Şimdi Ara

Evet beyler itiraflar başlasın.DH üyelerinin sırları açığa çıkıyor [sm=evillol.gif]. (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
593
Cevap
58
Favori
20.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hahayouaredead

quote:

Orijinalden alıntı: AeonFlux™

quote:

bende işt yok sen anlattıkça böyle canlandırıyorum kafamda mal oluyorum iyice. gitar çalıyorum, tırnaklarımı neden uzattığımı sorduklarında bahanem oluyor, elektro gitarda tırnak ne gezer halbuki. o derece yanlızım. uzun tırnaklar hayal kurmama yardımcı oluyor.hiç tavırlara katlanamamdan kaybettim hep. saçmlayanı tersliyordum, teklif eden olduğunda ret ettim. hiç teklif etmedim (teee 7. sınıfta bebekken yapmıştım, ret edildimçocukluktu o zaman.). öyle tipsiz bile değilim galiba, yabancı sananlar oldu(ama kişiye göre değişir, tipsiz olduğumu söylende oldu tabii). zaten yakında konu açıp öğrenmek istiyorum tipsiz miyim, değil miyim?hiç fotoğrafım da yok ki. telefon hafızasını boşaltınca gittiler.facebookta yüzmün gözüktüğü yok.

asıl itiraflar bunlar işte, duy!

hocam sen yaşarken ölmüşsün ya bu kadar umutsuz olma benim de bu kız dışında çok samimi olduğum yok da işte az çok var yani arkadaş tip konusunda benden şanssız olamazsın eminim kilolu kıvırcık garip birşeyim kız a da çirkin diyenler var da ne bileyim bana tatlı geliyor da sevmiyorum zorlamayın kız la artık belli şeyler oturdu yani arkadaşlığı aştık gibi duruyor neyse senin şehir neresi ? buarada nickinle hafif uyumluluk sezindim

izmirdeyim hocam ben .

zaten bir şey daha itiraf edeyim nickimin dhdeki en cool nick olduğunu düşünüyorum bazen.

edit: tip konusunda bir şey diyemedim.

Senin şu eski nickini çok merak ediyorum :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1) Eski sevgilimi hala seviyorum ve haftada bir gizliden arayıp sesini dinlerim.

2)Eski sevgilimin doğum gününde 2 yıldır o gülleri gönderen bendim.

3)Üst katta kimya hocam oturudu. Bilgisayarını tamir etmek amacıyla gittiğimde hazırladığı sınav sorularımı flasha atıp okulda parayla satardım.

4)Ülkemizdeki vergi sisteminden dolayı her fırsatta baştakilere sövüyorum.

5)Bu saatte sırf bunları yazmak için bilgisayarı açtım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egeberk1907

quote:

quote:

quote:

bende işt yok sen anlattıkça böyle canlandırıyorum kafamda mal oluyorum iyice. gitar çalıyorum, tırnaklarımı neden uzattığımı sorduklarında bahanem oluyor, elektro gitarda tırnak ne gezer halbuki. o derece yanlızım. uzun tırnaklar hayal kurmama yardımcı oluyor.hiç tavırlara katlanamamdan kaybettim hep. saçmlayanı tersliyordum, teklif eden olduğunda ret ettim. hiç teklif etmedim (teee 7. sınıfta bebekken yapmıştım, ret edildimçocukluktu o zaman.). öyle tipsiz bile değilim galiba, yabancı sananlar oldu(ama kişiye göre değişir, tipsiz olduğumu söylende oldu tabii). zaten yakında konu açıp öğrenmek istiyorum tipsiz miyim, değil miyim?hiç fotoğrafım da yok ki. telefon hafızasını boşaltınca gittiler.facebookta yüzmün gözüktüğü yok.

