Şimdi Ara

evimdeki kedi yok oldu :D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 38
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 5
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • 1nvdr (6 mesaj) DH-Strain (4 mesaj) invisible (3 mesaj) Punjhie (3 mesaj) Bastien (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> evimdeki kedi yok oldu :D
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    205 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    asdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Punjhie -- 26 Kasım 2010; 19:53:53 >

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    bence uzun bi hikaye yaz , o kağıtları birleştirsin kızlar bulmacayı gizemi falan sever.
    |
    |
    İyiymiş Baya zaman alır yalnız aklıma yattı.Yarın izmire dönüyorum 2 ay görüşemiycez.2 ayda hazırlarım ben bunu

İlla anlamlı derin sözler olmasına gerek yok bence.Güzel anılarınızı hatırlatıcak 2şer 3 er kelimelik şeyler de yazabilirsin.Arada bir kaç kapsülede yaz duygularını.mSevdiği bi şair varsa kız arkadaşının onun bir kaç sözü falan..

İyiymiş laaaaan
    |
    |
    Sevgilim yok.
    |
    |
  • Teğmen
    205 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: 1nvdr

İyiymiş Baya zaman alır yalnız aklıma yattı.Yarın izmire dönüyorum 2 ay görüşemiycez.2 ayda hazırlarım ben bunu

İlla anlamlı derin sözler olmasına gerek yok bence.Güzel anılarınızı hatırlatıcak 2şer 3 er kelimelik şeyler de yazabilirsin.Arada bir kaç kapsülede yaz duygularını.mSevdiği bi şair varsa kız arkadaşının onun bir kaç sözü falan..

İyiymiş laaaaan

ewet ya bende cok begendim bu fikri :D yaptıgımda ne kadar mutlu olacagını tahmin edemiyorum :D

quote:

Orijinalden alıntı: Half Man Half Amazing

Sevgilim yok.

bi fikrin de mi yok ?
    |
    |

Bi planım da yok.
    |
    |
    Ben bunu yaparım Her gün oturup 2 tane yapsan fazla bile gelir
    |
    |
  • Yüzbaşı
    801 Mesaj
    quote:

İyiymiş laaaaan

sen biraz o kapsülleri bol tut. bide arkadaşın dediği gibi bilmece tarzında yap uzun bi hikaye gibi.. 2 aya birleştirir
    |
    |

• Yüzbaşı
    296 Mesaj
    mesela içine 6 harfli bir organ son harfi "k" yaz bulmaya çalışıcaktır kızlar sever bulmacaları
    |
    |
  • Binbaşı
    1518 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Half Man Half Amazing

Bi planım da yok.

anlatacak bişeyim yok kaybedecek de bişeyim yok
    ama fikir güzel
    |
    |

Büyük konusmayayim ama, kız beni üstün görüyordu bende biraz onu nazladim. Şimdi durum hiç iyi değil. Yani anlayacağınız .
    Böyle birşeyi sadece aldatinca yaparım (öğrendiğinde diyelim ya da)
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Intoxicated

mesela içine 6 harfli bir organ son harfi "k" yaz bulmaya çalışıcaktır kızlar sever bulmacaları

Böbrek dimi Çakal seniii

Bu arada hikaye konusuna gelince,sayısal okudum ben o tarz bi yeteneğim yok kendisi sınava hazırlanıyo ztn fazla uğraştırmak istemiyorum okuyup gülümsiycceği bişey olsa yeter.

Bu tarz şeylerden hoşlanır zaten ne kadar seviniceğini düşünemiyorum.Oha heyecanlandım
    |
    |

• Yarbay
    12943 Mesaj
    Kapsüllere birlikte yaşadığınız unutulmaz şeyleri yaz. İlk çiçek alışım. İlk öpüşüm. Vs vs kısa öz yaz. Kızı sıkma.
    |
    |
  • Yarbay
    3324 Mesaj
    Onları yutsa da hastalansa ne gülerim ama.
    |
    |
  • DH Yönetici
    3859 Mesaj
    iyi de lego mu bu geri takasınız?
    |
    |
  • Yarbay
    2560 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: VoldroY

+1
    |
    |
    olsada yapsak
    |
    |
    Kapsulleri biriktir ,fasukul niyetine ansiklopedi yaparsın
    |
    |
  • Yarbay
    5021 Mesaj
    quote:

İyiymiş laaaaan

iyide cok deli kücük yazman lazım kesin kapsullere yazcagın sey yetmez filan kapsullerin üstüne numara yaz yoksa sabahın köründe onu buldugunda sersem sersem anlamaya calısırken sneın kullagını cok cınlatır gibi
    |
    |

• Yarbay
    12943 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: canlion70

quote:

Orijinalden alıntı: VoldroY

+1

Kapsül erir de. Kağıt :)
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
triple negative breast cancer
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,065
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.