Şimdi Ara

Evde bulduğum müzik setini laptop'a takabilir miyim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Evde bulduğum 2000'li yıllarından kalma bir müzik seti var bunu laptop'a nasıl takabilirim ? laptop'da sadece kulaklık girişi var.

Zaten 2+1 ses sistemi almayı düşünüyordum(logitech z333).genellikle trap,rap dinliyorum özellikle basslı müzik dinlemeyi çok seviyorum bu muzik sistemi bass açısından tatmin eder mi ?

Şimdiden çok teşekkür ederim.

Evde bulduğum müzik setini laptop'a takabilir miyim ?Evde bulduğum müzik setini laptop'a takabilir miyim ?Evde bulduğum müzik setini laptop'a takabilir miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-575B0F9C3 -- 6 Eylül 2017; 0:7:21 >

• https://www.google.com.tr/search?q=2+rca+to+3.5+mm+stereo&oq=2+rca+to+3.5+mm+stereo&aqs=chrome..69i57j0l5.15064j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

bu kablonun bütün uçları erkek olanından alıyorsun ,tek olan ucu bilgisayarına 2 li ucu aux yazan yere rengine göre veya left right yazıya göre takıyorsun ses sisteminden aux seçtiğinde ses geliyorsa kullanırsın gelmiyorsa ki düşük olasılık o zaman kullanamazsın.3-5 liralık çok dandik birşey alma uçlar plastik oluyor kırılıp girişin içinde kalıyor başıma geldi,aman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 6 Eylül 2017; 14:3:48 >

• ilkerinanç kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam cevabınızı görmeden önce bir oto ses sistemi mağazasına gittim önerdiğiniz kabloyu verdiler 5 liralıktı şu anda sorunsuz dinliyorum ama pek tatmin etmiyor ses sistemi örneğin bass vuruyor ama çok cansız,kalitesiz vuruyor.
  • ondan da o kadar olur zaten.az daha kaliteli kablo ile biraz daha kalite artar sanki ama çok fazla birşey bekleme bence.
  • ilkerinanç kullanıcısına yanıt
    aynen öyle hocam beklediğimden daha kötüydü ama yinede kullanacağım sanırım laptobun kendi ses sistemi o kadar vasat ki film izlerken son seste bile duyulmuyor.

hayırlı akşamlar hocam kendinize iyi bakın
  • eyvallah arkadaşım sende kendine iyi bak.
  • sınav_testmis_kanka S kullanıcısına yanıt
    Hocam ses açısından aşırı tatmin ediyor örneğin sesi yarıya bile getirdiğimde komşular gelecek diye korkuyorum o derece ama bass tatmin etmiyor nasıl desem ses sistemi güçlü bass vuruyor ama dinlerken baş ağrısı yapacak tatsız bir bass vuruyor.

Hoparlörleri masamın altına koydum hocam odanın kenarlarında yer yok olsa bile kablolar yetişmez

Cevap için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KinG CrazY

Hocam ses açısından aşırı tatmin ediyor örneğin sesi yarıya bile getirdiğimde komşular gelecek diye korkuyorum o derece ama bass tatmin etmiyor nasıl desem ses sistemi güçlü bass vuruyor ama dinlerken baş ağrısı yapacak tatsız bir bass vuruyor.

Hoparlörleri masamın altına koydum hocam odanın kenarlarında yer yok olsa bile kablolar yetişmez

Cevap için teşekkür ederim.

Bass ayarını kontrol edin ultra bass gibi bir tuşu vardı bu cihazın ve de bası kuvvetlidir bahsettiğiniz logiteche göre. Aynı zamanda hoparlörün artı ve eksi kutupları yanlış takılmışsa bariz bas kaybı yaşanır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam öyle bir tuş yok da belli ekolayzır modları var rock,jazz tarzı onun dışında uzun süre uğraşmama rağmen bir ayar bulamadım ekolayzırı özel ayarlayamıyorum zaten şu anda iyi bass verdiği için rock moduna aldım.kabloları da düzgün taktığımdan eminim hocam.Bu arada ses sistemi 98 yılından kalmaymış tatmin ediyor mu ediyor ama böyle nasıl desem bir tık daha güzel olabilir ekolayzır vb ile ama onuda yapamıyorum.

Cevabın için teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.