Şimdi Ara

evet galiba 83 patch ve yeni server geliyor ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • haftalık bakım bu gece baya erken başladı.

benim şahsi görüşüm 83 patchi ve yeni server sabaha doğru açılır.

eğer açılırsa herkese hayırlı olsun.

ya nereden uydurdun yok açılır yok açılmaz gibi saçma sapan yorumlar yapmayın lütfen. bu benim şahsi görüşüm.

şimdiden yatayımki sabah yeni server da başlayıp 83 e kasalım

• heycanla bekliyorum %100.00 char
  • yok açılır yok açılmaz die saçma sapan yorumlar yapmayın demişsin ee kendin yazmışsın açılır die demek sen saçma sapan yazılar yazıyorsun 2. burası forum ve böyle bir başlık açıyorsan başkalarıda düşündüğünü yazabilir...
  • Betanın launcherde START GELMİYOR MUHTEMELEN YENİ PATCH I GÖNDERİYORLAR BEYLER ÖYLE OLSA BETA NEDEN KAPALI :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryu. -- 21 Ekim 2008; 22:37:40 >
  • Herkes yeni gelecek patch ile şahsi görüşlerini yazsa KO Genel bölümünü siz düşünün
    Salı günü Beta Server kapanacak diye biliyordum.
  • kardeş ben ne diyorum sen ne diyorsun. ben polemiğe girmeyelim diye öyle yazıyorum sen direkt ban ları basıyorsun.

sizin gibiler yüzünden biri bişey der mi diye millet topic açamaz oldu.

benim şahsi görüşüm dedim, tabi herkes görüşlerini belirtebilir.

ben gereksiz polemiklere girmeyelim diye öyle yazdım. kimse birbirini kırmasın saçma sapan yorumlarda bulunmasın dedim.

başka bana ne ister yeni server gelsin, ister patch gelsin yada gelmesin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ryu.

Betanın launcherde START GELMİYOR MUHTEMELEN YENİ PATCH I GÖNDERİYORLAR BEYLER ÖYLE OLSA BETA NEDEN KAPALI :D

niçin kocaman yazıyosun ki küçük yazınca anlayamıyor muyuz ??

daha önceden betanın salı günkü haftalık bakım sonrası kapatılacağı söylenmişti yeni patchi nezaman getireceklerini bilmiyorum ama betada buldukları bugları düzeltilmeden gelmez kanımca...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kachar -- 21 Ekim 2008; 22:36:07 >
  • oyunun sitesinde bildirilmesi gerek böyle şeyler ayrı etten download.knightonlineworld müydü neydi patchleri manuel indirdiğimiz site patch geleceği zaman orayada atılıor orada patch varmı yokmu bakmak lazım bence hemen sevinmeyin
  • Daha Erken olduğunu düşünüyorum ama bellide olmaz :D
  • Yeni patch icin belirlenen tarih 04 kasim 2008.suan deneme veya adaptasyonu yapiliyor sanirim.Ama gelecegini hic sanmiyorum
  • quote:

Betanın launcherde START GELMİYOR MUHTEMELEN YENİ PATCH I GÖNDERİYORLAR BEYLER ÖYLE OLSA BETA NEDEN KAPALI :D

aaaaaaaa neden kapalı acaba? ikiside aynı sunuculardan açıldığı için olmasın ya???

@RevidaL moradon beta da 1 haftaya kapanacak deniyodu 1 ay oynamıştık unutmayın
  • Sabaha yeni server açılır, daha çok beklersiniz. :)
    Fire Drake geldiğinde Türkiye saatine göre güya saat 05.00 gibi açılıyordu, öğlen 13.00 gibi açıldı ki, aşırı derecede bir lag vardı, yeniden kapattıp, akşama doğru tekrar açmışlardı.
    Son olarak öyle site de bir yazı görmeden, yok yeni server geliyor, yok yeni patch geliyor demeyin. :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: DephroN

quote:

aaaaaaaa neden kapalı acaba? ikiside aynı sunuculardan açıldığı için olmasın ya???

@RevidaL moradon beta da 1 haftaya kapanacak deniyodu 1 ay oynamıştık unutmayın

mantığına Hasta Oldum Ya normal oyun bakıma girdiğinde betayı neden kapatsınlar be zeki arkadaşım beta ile usko aynı pc denmi açık
    usko bakıma girince ben neden beta oynuyordum acaba??????????????????????

• Benimde görüşüm yeni pach 83 gelicek umuyorum...
  • hayal kırıklığına uğratmak istemem ama 2 şey söylüycem.

birincisi yeni server gelmeden önce zaen haberin olur bunu duyururlar yani süprizolarak gelmez yeni server.

ikincisi ile bu yaz yeni server bende çok bekledim ama gelmedi gelmez de çünkü server sayısı 2'ye indiği halde 1-2 denemede 2. server'a şıp diye girebiliyorsun bi server daha açsa mevcut oyuncu sayısı / server sayısı yerine mevut oyuncu sayısı / server sayısı +1 olucak yane serverlar daha da boşalıcak.

hal böyleyken mantıken yeni server için değil tam tersi oyuna oyuncu kazandırmak için yeni ıvır zıvır çıakrtıcaklar.

Ama aptalların anlamadıkları şey şu oyuncu sayısını arttırmak istiyorlarsa hile'nin bug'un dupe'nin önüne geçmelilir bunlar tam tersi kuraladıkça daha da içine ediyorlar

• benim merak ettiğim şey koxpa önlem bulabildiler mi
    artık xtrap ta yok c2 ve c3 paramun slotları full koxper kaynıor
    ayrıca yeni server gelirse carnac 2 servera inecek :S
  • bende %100 heyecanla bekliyorum direk 81 akarr
  • arkadaşlar sorun şurdan kaynaklanıyor herkez kendi şahşi fikrine göre yprum yapmış bir arkadaşım demişki yeni server gelmeden önce duyurulur :))) ama gel görki son gelen serverlardan akara haricinde hepsi resmi sitede açıklama yapılmadan gelmiştir. Burdaki yorumların hangisinin doğru hangisinin yanlış olduğuna anlam veremiyorum o yüzden sabretmek ve beklemek en mantıklısı bence
  • Selamlar Sovalyeler,

Sunucularimiz bugun ozel bakim nedeniyle, Oyun saati ile 12:00 da ,ozel bir bakim gerceklestirilecegi icin kapanacaktir(normal kapanis saati olan 1.00 dan bir saat once)

Knight Online Ekibi

http://knightonlineworld.gamersfirst.com/news.php?id=633601875603922772
  • 83 patchinin 29 ekimde gelecegini duymustum

oyundan bir arkadas ticket atarak sormus ve 29 ekimde acılacak denmis.

eger bugun gelirse gercekten supriz olucak
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.