Şimdi Ara

evimdeki kedi yok oldu :D (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yani fikir fena değil ancak uzun süreli ve ciddi ilişkisi olan arkadaşların yapmasında fayda var.. sonra çünkü ay bu bana bağlandı, off bildiin aşık olmuş bana, eyvah napcam bu beni bırakmaz şimdi gibi saçma sapan komplo teorileri geliştiriyolar, gerçekten çoğu (türk) kız bu tarz ince işlerin altında yatan jesti aramaktansa, böyle bir şeyi erkeğin niye durduk yere yapacağını düşünüp kendi kendilerini geriyorlar

kardeş kuyruk acın varda herhalde böyle konuşuyorsun diyenler için, eh evet var ama neyse ki eskiden di ki tecrübeyle bunları söyleyebiliyorum
  • heahahea
  • quote:

Orijinalden alıntı: negarip

kapsülü açacağını nerden bilcek kız ? yazcak mıyız aç diye süpermiş ya sevgili yapınca denicem hemen

kapsüllerin olduğu kutu veya şişenin içine bir de prospektüs gibi bir şey yazarsan orada belirtirsin açması gerektiğini. Hatta aşırı sevgi içerir. Günde birden fazla açmayınız gibi şeyler yazarsannız daha güzel olur

• bence suda güzel bir söz kısa ve cok anlamlı
    Seni sensiz yaşamak en kötü kader olsa gerek...
  • Mesajım bulunsun lazım olur.
  • Abi bunu bizim Türk kızlarına yap. " Kesin beni aldatıyor.Anlamıyım diye de böyle sürprizlerle beni etkilemeye çalışıyor." der .

Şaka bir yana fikir orjinal yapılabilir hoş
  • ya abi bunların hepsi yalan müslüm baba seneler önce söyledi aldanma çocuksu mahsun yüzüne mutlaka terkedip gidecek birgün he eğer başka çıkarlar için yapıyosanız yapın
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.