Şimdi Ara

Eventta verilen skill reset ve stat scrolları hakkında...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biliyorsunuz bir event başlattılar ve skill reset ve stat reset scrolu verdiler.Sorum çok açık ve net;
    Bu scrollar evetın bitimi olan 13 aralıkta siliencekmi yoksa dilediğimiz zaman kulanabilrimiyiz?
    Kaynak verilirse memnun olurum.Benim düşüncem şu;
    Bu bir event itemi event süresinde kullanmak için verilmiş olabilir.Süre bitincede silinir haliyle.Ama bazı scrollar gibi kalıcıda olabilir... Sizin bilgiye dayalı katılımınızı bekliyorum.Bazı konularda ön bilgisi erkenden olan arkadaşlarımız var onlardan bekliyorum bir cevap.Yada benim gibi merek edip soran olmuş olabilir...

• evet bunu bende merak ediyorum bilen var mı arkadaşlar ?
  • Kullanılmayan scrollar 20 Aralık Salı bakımında silinecektir;

http://www.joymax.com/silkroad/Property_Front.aspx?WorkUrl=http://silkroadcp.joymax.com/notarget/event/1111/bigbang/event_main.asp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _aNaToLia_ -- 27 Kasım 2011; 2:14:31 >
  • arkadaşlar kusura bakmayın sro yu çok uzun süredir ilk defa açtım. bu skill sıfırlama eventini nasıl yapıyoruz ? görev falanmı alıyoruz kısaca yazarmısınız . çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bukara1

arkadaşlar kusura bakmayın sro yu çok uzun süredir ilk defa açtım. bu skill sıfırlama eventini nasıl yapıyoruz ? görev falanmı alıyoruz kısaca yazarmısınız . çok teşekkürler.

sağ üst köşede çıkan takvimden günleri onaylıyorsun daha sonra ödül yazan kısımdan ödülünü alıyorsun ilk sırada 2tane kitap gibi ztn görürsün onları al ve envanter üzerinde sağ tıkla skıllerin 0lanıcak kullandıgın butun spler geri gelicek ve verdiğin str intler statlarda sıfırlanıcak charını yenıden yapılandırabileceksin şimdiden hayırlı olsun:) SOruya gelicek Olursakta EWent bitiminde anatolianında dediği gibi hersey silinicek
  • inşallah verilen + larda silinmez. he he he

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi btyosa -- 27 Kasım 2011; 12:31:12 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.