hocam sen yaşarken ölmüşsün ya bu kadar umutsuz olma benim de bu kız dışında çok samimi olduğum yok da işte az çok var yani arkadaş tip konusunda benden şanssız olamazsın eminim kilolu kıvırcık garip birşeyim kız a da çirkin diyenler var da ne bileyim bana tatlı geliyor da sevmiyorum zorlamayın kız la artık belli şeyler oturdu yani arkadaşlığı aştık gibi duruyor neyse senin şehir neresi ? buarada nickinle hafif uyumluluk sezindim

izmirdeyim hocam ben .

zaten bir şey daha itiraf edeyim nickimin dhdeki en cool nick olduğunu düşünüyorum bazen.

bak olay nasıl biliyor musun? eski nickim çok dandikti ve 120 günlük uzaklaştırma aldım. zaten çoğu kişi tanımıyordu beni, konu dışını arkadaştan öğrenmiştim. öyle yorum atıyordum 2010 da falan. sonra nickimi değiştirdim uzaklaştırma kalkınca.bilen çıkar galiba dh ajanlarından bir şekilde.

dizi gibi üyelik .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: egeberk1907

quote:

quote:

quote:

izmirdeyim hocam ben .

bak olay nasıl biliyor musun? eski nickim çok dandikti ve 120 günlük uzaklaştırma aldım. zaten çoğu kişi tanımıyordu beni, konu dışını arkadaştan öğrenmiştim. öyle yorum atıyordum 2010 da falan. sonra nickimi değiştirdim uzaklaştırma kalkınca.bilen çıkar galiba dh ajanlarından bir şekilde.

dizi gibi üyelik .

O zaman burdan yetkililere seslenmek istiyorum. Bilen varsa lütfen bana ulaşsın çok merak ettim :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: katatespizartmasi

Konu uçar ben o susan coffey fotolarını pm den alsam :D

tamam dostum, ama söyleyim fazla makyajı yok tadın kaçmasın. vücudu da öyle ahım şahım değil. upload edemesem bile atarım nasıl bulabileceğini.

zor değil bulmak.

peemee
  • @hahayouaredead
    *Tırnak olayı bende vardı. Faceye hiç kendi fotomu koymadım. Şuan profil fotom saçma.

*Bu arada fotoğrafın nasıl yazıldığını unuttum chrome yardımcı oldu. sonra chrome yi doğru yazdığımdan emin olamadım ama Google yardımcı oldu.
    *Google'ın nasıl yazıldığını biliyorum.
    *Forum sitelerinde vs cevap bölümüne girer hikaye gibi cevap yazarım. Sonra beğenmeyip silerim. En iyi ihtimalle yarısını siler "o kadar yazdım yazık olmasın" diye kalan yarısını gönderirim.
    *Bir üstteki durumun aynısı Face için geçerli. Bazı durum yazılarımı 5-10 dk sonra silerim.
    *Bu maddeyi burda söylemiyeceğimi itiraf ediyorum.
    *Bu arada Selena Gomez'e bitiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NavyCat

Hep şu poster veren dergilerden almak istemişimdir. (HeyGirl gibi ) Kendim bastırdım çok kötü oldu

Bilgisayarımızı ilk aldığımız adamın sakalları vardı. İlk defa sakallı biri ile sarılıyordum. Çok kötü batmıştı.

Okuldan kitap aldığımda pek vermem

Bir tane ödevimi vermedim.

Evde tek başıma olduğumda sanki biri var ve ses çıkarıyor gibi geliyor.

İyi de birader niye sarıldın bilgisayarı aldığın adama?

AeonFlux, hahayouaredead beyler biz çıkalım mı? sevişecekseniz falan rahatsız etmeyelim gençler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusfcuk

@hahayouaredead
    *Tırnak olayı bende vardı. Faceye hiç kendi fotomu koymadım. Şuan profil fotom saçma.

