Şimdi Ara

Eve Boks Torbası (Kum Torbası) Asmak (Yardım Lütfen olmadı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
29.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar beyler eve kum torbası (boks torbası) aldım 25 kg ve kaliteli bir asma aparatı da var

Bu linkteki ürünü aldım sizce nasıl asmalıyım öneri tavsiyesi olan ?

http://www.hepsiburada.com/excalibur-polystar-amator-boks-torbasi-tavan-aski-aparati-hediyeli-ex00039-p-SPORISLPOLY2-1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmesne -- 30 Nisan 2016; 17:41:55 >

• Almadan dusuncektin onu. Ben olsam yatagima alir sarilir uyurum bide delik acarim tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kingsx -- 19 Nisan 2016; 22:05:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam torbayı beğendiniz mi ? Ağırlık 25 kg nasıl yani vurdukça savruluyormu yoksa banamısın diyor mu gerçi asmamışta olabilirsiniz. Bende almayı düşünüyorum buna bakıyordumhttp://www.hepsiburada.com/everlast-muhammed-ali-boks-torbasi-p-SPOREVR190 . Sizin ki 25 bu 30 kilo onun dışında pekte bi fark yok sanki. Beğendiyseniz bende ona yöneleyim.

Birde en önemlisi eldiven ve teknik ? Daha önce gittinizmi kursa filan yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Julimezar

Hocam torbayı beğendiniz mi ? Ağırlık 25 kg nasıl yani vurdukça savruluyormu yoksa banamısın diyor mu gerçi asmamışta olabilirsiniz. Bende almayı düşünüyorum buna bakıyordumhttp://www.hepsiburada.com/everlast-muhammed-ali-boks-torbasi-p-SPOREVR190 . Sizin ki 25 bu 30 kilo onun dışında pekte bi fark yok sanki. Beğendiyseniz bende ona yöneleyim.

Birde en önemlisi eldiven ve teknik ? Daha önce gittinizmi kursa filan yardımcı olursanız sevinirim.

Yok hocam daha gelmedi bile :)

Ama bence f/p urunu gibi hic tekniğim eldivenim yok sirf stres atmak icin aldim

Siz asma takma konusunu napicaksiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Eldivensiz ve teknik bilmeden kum torbasına vurmaya başlarsan eklem yerlerinde büyük sorun olur. Çünkü dengesiz bir biçimde eklemlere basın. uygulayacaksın. En azından bilen birinden öğrenip torbaya vur. Bu arada assan bile bir yerden sonra komşular sesten dolayı şikayetçi olur zaten astığın yer sallandığı için durmadan kırılır o bölge masraf çıkar.

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7AAC33DBF -- 19 Nisan 2016; 22:56:38 >
  • Aldıktan sonra sormanın bir anlamı yok ve ayna karşısında tekniği oturtmadan torbaya geçmemek lazım

• quote:

Hocam torbayı beğendiniz mi ? Ağırlık 25 kg nasıl yani vurdukça savruluyormu yoksa banamısın diyor mu gerçi asmamışta olabilirsiniz. Bende almayı düşünüyorum buna bakıyordumhttp://www.hepsiburada.com/everlast-muhammed-ali-boks-torbasi-p-SPOREVR190 . Sizin ki 25 bu 30 kilo onun dışında pekte bi fark yok sanki. Beğendiyseniz bende ona yöneleyim.

Torbanın savrulmaması lazım, zaten bu işi bilen birisi vurduğunda torba savrulmaz. Ne kadar az savrulursa o kadar iyi. Amaç torbayı ileri itmek olmamalı. =)

• kmesne kullanıcısına yanıt
    Benimde alacağım kesin değil de bir süredir bakıyorum. Bizim evin bi üst katı çatı katı. Sıvalı falan değil tuğla duvar üstünde tahtalar filan var. Bazı yerlerden asmaya uygun kalın tahta kiriş mi denir öyle bişey geçiyor ona zincir takıp ona takmayı düşünüyorum. Tabi önce internetten öğrendiğim teknikle olucak bir işse. Öbür türlü boşa uğraşmam.

• Apartmanda oturuyorsanız ikinci gün komşular şikayet eder.

• K E N kullanıcısına yanıt
    Evet bende okumuştum onları yalnız internette izlediğim videolarla boks torbasında çalışsam fayda olur mu yoksa tekniği öğrenemez ve boşa kürek çekmiş mi olurum onu düşünüyorum. Ses konusunda sıkıntı yok bende.
  • Up

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

quote:

Torbanın savrulmaması lazım, zaten bu işi bilen birisi vurduğunda torba savrulmaz. Ne kadar az savrulursa o kadar iyi. Amaç torbayı ileri itmek olmamalı. =)

işi bilen birisi vurunca savrulur asıl.

kum torbası ne kadar kaliteli olurla olsun savrulur.

boksörlerin çalışırken sürekli torbayı kontrol etmesi, bazen etrafında dönmelerinin sebebi de odur zaten.

yok öyle tekniği bilen torbayı savurmaz olayı.

edit: =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheAlphaOmega -- 20 Nisan 2016; 5:59:54 >

• Ankara'da oturduğumuz zamanlarda eve kum torbası almıştık. Kum torbasınıda tavana zincirle asmıştık. Bizim üst kattaki komşular onların üstünde oturan hacı amcanın karısını zincirle dövdüğünü sanmışlar. Bizde bunu öğrendikten sonra zinciri halatla değiştirdik, ses biraz daha azaldı.
    Yani demem o ki apartmandaysan tavana zincirle değilde halatla bağlarsan daha az ses olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Charismatic Enigma

quote:

Orijinalden alıntı: K E N

quote:

işi bilen birisi vurunca savrulur asıl.

kum torbası ne kadar kaliteli olurla olsun savrulur.

boksörlerin çalışırken sürekli torbayı kontrol etmesi, bazen etrafında dönmelerinin sebebi de odur zaten.

yok öyle tekniği bilen torbayı savurmaz olayı.

edit: =)

Aynen öyle, o yüzden tek başına çalışırken şu yerden yükselen torbalar yada şu insan şeklindeki boblar daha kullanışlı.

• Bugün bu duvar delme ile ilgilenen kombici bir yakınımızdan rica ettik gelip askı aparatını montajlasın diye

Deldiği an dedi ki burası asma tavan tutmaz dedi dübeli bile sokamayabiliriz dedi

Ne yapmam gerek şimdi lütfen yardım edin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.