Şimdi Ara

EVDE SPOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1.90 Boyunda Haziran ayı gibi 87 kiloydum şuan 2 3 kilo verdim tahmini 85-84üm .
    Vücudum yağlı , göbek ve göğüsler var

100 şınav programını uyguluyorum 1 hafta bitti 2.haftadayım.
    Günde 4*20 mekikde çekiyorum

Beslenme genel olarak dikkat ediyorum hamurişi ve şekerden uzak durmaya çalışıyorum.
    Arada küçük kaçamaklar yapmıyor da değilim ama

Böyle devam edersem yaza kadar vücudu fit bir hale sokabilirmiyim.

Zamanla mekik sayısını artırıcam ve ağırlıkda ekliyiceğim bunları biliyorum

• beslenmeni düzene sokman gerek
  • O program çok güzel ben çok faydasını gördüm spora başladığımda böyleydim.
     EVDE SPOR

Sonra böyle oldum. Bu programı kim hazırladıysa çok teşekkür ederim her ne kadar sesim duyulmayacak olsa da bir teşekkür etmek istedim.
     EVDE SPOR

• ben olsam insanity workout falan yaparım evde.
  • Y2Jericho kullanıcısına yanıt
    Çok yorucu bir egzersiz diye okudum nette.YGS ye hazırlanıyorum onu yaparsam sınava hazırlanamam
  • Yapamam diyosun da hedefin kaç 10bin olsa anlarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vendetta kullanıcısına yanıt
    Son denemede 381 puan yaptım yani ilk 15bin hedefliyorum YGS'de
  • Huhu aslında böyle kapak olacağımı sezmistim mesajı yazarken neyse o zaman pek bulaşma diyet falan da yapman lazım senin bu işleri lys den sonra düşünmen lazım ben 40k la liseye girdim hedef 30k ama seneye kalcam galiba sevgili spor vs. Derken

Aynı durumlar bendede var :D , daha iyi bir yere gidebilecekken kız işleri bayağı düşürdü durumları .

Ama bu dediğim şınav ve mekiği akşam 11 gibi yapıyorum sonra direk duşumu alıp yatıyorum yani pek bir dezavantajı olmuyor bana , hatta daha dinç olmamı sağladı diyebilirim.
  • Mekik öyle çok da sanıldığı kadar sağlıklı bir hareket değil. Şınav da eh işte bir yere kadar işe yarar.bunlarla uğraşma. İlla birşeyler yapcam diyorsan 40dk ip atla peşine 8dakika da karın kası programı var youtube de onu uygula. Sıkıcı değildir. Ama bunlar basit kısmı önemli olan diyetinin düzgün olması. Kilo vermen garanti beslenmen duzgunse tabi.verilecek en mantıklı cevabı verdim gerisi sana kalmış uygulacagini sanmasam da

Neden böyle düşündün açıklar mısın .

Mekikde karın kaslarının yandığını hissedebiliyorum bu geliştiğinin göstergesi değil mi ?
    Şınavdada geçen hafta 20. şınavda tıkanırken bu hafta 50 şınav çekiyorum günde yani gelişiyor durmadan .Yazdıklarını anlam veremedim bundan.

Aman aman bir şey istemiyorum vücudu fit bir hale getireyim yeter benim için
  • Mekik çekerken kasları kuvvetlendiriyor ama kaslar göbeğin altında olduğu için hiçbir zaman gözükmez. Göbeği eritmiyor yani. Şınav içinse 12 15 tekrardan fazla yapabildiğin bir harekette kas gelişimi olmaz dayananiklilik saglar az miktarda kalori yakarsın . Sırtına çanta vs koyup 10 tekrar 5 set yapsan anlarım. Bunlar da kilo vermek için yetersiz. Benim tavsiyem bu. başkalarının vereceği tavsiye de bunun gibi olur kimse sana 50 şınav çek mekik çek demez

Anladım söylediklerini 8dkda karın kası programını uygulayabilirim ama ip atlamak zor onun yerine önerebileceğin başka bir hareket ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 62revival62

Anladım söylediklerini 8dkda karın kası programını uygulayabilirim ama ip atlamak zor onun yerine önerebileceğin başka bir hareket ?

Alışırsın ip atlamaya videoları izle bence en zevkli kardiyo egzersizi. Apartmanda oturuyor aşağıya ses gider diyosan dışarıda koşman lazım ama apartmanda oturmuyorsan kesin ip atla. o programın Android uygulaması var LEVEL 1 2 3 falan youtube de de var

Malesef apartman ve 5.kat
  • Önce yağ yak sabahları ac karna kosuya cık imkanım yok sabahları diyosan gün icinde koşuya cık kalori açığı yarat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.