Şimdi Ara

Evde Tekim Neler Yapabilirim Tavsiyeler? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
3.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JustNow

• quote:

• Sigara kullanıyor isen bir Parliement uzun al kendine güvenin yaşam sevincin gelir.

Abur cubur al Disko Kralını bitir onu izleyene kadar ilgini çekecek güzel bir film indir.Vodkayı aç demlen film bitene kadar.Zaten film bittimi bir ağırlık çöker alkolün etkisi ile mışıl mışıl uyurun.
  • alman halk oyunu izle
  • quote:

Orijinalden alıntı: unforgiv3n

Sigara kullanıyor isen bir Parliement uzun al kendine güvenin yaşam sevincin gelir.

Abur cubur al Disko Kralını bitir onu izleyene kadar ilgini çekecek güzel bir film indir.Vodkayı aç demlen film bitene kadar.Zaten film bittimi bir ağırlık çöker alkolün etkisi ile mışıl mışıl uyurun.

sigara kullanmıyorum.
  • Koy bir film (!) vodkanın yanına vişne suyu al.Cips stoğu yap bir de.Film izlerken sızarsın.
  • Tabiki.
  • Aç son ses bass + müzik coş evde.
  • 5li Carlsberg yanına cips al.TV karşısına geç. :D Paran bolsa 70lik tekila al. :D
  • Bence git açık bi yer bulabilirsen bi tane film al koy onu bilgisayarına kardeşim,sonra kola al cips al yada çerez al,filmi izle,ailen alkol almanı muhtemelen istemez ondan dolayı boşver alma,zaten iyi bişe değil hiç bişey kaybetmezsin içmezsen :) Yada varsa güzel bi kitabın varsa kahveni yap otur koltuguna,aç kitabını al kahveni sindire sindire oku :) Yada gir yatağına hayal kur :)
  • Olamaaaz tüm genç erkeklik hayallerim son buldu asansör bozulmuş ve 6.katta oturuyorum of of
  • benimde evim boş 5 gün kadar yanlızım oh =) internetim -dijitürk-Plazmam - Fast foot ürünlerim .Fazlasina gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: MİY1988

Kendini sorguya çekmen için,vicdanınla hesaplaşman için son derece uygun bir gece.Hemen bütün elektronik eşyaları kapatıp (telefon hariç,ailen arayabilir) geride kalan 17 yılı düşün.Neleri doğru yaptın ve bundan sonraki yıllarda yaptığın yanlışlar var ise nasıl düzeltebilirsin onun yollarını bulmaya çalış.Fazla değil,15 dakika dişini sık.Sonra ne yapmak istediğine karar vermiş olacaksın zaten.

ama sonra kötü şeyler görürsen intahar fln etme

• quote:

Orijinalden alıntı: ImYourLife

Olamaaaz tüm genç erkeklik hayallerim son buldu asansör bozulmuş ve 6.katta oturuyorum of of

Merdiven yok mu sizin apartmanda
  • quote:

Orijinalden alıntı: revenger11

quote:

Olamaaaz tüm genç erkeklik hayallerim son buldu asansör bozulmuş ve 6.katta oturuyorum of of

• quote:

Merdiven yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: revenger11

quote:

@S.Akbas
    yapma bunu yapma bunu
  • Yoksa sen pc başından kalkamayan asosyal obezlerdenmisin
    6 kat inip çıkmaya üşenen
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Kubilay

quote:

• anlamadığım şey sen şimdi okadar çıktın koridara sırf bunu yazmak için mi döndün pc'ye ?...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.