Şimdi Ara

EVE SES SİSTEMİ KURULUMU ANLATIMI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
24
Cevap
1
Favori
22.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • merhaba aradığınız gibi bir sistem mevcut, philips izzy serisi bu işi yerine getiriyor. kablosuz olarak birbiriyle bağlanıyor. kaç tane gerekliyse o kadar cihaz almalısınız. farklı boy ve güçte olanları var. fiyatlar biraz yüksek. yurt dışından belki biraz daha ucuza alınabilir. 5 kadar hoparlör desteği var.

http://www.hepsiburada.com/philips-bm7b-10-izzy-tasinabilir-kablosuz-coklu-oda-hoparloru-p-HBV000007PSNP?magaza=Rekor%20Elektronik&wt_gl=cpc.tum.genel.pla&gclid=EAIaIQobChMIp5Xy9YKC1gIVCz8bCh0iXABUEAQYAiABEgIu7vD_BwE

• quote:

Orijinalden alıntı: Emin-Firtina

Tamam adamlar yapmış, iki hoparlörden yüksek ses,,

Bence gürültü​ makinesi ..

Siz normal ayrıca anfi çıkışı olan kaliteli cihaz alacaksınız,,

Diğer odalara da yayın için exradan anfi ve hoparlör ,, size devamlı kullanabileceğiniz ana cihaz olsun ..

Veya şöyle olabilir,,,, zamanım olunca yazarım ....

Emin Bey, faydalı bilgiler için çok teşekkür ederim, ben de yıllar önce yamaha anfi+sony kule kombinasyonu yapmıştım fakat şu an güncel teknolojiyi takip edemiyorum.
    Hem bluetoothtan kolayca cep telefonundan müzik dinlemek hem de son derece tatmin edici bir ses kalitesi almak, bunun yanında filmlerde de aynı seti kullanmak için 4000-5000TL ye kadar bir ses sistemi almayı düşünüyorum.
    Bana tavsiyede bulunursanız çok mutlu olurum.
    teşekkürler,

• untgnr U kullanıcısına yanıt
    AVR cihazlarını araştırınız,, sinema ve dijital ortamlar için ileriye dönük , çok fonksiyonlu ve yerinde bir cihaz olur..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be yıllar önce açtığım konu

İşte gel zaman git zaman yaş oldu 31 tesisat sattık AVR sistemlere geçtik felan. Sanırım şöyle bir durum var. Genç yaşlarda güçlü ses istiyorsunuz ve yaş ilerleyince güçten daha çok ses kalitesine önem veriyor, oraya yöneliyorsunuz. Her koşulda bu bir zevk meselesi. AVR'yi kurduk ama subwooferda oto subwoofer ve anfisi kullanacağız yine galiba

4 adet 20cm JL audio sub aldık bakalım 2 tane yandan baslı kuleye taktık kalan ikitaneyide bandpass yapıcam bir ara. plexiglasslı ışıklı mışıklı piano black gözümde canlandırıyorum.
    JBL 300.1 alıcam sanırım kafa kafaya ve iş bitcek

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.