Şimdi Ara

Evelynn Rehberi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
1.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • masterieste as yerine cdr çıksan daha fazla iş yapar trinity yerine de botrk veya hextech daha mantıklı bu arada ligin ne ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OwerKing

masterieste as yerine cdr çıksan daha fazla iş yapar trinity yerine de botrk veya hextech daha mantıklı bu arada ligin ne ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzgünK -- 2 Mayıs 2015; 23:48:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖzgünK

quote:

masterieste as yerine cdr çıksan daha fazla iş yapar trinity yerine de botrk veya hextech daha mantıklı bu arada ligin ne ?

39 win 22 lose ile platin olmuştun. Normal win sayında 285. Çok lol oynuyormuş gibi lig soruyorsun bir de...

Atıyorum 300 oyunda plat olsa maç spamlemiş bişey bilmiyor dersiniz

Ayrıca ligini sormasında ne var bronz birinin rehberini kale alır mısın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖzgünK

quote:

39 win 22 lose ile platin olmuştun. Normal win sayında 285. Çok lol oynuyormuş gibi lig soruyorsun bir de...

5000 oyunla plat olmamışım en azından evelynn oynayarak plata kadar çıktım rahat bi şekilde zamanım yok sizin gibi
  • Herkese Toplu Cevap

-Oyunu çok fazla oynamıyorum sadece evelynn üzerine biraz düşündüm neler yapılabileceğini denedim oddone gibi nightblue gibi profesyonellerınde bilgilerine bakarak ortaya bir şey çıkartmaya çalıştım.

-Ligim yok 10 oyunun 5 ini oynadım 4 win aldım 2 si evelynn çok yetersiz bir maç sayısı olduğunun bende farkındayım tabiki bu oyun bir takım oyunu ve ben bir takım bulmayı bırak premade bile bulamadığım için ranked girmeyi sevmiyorum normal oyunlar 30+Evelynn maçım var ve early i domine edemediğim oyun sayısı 2-3 ü geçmez normal oyunlar ne kadar kıstas alınır bende biliyorum.

-Bu yazıyı yazarken bir çok eksiğim olabileceğini düşünüyordum çünkü ilk defa böyle bir işe giriştim ancak bunu yaparsam kendi eksiklerimi de görerek kendimi daha ileri seviyeye atabileceğimi düşündüm şimdi yapıcı önerileri dikkate alarak düzeltmeler yapıyorum.

-Buid konusunu zaten tekrar okursanız çeşitli şeyler yapılabileceğinden söz ettim.

• Az çok evelynn oynayan biri olarak ben de kendi buildimle ve rünlerimle bir iki kelam etmek isterim.

Early gamede ne olursa olsun tamamlamaya çalıştığım üç item şu şekilde: kertenkele-gezgin bot-vampirik asa

Jungleda can konusunda gerçekten sıkıntı çeken bir şampiyon ve ganklerde sorun çıkartıyor bu can mevzusu. Gank gitme konusunda arkadaşlara katılıyorum, sıkıştırmak ve aa+e+q kombosu önemli. Early'de 2-x-2 gibi bir istatistiğe ulaşmak jungle kamplarıyla birlikte vampiriği mahvolmuş kralın kılıcına yükseltmenizi sağlayacaktır. 4. itemi rakibe gerek çıkmakta fayda var ama her zaman için yüksek can değeri veren itemleri tercih ederim. Rakibe göre warmog-randuin-banshee-donmuş balyoz tercih ediyorum.

Klasik rün dizilişim: %15 saldırı hızı, +8 saldırı gücü, değerlerini hatırlamadığım yeterli miktarda büyü direnci ve zırh ( he bir de unutmadan %1'lik kritik şansı )

• Trinity çıkmayın BotRK çıkın 10 kat daha fazla vuruyor.

• Evelynn hakkında rehber yazmışsın ama hiç counterjungle yememişsin sanırım.

Sen eve alınca rakip sırf seni redde basmak için lee alacak , shaco alacak , udyr alacak.Bunu yapmayı pick ekranında kafasına koyan adama karşı maviden başlarsan o redi alamazsın , rakip görünmeden gelirse de ya seni alır yada redi alır.

Evenin q base dmg nerfi ile beraber q mana costu da düştü yani redden başlaması biraz daha kolay.Rakibe göre redden de başlanabilir.Bunun dışında bi sorun yok eline sağlık.
  • BUİLD ÇÖP ÇÖP ÇÖP
    Eksikler de çok fazla c.jungle yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CastellonA -- 13 Eylül 2014; 13:07:21 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.