Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (477. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Exynos versiyon ise CSC kodunu TUR yaparak yurtiçinden almış gibi voLTE kullanıp, OTA dan güncelleme yapabilirsiniz.. HDSES 2200 a gönderip voLTE yi aktif hale getirebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gunbah kullanıcısına yanıt
    Hocam volte var ama aktif edilemiyor bildiğim kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

Orijinalden alıntı: nosfecagri

Arkadaş iphone x almış. Canlı odak modunda aynı açıdan aynı nesneyi çektik hem de 2 defa ikisinde de note8 kamerası bariz daha iyi arkadaşlar telefonun kıymetini bilin. Hem detayları daha iyi yakalıyor hem de kenarlarda bozulma yapmıyor ( iphone iki nesnede de detayları blur yaptı ve kenarları arka plan ile karıştırdı. )

Iphone x de çok güzel olmuş bu arada çok beğendim cihazı. Plus çıkartsınlar direk en iyi telefon olur çentik de o kadar sıkıntı değil ama ben note8 i daha çok beğendim kamerası daha iyi, kulaklığı var sd kartı var ikisi de stabil. Ekran daha büyük. ( tercih meselesi elbette )

Eşimin 6s plus cihazında olan sıkıntıların hiç birisi x te yok yağ gibi cihaz demek ki ios u buna uydurmak için eskileri bozdular diye tahmin yürütüyorum belki yanlıştır bilemem.

Aynen hocam sıze katılıyorum. iPhone X'ın Plus versıyonu cıktıgı zaman serı uretımdekı en ıyı telefon olacak. Ben su an ıcın X aldım ama ekran baya kucuk gelıyor ama sanırım zamanla alısırım. Ancak telefonun dıger ozellıklerı gercekten mukemmel olmus. Ozellıkle kaydırma hareketlerı ve FaceID muthıs bır yenılık.

Bu arada canlı odak derken sanırım portre modunu kast edıyorsunuz ancak o mod su an ıcın betada. ılerde duzelecegını dusunuyorum.

Bu arada Androıd'de ısteyen arkadaslarda kaydırma hareketlerını kullanabılırler.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.phoenixstudios.aiogestures&hl=en

Beta olduğunu söylediğiniz iyi oldu arkadaşa söylerim epey üzülmüştü. Note8 daha iyi diye değil de o kadar para verdim niye böyle çekiyor diye.

Amoled ios un ihtiyacı olan ekranmış. Donuk görüntü gitmiş, çok canlı ve ben buradayım diyen bir ekran gelmiş.

5.8 inç diyince açıkçası daha büyük ekran bekliyordum plus tan ziyade normal seriye yakın bir telefon ince uzun plus modeli dediğiniz gibi seneye garanti. Artık kaç para olur bilemem :) Şu da var diğer modelleri bence artık çok düşünmeye gerek yok apple 'ın geleceği artık bu kasa tipi uygulamalar filan hep buna göre gelişir 1 sonraki seride de tamamen oturur.

Genel olarak çok beğendim ama iyi ki note8 almışım da dedim açıkçası, arkadaş yurt dışı 4500 e getirdi bence 6100 tl vermeyi gerektirecek bir durum yok hele 4000 e tr garantili note8 bulunuyorken. ( ben 3700 e almıştım bu arada o da iyi olmuş )

Bu arada güncelleme sonrası şarj az gidiyor diyen arkadaşlar için bu gün test ediyorum bitince ekran görüntüsü paylaşacağım. Bence pek fark yok gibi şimdilik.

• Csc ve firmware kodu TUR ise ;şebekeye mesaj attınız mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankebut34_57 -- 19 Aralık 2017; 9:7:30 >
  • Gece hb den ithalatçı garantili sipariş verdik ,hemen kargoya verilmiş :)

• quote:

Orijinalden alıntı: greentooth

Elbette :)

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Ekleme: Ben nova launcher ile kullandığımdan bazı yerlerde simgeler farklılık gösterebilir. Tam olarak nova ve pure plus simge paketi kullanıyorum.

Çok beğendim ben de uyguladım, duvar kağıdını değiştirdim güzel oldu bir süre böyle kullanacağım paylaşım için teşekkürler.

• ankebut34_57 kullanıcısına yanıt
    İnanın hiç anlamadım mesaj falan atmadım varsa öyle bir ayar verirseniz memnun olurum benimkide ithal çift hatlı.
  • Ben uzun zaman önce almıştım, play storedan kaldırmışlar sanırım hata veriyor paylaş kısayolu.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pureplus.icons.pack

• berkans kullanıcısına yanıt
    Nova launcher varken o hareketler çoktan kullanımımızdan zaten hocam. Hem de çok daha fazlası ve ne atamak istiyorsak o şekilde

• Türkiye'de paralel ithalat garantili satılan N9500 model Note 8 cihazlarda, Volte, VoWifi, Giga 4.5G gibi hizmetleri aktif edemezsiniz.

