Şimdi Ara

Everest sm-245D çalışmıyor (sıfır)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
4.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 gün önce everest sm 245d markalı kablosuz fare aldım. Pc ye bağladım. Normal olarak usb taktiğimizda gelen ses geldi.. Bir yükleme yaptı 5 saniyede.. Neyse fareyi oynatiyorum hiç tepki yok.. Fare hiç oynamıyor. Sanki taktiğin usb bağlantısı başka bir fareye aitmiş gibi.internette baktım everest fare ile alıcı arasinda bağlantı kurma diye bir şey vardi. Onu da denedim gene çalışmadı. Bugün aldığım yere götürdüm adam baktı kontrol etti aynısından al dediler. Aynısını aldım eve geldim yine aynı. Çalışmıyor. Yanlış bir şey mi yapıyorum acaba iki tane denedim olmuyor.. Anlamadım bilen arkadaşlar yardım ederse sevinirim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Büyük ihtimalle fare bozuktur ürünü iade edip paranızı geri alın.
  • Bugün yenisi aldım oda aynı sorunu verdi o da mi bozuk yanı

• quote:

Orijinalden alıntı: kilhann

Bugün yenisi aldım oda aynı sorunu verdi o da mi bozuk yanı

dostum konuda bahsettiğin marka, 1 milyonculardaki çin malı oyuncaklarla aynı kalitede.
    o ürünü iade et. sanmıyorum ama paranı alabilirsen git a4 tech al.
  • Bugün bir daha götüreceğim. Bimeksten aldım. Farklı bir ürün alırım eger kabul ederlerse

• Bildiğim kadarıyla o cihazlarda tanıtma olayı olması lazım. Söyle;

Cihazı Off durumuna getir. Sağ ve Sol tuşlarını basılı tutup On konumuna getir. Elini tuşlardan hiç çekmeden alıcıyı tak ve sonrasında çek. Bunu bi muhakkak dene...
  • Sağ tuş ve tekerleğe basılı tutup dediğini denemistim ama olmadı. Bu dediğinizi hiç denemedim.bimeksteki elemanlarda bilmiyor. Gerek de kalmadı. Üstüne para ekleyip A4tech aldım içinde 16 gb lik toshiba usb hediyesi de vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kilhans -- 24 Şubat 2016; 16:31:08 >
  • Konuyu hortlatmak gibi olacak fakat alacak arkadaşlara uyarı vereceğim fare halı, kitap gibi zeminler üzerinde çalışmıyor hatta fare altlığı dediğimiz mouse pad'dede çalışmıyor sadece tahta zemin üzerinde çalışıyor..
  • bende everest sm161 kablosuz mouse aldım. devamlı alıcı algılama sorunu yaşıyor. bir çalışıyor. bir çalışmıyor. en son usb aygıtı tanımadı hatası verdi

ne yapmam lazım
  • Yüzlerce kez dedik arkadaşlar Everest,Trust,Snopy vb. markalar tercih etmeyin.Çok kalitesiz markalar.Fiyatlarda mazeret değil.Kaliteli hemen hemen her markanın uygun fiyatlı ürünü var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.