Şimdi Ara

Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.888
Cevap
107
Favori
209.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sorunu çözebildiniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rsezen R kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaşıma yardımcı olmuştum yıllar önde. Kablo modemi bridge olarak ayarladım. Kablosuz vs tüm router ayarları kapandı. Sonra Kablo modemin ethernet portlarında birinden yeni modemin WAN portuna ethernet kablosuyla bağladım, keenetic de gördüğüm kadarıyla tüm ethernet portlar olabiliyor, hepsi akıllı wan lan çalışabiliyor. Sonra yeni modemin WAN ayarlarından servis sağlayıcının verdiği kullanıcı bilgilerini giriyorsunuz, diğer tüm ayarlar yeni modemin internet ayarları.
  • yalnız istediğim şeyi bu marka modemde buldum sanırım. 3g Vınn'ı buna takıp interneti dağıtabiliyorum değil mi? Yanlış anlamadım. Ayrıca ürün akıllı bir modem gibi sanırım. Geleneksel modemlerdeki gibi fw çak iki kere güncelle sonra sözde üst model çıkarıyorum diye eski modeli makyajla. Bunda o durum şuanlık olmayacak gibi. En kısa zamanda geçiş yapıyorum.
  • benxlegend kullanıcısına yanıt
    Merhaba benxlegend,

Modeminize bağlayacağınız USB modem uyumluluk listesinde bulunan bir marka model olması gerekmektedir. Uyumluluk listesine aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.
    https://help.keenetic.com/hc/ru/articles/214471025
  • 539 liraya aldığımız extra dsl ac1200 şuan 339 tl satılıyor 1 ayda 140 tl zarar etmiş olduk, fiyatlarda ki bu agresif düşüşün sebebi nedir ? Yoksa fahiş fiyata alan mı bizleriz ?
  • Evet, muhtemelen biz pahalıya aldık. Şimdi, biz piyasa koşullarına göre kampanya yaptık falan derler, olan bize olur.
  • Lustiel L kullanıcısına yanıt
    Hocam nerede 339 TL bende alacam bu modemden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • matsuhita kullanıcısına yanıt
    399 yazacaktım hocam, zaten 140 tl fark 399 a göre hesaplamıştım
  • Merhaba.

300 metrekarelik ofisimizde kablolu bağlanan 30 cihazımız, kablosuz 40 cihazımız var. Toplamda özellikle sabah saatlerinde 70 cihaza kadar çıkabiliyoruz. Şuan tenda marka router kullanıyoruz. Şimdilik memnun gibiyiz. Arada sırada kopma yaşıyoruz. Ancak değiştirmeyi düşünüyoruz. Inceledigim kadarıyla daha iyi olduğunuzu görüyorum. Ancak bazı sorularım var.

1. Cihazlarınız 70 ayrı cihazı rahat bir şekilde yönetebilir mi
    2. Ip cakismasi yaşar mıyız
    3. Kaç adet cihazın up/down hızlarını ayarlayabiliriz
    4. Önerdiğiniz cihaz hangisidir

Değerli yardımlarınızı beklerim

• Herhangi bir marka mesh destekleyen cihazlarla ağı genişletmek mümkün mü? Birde iş yerimiz uzunlamasına ilerliyor ve mesafe oldukça uzuyor araya bir tane daha mesh cihaz koyarak bağlantı sorununu giderebilir miyim. Yani: Modem>Mesh cihaz 1 >mesh cihaz 2 şeklinde bir düzlem.
  • Bu dect zımbırtısı ne işe yarıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: matsuhita

Hocam nerede 339 TL bende alacam bu modemden
    webdenalda 377 tl di 2 gün önce 500 tl ye alanlar acele etmiş yapacak bir şey yok
  • Konu sahibi neden cevap vermiyor acaba?

• Sevgili Donanım Haber Takipçileri ve Keenetic Kullanıcıları,

Markamızın tanıtımı ve daha çok kullanıcıya erişimi için markamızı satın almak isteyen değerli takipçilerimizin talepleri de göz önünde bulundurularak belirli bir süre iş ortaklarımız, distribütör ve bayilerimizin katkılarıyla bir kampanya yapılarak fiyat indirimine gidilmiştir. Taktir edersiniz ki ürünümüz gerek yazılımıyla gerek donanımıyla oldukça fazla katma değer barındırmakta. Bu fırsat kampanyası önemli bir özveri içermekte. Ümit ediyoruz bu sürede ülkemizdeki müşterilerimize büyük fayda sağlayacaktır. Sevgi ve Saygılarımızla
  • Sevgili KEENETIC, sorularimiza cevap verebilirseniz eger kampanyalarinizdan yararlaniriz.

• yalionur kullanıcısına yanıt
    Merhaba yalionur,

1. Öncelikle aynı anda 70 kullanıcı bağlantısı için sizlere Keenetic Ultra model router cihazımızı önerebiliriz, üründe DSL portu bulunmamaktadır önünde DSL hattı köprü (bridge) moduna alacağınız bir DSL modem olması gerekecektir.
    2. IP dağıtma işlemini cihaz yaptığı sürece ve cihaza bağlanan kullanıcılar otomatik ip aldığı sürece herhangi bir ip çakışması yaşamazsınız.
    3. istediğiniz kadar cihaz için Upload ve Download yönünde hız kısıtlaması yapabilirsiniz.
  • cat174 kullanıcısına yanıt
    Merhaba cat174,

Kablosuz telefonların "DECT" özelliği sayesinde modeme bağlanaması için olan bir özellik. Türkiye'de satışta bulunan modellerimizde DECT özelliği bulunmamaktadır.
  • Musty28 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba Musty28,

Farklı markalar ile Mesh desteği bulunmamaktadır. Fakat Keenetic marka herhangi bir model cihaz ile Wi-F, Mesh sistemi kurabilirsiniz. Ürünleri seçerken markanın size sunduğu modeller yerine kendi belirleyeceğiniz modelleri seçerek Wi-Fi Mesh yapabilirsiniz. 5Ghz ile 2.4 Ghz Wi-Fi Mesh yapan tekmarka da Keenetic olduğunu belirtmek isteriz.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.