Şimdi Ara

|| EVGA EU: ÜYELİK, ÜRÜN KAYIT, PUAN KAZANMA VE KOD PAYLAŞIMI KONUSU || (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
18
Favori
14.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayırlı olsun hocam yeni güç kaynağınız.
  • sahafiec kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim :) böyle yararlı konuyu açtığınız içinde ayrıca teşekkür ederim.
  • flonky kullanıcısına yanıt
    Teşekkurler kartıniz hayırlı olsun, siz kodunuzu gonderın bana aksam ben de kullanayım..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seri numaramı girdim, diğer bilgileri girdim, faturayı yükledim. Hadi bakalım hayırlısı.

Bu da benim afilli kodum: UE1KENVNNL
  • ekledim hocam, hayırlı olsun.
  • Selamlar bu da benim kod ;

WWWE6U3VQM

Bu arada fatura yükle diyorum yüklenince oylece kalıyor herhangi bir tepki alamıyorum yüklendiğini nasıl anlarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahim6330 -- 15 Temmuz 2015; 13:52:47 >
  • ekledim hocam, fatura başarılı olarak yüklenince onay maili geliyor.
  • Affiliate kodum : JBP8QHBGBD
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

kayıt kendiliğinden silinmez hocam, ekran görüntüsü atar mısınız kontrol edeyim?
    ürün sıfır mı, ilk sahibi misiniz?

hocam msj yeni gördüm evet ürünün ilk sahibiyim ürün ilk geldiğinde kayıt ettirdim dediğiniz talimatlar sonrası ama daha sonra My Products kısmına gelip View My Products dediğimde bomboş çıkıyor.
    tekrar kayıt ettirmeye çalıştığımdada artık kayıtlı diyor

fatura yüklemeye çalıştığımda da bomboş çıkıyor bişey seçemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MysticDesign -- 19 Temmuz 2015; 14:36:27 >

• durum ilginç hocam, belli ki bir aksaklık olmuş lakin bu ürünün garantisini etkilemiyor.
    ürün profilinizde düzgün görünmediği için de fatura yüklemede sorun oluyor.
    sanırım en kolay yol müşteri desteğine bir mail atıp durumu kısaca özetlemek olacak.
    durum oldukça basit ve hemen hallederler.

şu sayfada EVGA EU müşteri desteği mail adresi mevcut, isterseniz en alltaki formu da kullanabilirsiniz.
    http://www.evga.com/about/ContactUs/

• quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

durum ilginç hocam, belli ki bir aksaklık olmuş lakin bu ürünün garantisini etkilemiyor.
    ürün profilinizde düzgün görünmediği için de fatura yüklemede sorun oluyor.
    sanırım en kolay yol müşteri desteğine bir mail atıp durumu kısaca özetlemek olacak.
    durum oldukça basit ve hemen hallederler.

şu sayfada EVGA EU müşteri desteği mail adresi mevcut, isterseniz en alltaki formu da kullanabilirsiniz.
    http://www.evga.com/about/ContactUs/

sağolun hocam iletişime geçeyim

• Beyler ürünümü kaydettirmek istediğimde 5 yada 10 yıllık garanti için para istiyor benden ne yapayım? 3 yıl garanti veriyorsa kaydettirmeye gerek yok çünkü.

• garanti uzatması isteğe bağlı yapılabilir ama tabii ki şart değil, ben ekran kartıma 5 yıl olanı yaptım mesela.

3 yıl garanti için olsa bile ürünü kayıt edip faturayı yüklemeyi tavsiye ederim.
  • sahafiec kullanıcısına yanıt
    Faturayla birlikte kaydettim şimdi hocamda içim rahat değil en azından 5 yıl verselerdi, daha önce zotac almıştım (geçen sene) onda 5 yıl ücretsiz garanti yaptırmıştım, 2 yıl kendi ülkende - geri kalan 3 yılda bizde garanti görür deniliyordu yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonacoDoom -- 6 Ağustos 2015; 17:31:39 >
  • her firmanın stratejisi farklı bu konuda, bazen promosyon amaçlı bedava uzatma veriyor EVGA.
    PSU'larda durum farklı, orada hemen 10 yıl veriyor bedava.
    belki ekran kartı daha sık değiştirildiği için onu 3 yıla sınırlıyorlar.
  • Ağustos başında, Amazonda gördüğüm indirim ile ABD de bulunan kuzen aracılığı ile Evga GTX960 4GB FTW aldım. Kuzen Ağustos sonu geleceği için TR ye bekliyorum hala daha kartı. Bana Maliyeti 650TL oldu tam olarak.

Evga alma sebebim Global garanti sistemi olması ve zaten kalitesinin tartışma gerek yok Nvidia Chipset kullanımı en iyi olan firma bence.

Umarım İyi bir tercih yapmışımdır, İnşallah aldığıma pişman etmez beni. 3-5 sene götürse yeterli benim için kart.
  • ABD'den aldık EU'da kaydettik, bir sıkıntı olur mu? Gerçi global sitesinden girdiğimde de ürün görünüyor, sıkıntı yok.

Beri yandan çoğumuz 3 sene sonunda bu kartları elden çıkartacağız, hadi kendinizi kandırmayın Çoğumuz 5 yıl kullanmayacak bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cybernoid -- 10 Ağustos 2015; 1:35:29 >
  • sorun değil hocam zira Amazon dünya çapında satış yapmakta ve bizim bölge EVGA EU'ya bağlı.
    global garantinin anlamı da bu zaten ürünü resmi yoldan aldığınız sürece nereden aldığınız önemli değil.
    önemli olan nerede olduğunuz ve sizden sorumlu EVGA birimine kayıtlı olmanız.
  • 2014 yılında aldığım ekran kartımı dün zahmet edip kayıt ettirdim. Aldığımız yeri soruyordu "Other" seçeneğini işaretledim ve "Vatan Bilgisayar" olarak doldurdum. Fatura tarihini tam hatırlamadığım için rastgele girdim. Bir sorun olur mu arkadaşlar bu konuda
  • olabilir zira kayıt olup fatura yüklemenin asıl amacı kartın alım tarihini teyit etmek.
    karta verilecek garanti süresini belirleyen budur, dolayısıyla tüm bilgilerin doğru olması sizin iyiliğiniz içindir.
    emin olmadığınız bilgileri girmemeniz ve ya emin olunca doğru girmeniz daha iyi olurdu.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.