Şimdi Ara

Ev ve Smart TV arasındaki fark?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kutu olan Ev ve android tvlerdeki uygulama arasında kanal farkı nedir? Fazla eksik kanal var mı android tvlerde

altyapım turkcell olmadığı için android tvye uygulama olarak indireceğim

• Sorunun cevabını bilmiyorum ama grup kurarsan beni de yaz hocam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhaba,

TV+ EV (IPTV) servisi sadece Turkcell Superonline Fiber internet altyapısında çalışıyor, benzeri Turk Telekom Tivibu IPTV servisi gibi düşünebilirsiniz.

IPTV servislerinde müşterilere haricen bir kutu da verilir ve bu kutu için internet altyapısında özel bir bant atanır, böylece donma, yavaşlama vs. gibi sorunlar en aza indirilebilir, bir nevi uydudan izliyormuşcasına akıcı bir deneyim elde edilir.

Ancak TV+'ın smart tv uygulaması, telefon, tablet vb. gibi standart internet altyapısı kullanır ve televizyonunuzdan Netflix, Disney+ izler gibi normal bir deneyime sahip olursunuz.

Onun dışında katalog filmler-diziler, kanal vb. gibi içerik tarafında pek bir fark yok diye biliyorum.

• Anyone_ A kullanıcısına yanıt

bu sistem sayesinde diğer canlı yayın platformları da veya iptv sağlayıcıları da akıcı olur mu hocam

bu arada siz kullanıyor musunuz hocam ekran ayarlarında kaç hz yapıyorsunuz, kullanıyorsanız. 60 fps ile 50 fps arasında kaldım da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.