*Bu arada fotoğrafın nasıl yazıldığını unuttum chrome yardımcı oldu. sonra chrome yi doğru yazdığımdan emin olamadım ama Google yardımcı oldu.
    *Google'ın nasıl yazıldığını biliyorum.
    *Forum sitelerinde vs cevap bölümüne girer hikaye gibi cevap yazarım. Sonra beğenmeyip silerim. En iyi ihtimalle yarısını siler "o kadar yazdım yazık olmasın" diye kalan yarısını gönderirim.
    *Bir üstteki durumun aynısı Face için geçerli. Bazı durum yazılarımı 5-10 dk sonra silerim.
    *Bu maddeyi burda söylemiyeceğimi itiraf ediyorum.
    *Bu arada Selena Gomez'e bitiyorum.

kaç madde yazıp sildin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: glcce

bardaki cocugu cok begenmıstım ve arkadasına sevgılısı olup olmadıgını sormustum. arkadasıda evet var demıstı tam bır fıyaskoydu :D

İnsan beğendiği çocuğun sevgilisine "arkadaşının sevgilisi var mı?" diye sorar mı yahu
  • Lisedeyken soyunma odalarının camları okulun bahçesine bakardı. Tabi camlar açılamıyordu ve buzlu cam olduğu için içerisi gözükmüyordu.
    Gittim ve kızların soyunma odasındaki camın sağ alt köşesini ve sağ üst köşesini göze çarpmayacak şekilde kırdım.
    Beden eğitiminde derse girmeyerek oradan kızları dikizlerdik. İş bitince dışarıdan açık mavi yapışkan not kağıdıyla kırıkları kapatırdık. 2 Yıl boyunca hiç yakalanmadık.

Güzel günlerdi... :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazsam mı yazmasam mı diye düşündüm ama yazıyorum,
    çoğunlukla tanıdık çevreden kişilerle yattım....

• Susan Coffey bacımızı pmden yollarsak

• *Şuan elimde olan telefonu aldırabilmek için eski 6300'ı suya attım

*5-6 sene önce kendimi süper kahraman olarak düşündüğün bir oyunum vardı bazen odama kapanıp gizlice oynardım

*Daha 3-4 sene önce "keşke ben hariç herkes donup kalsa bende her istediğimi yapsam" diye hayal kurardım

aklıma geldikçe eklerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Alp -- 19 Temmuz 2012; 8:25:55 >
  • Susan PM pleaseee

• quote:

Orijinalden alıntı: Silkroad Misafiri

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eerenn

quote:

14) İtiraf ediyorum Susan Coffey'in (avatarımdaki kız), full nude fotoğrafları elimde. Photoshop olmadığına eminim, benlerinden tutun, tırnak ve ayak boylarına kadar karşılaştırdım.

14. maddeyi pm istiyorum tenk

hemen atamam yok uzantı değiş, upload et vs. uzun sürer ama nasıl bulabileceğini pm atarım birazdan. yemek yiyorum şimdi bilgisayar başında.

Pm atarsan sevinirim

Pm atarsan sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezioauditiore

quote:

Orijinalden alıntı: NavyCat

Hep şu poster veren dergilerden almak istemişimdir. (HeyGirl gibi ) Kendim bastırdım çok kötü oldu

Bilgisayarımızı ilk aldığımız adamın sakalları vardı. İlk defa sakallı biri ile sarılıyordum. Çok kötü batmıştı.

Okuldan kitap aldığımda pek vermem

Bir tane ödevimi vermedim.

Evde tek başıma olduğumda sanki biri var ve ses çıkarıyor gibi geliyor.

İyi de birader niye sarıldın bilgisayarı aldığın adama?

