Şimdi Ara

Evde kendi kendine Almanca öğrenmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bölümüm gereği de almanca gayet lazım ayrıca kendim de baya ilgiliyimdir (filmler şarkılar vs) yazın 45 günlük staj yapacağım bu süreçte çok fazla boş vaktim olacak almanca çalışarak bu vakti değğerlendirmek istiyorum önerilerinizi bekliyorum.

Kafamda bi grammer kelime kitabı alıp onu bitirmek var ama dw önerenler var bilemedim.

Sanal ortamı fabrikada bulamam gibi geliyor o yuzden kitaptan veya pdften yararlanmalıyım önerilerinize açığım

• Kelime kitabı alma.Gramer alabilirsin sana kalmış.İngilizce biliyorsan gramer kitabı da alma.İnterneti kullan.Türkçe anlatımlar da var ama yeterli mi emin değilim.
    Dw Almanca dersleri çok iyi.Kitaplarda öyle kaliteli içerik bulamazsın,zor.
    Dersleri pdf çıktı olarak al.Sesleri kulaklıkla dinlersin.
    Veya Daylight Almanca derslerine çalış.Resmi kanal dersleri paylaşmış;
    quote:

https://www.youtube.com/watch?v=le0KSnCAnRE&list=PLUHDteB5yhRh4NAotvIqOQQBctyCgEblJ
  • hocam daylight serisi cidden cok yararlı gibi duruyor ancak fabrikada internet erişimi sağlayamayabilirim o yuzden pdf ısrarım var zaten.

Dw nin kullanımını anlamayan sayılı insanlardan biriyim galiba, dizi diyor ses diyor pdf göremiyorum hala, üyelik yok level yok nerede kaldıgını göstermiyor sanırım. Nasıl calısma mantıgı o ses kayıtlarını dinleyip pdf mi açılıyor önüne hiç bir fikrim yok başkan bilgilendirirsen sevinirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.