Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (1313. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13111312131313141315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben güncelleme ile alakalı sorun yaşamıyorum. Son sürümdeyim. Gps kopması da yok, pil ile ilgili anormal bir durum da yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • norton772 kullanıcısına yanıt
    Ozaman bataryada bir sıkıntı var orjinalin ömrünün bitmesi normaldi 3 senelik bataryaydı fakat 2 tane batarya denedik ikisi de sıfır olmasına rağmen bunlarda da sorun var anlayamadım kablolu telefon gibi şarja takılı geziyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 eylül güncellemesi sonunda gelmiş tr cihazlar için.

• oxgan kullanıcısına yanıt

cevap için teşekkürler. Ben artık güncelleme konusunda umudumu kesmiştim iyice. Yaklaşık 1gblık bir güncelleme gelmiş, güvenlik güncellemesinin yanında işlevlerin genel kararlılığı iyileştirilmiş. Bu ne demek acaba...

Eylül mü yoksa ekim güncellemesimi?

• SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0173FC748

cevap için teşekkürler. Ben artık güncelleme konusunda umudumu kesmiştim iyice. Yaklaşık 1gblık bir güncelleme gelmiş, güvenlik güncellemesinin yanında işlevlerin genel kararlılığı iyileştirilmiş. Bu ne demek acaba...

Bütün güvenlik güncellemelerinde kararlılık iyilestirmesi yapıldı yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: selcukdinc

telefonumun internetinden laptop a bağlantı kuramıyorum arkadaşlar,daha önce bağlanıyordum başka laptoplardada denedim sonuç aynı yardımcı olabilecek arkadaş varmı?

sorunum devam ediyor,yardımcı olabilecek varmı acaba?

Fabrika ayarlarına dönmeden nasıl yapabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selcukdinc -- 30 Ekim 2020; 16:44:16 >

Bunlar dalgamı geçiyor bizimle ekimin sonu gelmiş eylül güncellemesinimi veriyorlar SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] 

• Arkadaşlar merhaba. Snapdragon modelini kullanıyorum. 512 gb sd kart siparişi vereceğim ama cihaz destekliyor mu emin değilim. Bazı kaynaklar 256 ya kadar desteklediğini söylüyor. Varmı deneyen kullanan

• quote:

Orijinalden alıntı: atabey444

Arkadaşlar merhaba. Snapdragon modelini kullanıyorum. 512 gb sd kart siparişi vereceğim ama cihaz destekliyor mu emin değilim. Bazı kaynaklar 256 ya kadar desteklediğini söylüyor. Varmı deneyen kullanan

Ben de aynı ikilemde kalarak 256gb aldım sorunsuz kullanıyorum. 512 desteklediğine veya desteklese de sağlıklı uzun ömürlü çalışacağına dair veri bulamadım

Edit: 512gb desteklemiyor deniyor ama kullananlar mevcut yabancı forumlarda, muhtemelen sıkıntı çıkarmayacaktır. Bundan önce kamerama 64gb max demesine rağmen 128gb taktım sorunsuz kullanıyorum. Teoride aynı şeyler gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sam_Mobile -- 1 Kasım 2020; 10:2:20 >
  • Eyvallah üstat ben biraz daha araştırma yapayım o zaman

• atabey444 kullanıcısına yanıt
  • selcukdinc kullanıcısına yanıt

Ayarlar - Genel Yönetim - Sıfırla - Ağ Ayarlarını Sıfırla seçeneği ile sistemi sıfırlayarak test edin, eğer düzelmez ise bu sefer, Ayarlar - Genel Yönetim - Sıfırla - Fabrika Ayarlarına Dön seçeneği ile sistemi yeniden test edin, bunlar olmaz ise bir seçenek daha var ancak bunlar olmaz ise onu öneririm.

• yilmaz976 kullanıcısına yanıt

Evet 256 gb siparişi verdim. Bu arada Snapdragon lu versiyon için 400 gb destekliyor denmis. Kim neye göre hangi kafayla 400 yapmış anlamak mümkün değil. Çünkü 64/128/256/512 diye gidiyor. 400 nedir arkadaş SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] 

• atabey444 kullanıcısına yanıt

400Gb destekleyen hangi modeli, kaynak verir misiniz, ben de bir bakayım?

• 30.10.2020 tarihinde samsung yetkili bayide ekran kasa ve pil değişimi yapılan cihazım satılıktır forumda ilanım vardır. Bilgi almak isteyen arkadaşlar öm ulaşabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz976

Ayarlar - Genel Yönetim - Sıfırla - Ağ Ayarlarını Sıfırla seçeneği ile sistemi sıfırlayarak test edin, eğer düzelmez ise bu sefer, Ayarlar - Genel Yönetim - Sıfırla - Fabrika Ayarlarına Dön seçeneği ile sistemi yeniden test edin, bunlar olmaz ise bir seçenek daha var ancak bunlar olmaz ise onu öneririm.

çok teşekkür ederim, sorun çözüldü 👍

• selcukdinc kullanıcısına yanıt

Rica ederim, sorunun çözüldüğüne sevindim. :)

• Arkadaşlar Android Güvenlik Yaması Düzeyi güncellemesi yaptınız mı?

İşlevlerin genel kararlılığı iyileştirildi.

https://doc.samsungmobile.com/SM-N950F/TUR/doc.html

https://account.samsung.com/membership/terms/privacypolicy#pp_03

• 
Sayfa: önceki 13111312131313141315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.