AeonFlux, hahayouaredead beyler biz çıkalım mı? sevişecekseniz falan rahatsız etmeyelim gençler.

heterolar birbirleriyle sevişmezler. heterolar sen ve senin cinsiyetinden olanlarla sevişirler.yani karşı cinsimiz olan kadınlar ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hahayouaredead -- 19 Temmuz 2012; 8:43:45 >
  • 1 . Sevgilimi çok kıskanıyorum , benden daha iyi olanaklarla , daha iyi bir yerde staj yapıyor .
    2 . Haftada 2 - 3 kez mas . yaparım .
  • Şu an stajdayim ve millet deli gibi çalişirken ben bir makinanin arkasinda oturuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: efsaneazim

1.babam yeni bilgisayar alsın diye bilgisayarın içine yağ döktüm bu yaptığım onur kırıcı bir hareketti tabi kendim için mahallenin diline düşmüştüm
    2.ufakken babam arabanın anahtarını vermedi diye anahtarlık yerine çomak sokmuştum piskopatlığa bak servisten geldiler
    3.sırf babam 2.el 6600 aldı diye banyo yaparken banyo da yüzdürmüştüm
    4.ailemin para sakladığı yeri ögrenip 170.tl calmıştım cogu ile kontor almıştım yakalandım tabi
    5.mahalledeki esnaf ile uğraşmayı seviyordum peşimden az koşturmadım tabi az dayakta yemedim
    6,en kötüsü bizim ev iki katlı tv izlerken bizimkiler uyanmasın diye tuvaletimi salona yaptıydım çok pişmanım :(
    ama camdan dişari işemek eğlenceli olmuyor değil
    7,gene kapaklı telefonumu temiz olsun diye cam sil ile tabiri caiz ise yıkamıştım bozuldu
    8,bir kaç kuzenıme baya onur gurur kırıcı şekilde konuşmuştum pişmanım
    aklıma geldikce yazarım

• quote:

quote:

quote:

hocam senle sabaha kadar muhabbet edicez gibi benim arkadaş yani nasıl desem öpmek isteyince öpemiyorum ama işte mesela yarın yazlığa gidicem 1 ay falan dün kızın evindeydim ayrılırken öptüm yani kız da arada yanaklarımı sıkıyor böyle koluma giriyor falan ama böyle .bneliğine öpecek gibi üstüne yürüyorum çekiliyor gülüyor falan şimdi evindeydim dediğim birşey yapmadık zaten inanmican tabi orası senin fikrin ama sonuçta kızı yedim içtim demedim normal arkadaşım yani krep yaptı yedik

not:meriç im ben

kıza zaten açılma bence hiç(tabii takılabileceğin başka kızlar varsa), olurda içinde bir kıpraşma olursa(tabii kızdan mesajlar artarsa ). uzun süredir arkadaşınsa alır seni evine, o illa sevişcez ampulünü yakmasın kafanda.

kızın üstüne niye yürüyorsun? ben olsam koşarak kaçarım. (kızın sana ilgisi varsa başka)

zaten gece yarısı muhabbet edecek adam olmuyor, bulduğumla laf açmaya uğraşıyorum işte. zaman geçsin.

kıza açılma gibi bir amacım yok arkadaşım hatta dostum diyim ama sonuçta erkeğiz yani gözler bazı yerlere kaymazsa sorun orda olur kızın sevdiği var o yüzden hiç o tarz birşey düşünmedim.annesiyle tanıştık zaten evine almasında bir sorun yok ayıp birşey yapmıyoruz sonuçta ben senin kafanda sevişcez ampülü yanmasın diye dedim onu yoksa biliyorum neyin ne olduğunu
    kızın üstüne yürümek derken anladığın anlamda değil yani sapıklık manasında hop atlamıyorum tabi ki yani sana aramızdaki muhabbeti samimiyeti nasıl anlatabilirim ki böyle işte geçen krep yapıyor mesela ben de malzeme hazırlıyorum yanyanayız falan böyle yaklaştım hafif sonra o da yapma dedi güldü ben de birşey yapmadım yani o kısmı tam anlatamıyorum işte dozunu ayarlıyorum yani yoksa öküz gibi girsem kızın benle işi ne
    sende yokmu birşeyler

kankayız diyosun ha
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.