Şimdi Ara

EV YAPIMI ŞALGAM SUYU ÇOK ÖZEL FİYATLAR - FORUMA ÖZEL İNDİRİM ÇEKİ - ÜCRETSİZ KARGO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
362
Cevap
27
Favori
12.641
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> EV YAPIMI ŞALGAM SUYU ÇOK ÖZEL FİYATLAR - FORUMA ÖZEL İNDİRİM ÇEKİ - ÜCRETSİZ KARGO
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    367 Mesaj
    Deneme amaçlı 1 adet 5L sipariş verdim. Beğenirsek eğer iyi bir müşteriniz olabiliriz :)
    Bol satışlar.

Bir haykırıştır siyahımız, çökünce üzerimize gecenin matemi, sarılırız beyazına sevdamızın.

Bir duruştur, direniştir, aslolan hayattır, hayatta BEŞİKTAŞ…
  • Yüzbaşı
    881 Mesaj
    üstad..hayırlı satışlar öncelikle.. ankara için 338 no'lu sipariş... işbank hesabına havale ettim..saygılar..

Saatlerimizi ayarlayalım, zamanımıza sahip çıkalım.

(Saatleri Ayarlama Enstitüsü-Ahmet Hamdi Tanpınar)
  • Binbaşı
    1697 Mesaj
    Ben de deneme amaçlı kendi sitelerinden 5+1L şeklinde aldım, fiyat gayet uygun. Tadını beğenirsem market şalgamlarının bir daha yüzüne bakmam.

merhaba bilgilendirme ve değerli yorumlarınız için teşekkür ederim . ürünün içindeki julyen usulü doğranmış havuçlar taneli şalgam anlamına geliyor yani taneli şalgamdan kasıt içindeki havuçlar 10/2019 da almış olduğunuz ürünün fiyatı 49,90 iken n11 bütçe desteği kapsamında 47,41 e gelmiş doğru ve yeni yıl kargo zamlarından sonra fiyatlarımızın n11 de güncellendiğini yine de sitemize özel lansman fiyatlarla sattığımızı aynı zamanda lansman fiyatlara ek olarak dh üyelerine özel extra %10 indirim uyguladığımızı göreceksiniz. değerli siparişlerinizi bekleri hayırlı günler dilerim
    |
    |
    Delikli Nane kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

değerli siparişiniz için teşekkürler kesenize bereket
    |
    |
    noname0056 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

merhaba siparişiniz için çok teşekkür ederim kesenize bereket inşallah her zaman değerli siparişlerinizi beklerim
    |
    |
    DaldanSarkanElma kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

kesenize berket çok teşekkürler tüm kargolarımız pazartesi günü gönderilecek . değerli siparişlerinizin devamının gelmesi dileğiyle saygılar selamlar
    |
    |
    turizmpsikoloğu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Kalı şalgam

merhaba bilgilendirme ve değerli yorumlarınız için teşekkür ederim . ürünün içindeki julyen usulü doğranmış havuçlar taneli şalgam anlamına geliyor yani taneli şalgamdan kasıt içindeki havuçlar 10/2019 da almış olduğunuz ürünün fiyatı 49,90 iken n11 bütçe desteği kapsamında 47,41 e gelmiş doğru ve yeni yıl kargo zamlarından sonra fiyatlarımızın n11 de güncellendiğini yine de sitemize özel lansman fiyatlarla sattığımızı aynı zamanda lansman fiyatlara ek olarak dh üyelerine özel extra %10 indirim uyguladığımızı göreceksiniz. değerli siparişlerinizi bekleri hayırlı günler dilerim
    yeni yıl malum genede fiyat uyguna geliyor bakalım akşam bi şişe daha açayım tadı oturmuşmu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    3135 Mesaj
    327 no ile sipariş verdim. 4x5lt + 2 sos şeklinde.

Bir tanesini taneli olarak seçme şansımız varsa güzel olur.

merhaba kesenize bereket teşekkürler sipariş numaranız ile birlikte özelden nasıl istediğinizi belirten bi mesaj atarsanız dilediğiniz şekilde hazırlayıp gönderebilirim
    |
    |
    Frk_Plt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ilgi ve lakanız için teşekkürler . inşallah market şalgamlarını artık unutun değerli siparişlerinizin devamının gelmesi dileğiyle saygılar selamlar dilerim
    |
    |
    double or nothing kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Pm attım teşekkürler.

|
    |
    Kalı şalgam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bu arada ilk defa fabrikasyon olmayan bir şalgam suyu içeceğim, merak ediyorum tadını. Acısını yanında vermelerinden dolayı kendimizin ayarlayabiliyor olmamız ciddi avantaj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Kapitalistlerin genel kuralıdır, bir sistem işlerine gelmiyorsa, sistemi tıkayıp halka acı çektirip, sistemden şikayet ettirirler. Sonra da sizin için sistemi değiştirdik deyip, hem halkı kazıklarlar hem de alkış alırlar.
  • Firma Yetkilisi
    0 Mesaj

merhaba ilginize teşekkür ederim artık kana kana içip tadı lezzeti damağınızda kalacak bir ürün geliyor hiçbirşeyle karıştırmanıza gerek yok
    |
    |
    Hypericum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

With Donanımhaber since 2005
  • Firma Yetkilisi
    0 Mesaj

merhaba evet haklısınız denedik ancak ambalaj ve paketleme ve şişe ağırlığı nedeniyle kargo maliyetlerini ciddi oranda arttırması ve de kargoda kırılma problemleri nedeniyle devam ettirilemedi. ama yine de 1. sınıf kalite sıfır pet şişe ve kapak kullanıyoruz
    |
    |
    drkayzer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    sürekli aldığımız keyifle tükettiğimiz şalgamdır.zamanında şirket çalışanlarıyla toplu sipariş vermiştik.ptt minibüsünün yarısı doluydu.çalışan abi siz ne yaptınız kıtlıkmı çıkmıştı demişti :) .ben 5 litreliğin içine ezilmiş 3 diş sarımsak atıyorum.mükemmel oluyor.hayırlı işler
    |
    |

Edit: kendi sitenizde geçerliymiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskoc -- 12 Ocak 2020; 22:48:4 >
    |
    |
Mobilya Takımları
Bey Azura
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.