınıfıda herhalde Arçelik oluyor helal bu avrupalılara ne kadarda akıllılar hepsi sizden yani...

+1 ...kedi ulaşamadığı ciğere mırnav dermiş..

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: gurcan1

quote:

tşkler.çok naziksiniz.

Sagolun sizde diger insanlarda anlasa ama evlerindeki büyük çaplı eşyalarla öylesine övünüyorlarki allah onlara akıl versin sırf komşudakinden büyük olsun diye 10 kiloluk makine alan ......lar iyi günler

• Ne bu ya gene en büyük makine benim makine başka büyük yok davaları bence yarısı atıyor gibi pahalı markalara özenme hastalıgı, varsa var yoksa yok ne olacak herkes ayagını yorganına göre uzatacak bende miele ve eleltrolux var,annem 25 senedir miele kullanıyor bozulmayada niyeti yok kardeşimde 15 senedir elektrolux kullanıyor onunda eskime gibi bir derdi yok, bir arkadaş dogru yazmış her marka herşeyi iyi yapamaz sony nasıl plazma yapamayıp panelleri samsungdan alıyorsa samsungda motorunu (dırect-drve) arçelikten alıyor övünün arkadaşlar bunun patendi arçelige ait ama arçelik bu motorun hakkını asla veremedi orbital diye boyası dökülen kapagından su sızdıran bir makine yaparak orbital serisini batırdı ve yeni serilerin çıkaracakken kaldırmayı düşünüyor başaramadı.Her makinenin kendine has üstünlükleri vardır (altus,indesit,regal gibi alt katagoriler hariç) bunun için tartışılırmı, sonra bende dün gittim izmirde irem ticaret ,sinyal ticaret,arca ve odabaşı (fuardada yerleri var) samsung bayilerine ellerinde özel bir çamaşır makinesi katalogları var bayi için istedim kırmadılar beraber okuduk istanbulu aradık dogru imiş bu makine yıkamada B sınıfı imiş ama kullanan arkadaşlar memnunsa uzatmaya gerek yok tartışmaya biribirini kırmaya saçma bunlar burada bilgi alış verişi yapacagımıza burada tabiri caizse s.dik yarıştırıyoruz ayıp kalın saglıcakla inşallah

• haklısın tuyu@
    neyse yanlışım varsa özür dilerim kendi adıma...
  • aynen bende boş yere kendimizi attıracagız, ya sırf ben daha çok biliyorum diye biribirimizi kırmaya gerek yok bilgileri paylaşacagımıza saldırı gücü oluşturuyoruz bir daha tartışmamak dilegiyle esenlikle
  • quote:

Orjinalden alıntı: tuyu

Ne bu ya gene en büyük makine benim makine başka büyük yok davaları bence yarısı atıyor gibi pahalı markalara özenme hastalıgı, varsa var yoksa yok ne olacak herkes ayagını yorganına göre uzatacak bende miele ve eleltrolux var,annem 25 senedir miele kullanıyor bozulmayada niyeti yok kardeşimde 15 senedir elektrolux kullanıyor onunda eskime gibi bir derdi yok, bir arkadaş dogru yazmış her marka herşeyi iyi yapamaz sony nasıl plazma yapamayıp panelleri samsungdan alıyorsa samsungda motorunu (dırect-drve) arçelikten alıyor övünün arkadaşlar bunun patendi arçelige ait ama arçelik bu motorun hakkını asla veremedi orbital diye boyası dökülen kapagından su sızdıran bir makine yaparak orbital serisini batırdı ve yeni serilerin çıkaracakken kaldırmayı düşünüyor başaramadı.Her makinenin kendine has üstünlükleri vardır (altus,indesit,regal gibi alt katagoriler hariç) bunun için tartışılırmı, sonra bende dün gittim izmirde irem ticaret ,sinyal ticaret,arca ve odabaşı (fuardada yerleri var) samsung bayilerine ellerinde özel bir çamaşır makinesi katalogları var bayi için istedim kırmadılar beraber okuduk istanbulu aradık dogru imiş bu makine yıkamada B sınıfı imiş ama kullanan arkadaşlar memnunsa uzatmaya gerek yok tartışmaya biribirini kırmaya saçma bunlar burada bilgi alış verişi yapacagımıza burada tabiri caizse s.dik yarıştırıyoruz ayıp kalın saglıcakla inşallah

Sagolasın tuyu arkadaş ortalıgı yatıştırdıgın için sevgiyle kal

• quote:

• AEG, sadece AEG
    17. senesi
    Türk üretimi ve Türk işçilerin ellerinden çıkma
    Bir kere battaniye yüzünden rulmanı değişti.
    Bu aralarda motoru sesli çalışmaya başladı.
    Yakında emekli olacak ama bu makina emekli olduktan sonra çalılmayı bırakamayan insanlara benziyor.
    Daha bi 5 sene çalışır.
  • Konu ilk başta iyi başlamıştı ama sonradan amacının dışına çıkmış.Marka düşkünlükleri, çok bilmişlikler(konu hakkında yeterli bilgi sahibi olmadan yorum yapmak) benim evimde kullandığım marka en iyisi diye düşünenler....Malesef bu tip forumlarda bizim yaklaşımlarımız paylaştıkça çoğaldığını düşündüğümüz bilgimizi arttırmaktan ziyade bu tip yarışlar kişisel hırslar ve seviyesiz yazılar, hani paylaşıyorduk bilgiyi?Bizde forumlar şöyle işliyo:

AMD mi iyi İNTEL mi?BOSCH mu SAMSUNG mu?FORD mu TOYOTA mı?NOKIA mı SONY mi?vs. vs.......

(Adamlar ürünlerini satıp parayı vuruyorlar bizde ben bu markayı kullanıyorum benimki en iyi diye (sanki aleti marka bedavaya verdi de ) hiç bir teknik bilgi vermeden markayı göklere çıkarıyoruz.

Neyse: böyle abilik ayaklarını da hiç sevmem ,konuda sıktı...Hayırlı forumlar..

Aklımdayken böyle nicklerin arkasına falan sığınıp seviyesiz yazılar yazmak kolay oluyor herhalde!Tartışırken veya seviyesiz bişeyler yazarken isim,msn falan verinde sizleri tanıyalım(profile tıklamak zor oluyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayrak2268 -- 3 Eylül 2006; 17:15:59 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.