Şimdi Ara

|| EVGA EU: ÜYELİK, ÜRÜN KAYIT, PUAN KAZANMA VE KOD PAYLAŞIMI KONUSU || (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
18
Favori
14.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Bende "EVGA SuperNOVA 750 G2 Power Supply" Almak İstiyorum Yalnız Gümrüğe Takılıyorum "2 EVGA bucks" Lazım Lütfen Yardımcı Olurmusunuz
    İlkde Defa Evga Dan Alış Verişim Olacak,İlerde Bende Sizin "Affiliate Code" Alış Veriş Yaparım,Şimdi den Tşk Ederim Yardımcı Olacak Arkadaşlara

EVGA Affiliate Code is: 7BPSD3TIFO
  • Çarşamba sipariş verdiğim Supernova 750 G2 gümrüğe takıldı. Affiliate code olmasına rağmen. Faturada ürün bedeli 76.95, evga bucks ise -2 euro olarak gözüktüğü için gümrüğe takılmış. Total'de indirim oluyor ama ürün bedeli 75 euro üzerinde olduğu için yine gümrüğe takılıyor. 40 lira civarı vergi çıkacak ekstradan. Alacak arkadaşların haberi olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dby -- 16 Ocak 2015; 1:05:48 >
  • dby kullanıcısına yanıt
    Şanssızlık yaşamışsınız. Geçmiş olsun. Bende herhangi bir sorun çıkmamıştı.

Denk gelen gümrük personelinin kötü veya uykulu günüydü herhalde. Nitekim faturada son toplam kısmında 74.95 € yazıyor. Bence UPS ile görüşüp durumu bildirin.
  • UNSPED ile görüştüm, kurallar ürün bedeline göre işliyor felan dedi. Daha vergi için hesap no gelmedi, yarın tekrar denerim.
  • dby kullanıcısına yanıt
    Ünsped bu işten para kazanıyor. İşlerine gelecek şekilde fikir belirtmişler. Ben nasıl vergisiz aldım; forumda birçok kişi nasıl aldı? UPS ile görüşün hocam. Bir arkadaşta da benzer sorun çıkmıştı; halletmişlerdi.
  • bu nasıl olur anlamıyorum, 2 EVGA buck kullanınca ürün bedeli %100 75EU altına düşüyor.

dby hocam, sizin buck'lar onaylandı ve alış veriş esnasında kullandınız. değil mi?

şekil aynen şöyle olması lazım:

sipariş:
     || EVGA EU: ÜYELİK, ÜRÜN KAYIT, PUAN KAZANMA VE KOD PAYLAŞIMI KONUSU ||

fatura:
     || EVGA EU: ÜYELİK, ÜRÜN KAYIT, PUAN KAZANMA VE KOD PAYLAŞIMI KONUSU ||

Ünsped'in bundan nasıl bir çıkarı olabilir Feanor Tasartir hocam? onlar sadece adımıza işlem yapıyorlar.

@Roronoa Zoro 2
    ekledim hocam listeye, yeni ürün almış arkadaşlardan kodunuzu kullanan çıkar mutlaka.

• sahafiec kullanıcısına yanıt
    Evet aynen bu şekilde fatura. Ürünün fiyatı 76.95 olduğu için olmuş. Bu şekildeki indirimler dikkate alınmıyormuş. Ürün 75 euro'nun altında gözükmeliymiş.
  • çok büyük bir saçmalık olmuş, bu kadar cehalet de olamaz yahu.
    o faturayı eline alıpta hala ürün bedelinin 76.95EU olduğunu iddaa edenin ben aklından şüphe ederim.

ne yani 10 adet EVGA buck kullanınca yine faturanın ilk satırında 76.95EU yazacak, 66.95EU ödemene rağmen.
    o zaman da mı gümrüğe sokacak ürünü bu cahiller?!?
    hey şu memleketimizin hali hey...
  • @sahafiec Tşkler Saolun Hocam
    @dby
    "Evet aynen bu şekilde fatura. Ürünün fiyatı 76.95 olduğu için olmuş. Bu şekildeki indirimler dikkate alınmıyormuş. Ürün 75 euro'nun altında gözükmeliymiş."

Evga Buck İndirimleri Göz Önüne Alınmıyorsa İş Kötü ,Gümrük İşine Takılmadan Bu Ürünü" Supernova 750 G2"Getirmek Hikaye Oldu Desenize
  • ben dahil kaç kişi getirdi hocam bu ürünü hiç sorun çıkmadı, dby arkadaşımızın olayı forumda ilk vaka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 16 Ocak 2015; 18:18:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

ben dahil kaç kişi getirdi hocam bu ürünü hiç sorun çıkmadı, dby arkadaşımızın olayı forumda ilk vaka.

İnşallah Hocam Tek Vaka Kalır,Bende Almak İstiyorum Bu Psu yu "" Supernova 750 G2"" Tek Eksiğim Evga Bucks Zaten
    Bakalım Bende Ne Olacak
  • sahafiec kullanıcısına yanıt
    Müşteri başı değil de zaten şirket yapısı gereği sözleşme - ihale üstüne kazanıyorlardır yani. Ara toplam 75 € altında; memur saçmalamış. Olan arkadaşa olmuş...
  • Gümrüğün ilgili birimi telefonları açmıyor. Konya'daki gümrük de kolay gidilen bir yerde değil. O yüzden ürün gecikmesin diye vergiyi (40 lira tuttu) ödedim. Dediğiniz gibi memurdan kaynaklı birşey. Bu da bizim şanssızlığımız.
  • en doğrusunu yapmışsınız hocam lakin size yapılan tamamen bir haksızlık ve kuralsızlıktı.
  • Your Affiliate Code is: 7NT1YGGITF.
  • liste güncellendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roronoa Zoro 2

Arkadaşlar Bende "EVGA SuperNOVA 750 G2 Power Supply" Almak İstiyorum Yalnız Gümrüğe Takılıyorum "2 EVGA bucks" Lazım Lütfen Yardımcı Olurmusunuz
    İlkde Defa Evga Dan Alış Verişim Olacak,İlerde Bende Sizin "Affiliate Code" Alış Veriş Yaparım,Şimdi den Tşk Ederim Yardımcı Olacak Arkadaşlara

EVGA Affiliate Code is: 7BPSD3TIFO

Arkadaşlar Salı Günü Sipariş Verecem Evga dan Yokmu Yardım Edecek Arkadaş Bende Onun Koduyla Kayıt Yaparım Aldığım Ürünü
    Şimdiden Saolun.

• Buda benim XOQ-MT3-HNER
  • quote:

Orijinalden alıntı: selamninja

Buda benim XOQ-MT3-HNER

kodun yazılışından emin misiniz hocam?
    listeye ekledim lakin aradaki o eksiler bana tuhaf geldi biraz.
  • Affilliate code: ICJE6JLI8H

Birazdan Gtx 970 FTW+ siparişimi vereceğim büyük ihtimalle. Evga'larınızı güle güle kullanın arkadaşlar. :)
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.