Ettiğini söyleyen arkadaş, N950F/D modeline TUR yazılımını Odin ile flashlayıp aktif ettiğini de belirtsin.
  • nosfecagri N kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın hocam :)

Samsung'un verdiği hediye çeki yılbaşına kadar geçerli. O sebeple ara ara ücretli temalara bakıyorum. İlginç şekilde ücretsiz olanları daha çok beğeniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Hocam volte var ama aktif edilemiyor bildiğim kadarıyla.

Hayir volte direkt aktif oluyor hatta arama yaptığında konusma ekraninda HD ibaresi direkt cikmakta.

• quote:

Orijinalden alıntı: CCaaNN

Türkiye'de paralel ithalat garantili satılan N9500 model Note 8 cihazlarda, Volte, VoWifi, Giga 4.5G gibi hizmetleri aktif edemezsiniz.

Ettiğini söyleyen arkadaş, N950F/D modeline TUR yazılımını Odin ile flashlayıp aktif ettiğini de belirtsin.

Arkadaşlar hiçbirşeyi odin ile atmadım. Orjinal çift hatlı kutudan çıktığı gibi kurdum volte de aktif ve çatır çatır kullanıyorum. Bilmediğiniz konularda insanları yanılmayın lütfen.

• Beşinci şarj sonrası Ekran süresi 04:45, toplam 26 saat 30 dk çalıştı.Wifi ve 4 g karışık kullanım oldu.Kamera çok fazla kullanılmadı. %3 iken şarja taktım toplam 2 saatte şarj %100 e ulaştı.

Almadan önce şarj ile ilgili epey soru işareti var idi aklımda ama başlangıç için bana yeterli geldi.Aklında soru işareti olanlar için not düşmüş olalım.
  • CCaaNN kullanıcısına yanıt
    Ben de exynos versiyonlar için odin ile TÜR stock rom flaşlayip , root attıktan sonra csc kodunu TÜR yapmasi gerektiğini anlatmaya çalıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: greentooth

Nova launcher varken o hareketler çoktan kullanımımızdan zaten hocam. Hem de çok daha fazlası ve ne atamak istiyorsak o şekilde

Toplu alıntı yapıyorum arkadaşlar kusura bakmayın ama ısrarla deneyin diyorum bu uygulamayı sanırım 1tl gibi bir ücreti var en azından arada bu uygulamayı aktif ederseniz değişiklik olur başka telefon gibi geliyor :)

Biraz karışık ama haberiniz olsun gerçi türkçe de işte biraz kurcalamak gerekiyor

• onr4249 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, zamanında batarya konusunda çok araştırma yapmıştım. Bataryayı %10-15 aralığının altına indirmek, pilin hücrelerinde stres yapıyor deniyordu. Bu da zamanla bataryanın kapasitesinin azalmasına yol açıyormuş. Ama bu konuda bilgi yoktu ( 1 sene de 2 senede mi * ).

Bir hafta önce de, yabancı bir sitede ( adını şimdi hatırlamıyorum ) adam elektrikli bisiklet üreten ekipteymiş. Pil konusuna kafayı takmış haliyle. Diyor ki, lityum pilleri %40' ın altına indirmeyin, %80' in üzerine çıkarmayın, bu aralıkta kullanın. Ben cep telefonunu 2 senedir bu şekilde kullanıyorum, pilin durumu aldığım günkü gibi demiş.

Bu anlattıkları dikkate değer gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ixuss40

Merhaba, zamanında batarya konusunda çok araştırma yapmıştım. Bataryayı %10-15 aralığının altına indirmek, pilin hücrelerinde stres yapıyor deniyordu. Bu da zamanla bataryanın kapasitesinin azalmasına yol açıyormuş. Ama bu konuda bilgi yoktu ( 1 sene de 2 senede mi * ).

Bir hafta önce de, yabancı bir sitede ( adını şimdi hatırlamıyorum ) adam elektrikli bisiklet üreten ekipteymiş. Pil konusuna kafayı takmış haliyle. Diyor ki, lityum pilleri %40' ın altına indirmeyin, %80' in üzerine çıkarmayın, bu aralıkta kullanın. Ben cep telefonunu 2 senedir bu şekilde kullanıyorum, pilin durumu aldığım günkü gibi demiş.

Bu anlattıkları dikkate değer gibi.

Yapma hocam tamm 20 nin altına düşürmeyelim de yüzde 40 altı yüzde 80 üstü bu ne Ya

Pil konusunda sadece Powerbak lere güvenmiyorum ve telefonumu Asla ona bağlanıyorum diğerlerinde 20 nin altına düştüğünde zaten güç modü devreye giriyor yani pil stres yapmaz gibime geliyor

• juckrusel J kullanıcısına yanıt
    4.5 g Türkiye'nin uydurdugu dünyada olmayan uyduruk bir tanımlama

2g 3g 4g 5g diye ilerleyen bir teknoloji

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boramat -- 19 Aralık 2017; 11:11:25 >
  • Arkadaşlar denizbankın kuruluşu galiba indirimkartımda adlı site belki biliyorsunuzdur şuan yılbaşı kampanyası ile samsung Tr garantili 3950 liraya geliyor bende de 100 lira bonus var almalı mıyım alınır mı bu fiyata yoksa acelem yok beklemeli miyim napıyım ben yardımmm

• 
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.