Şimdi Ara

Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI (65. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.874
Cevap
106
Favori
208.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhabalar darkblue2828,

Omni DSL model modemimizin çalışma modunu değiştirerek ister kablolu (Erişim Noktası) isterseniz kablosuz olarak (Menzil Genişletici ) olarak kullanabilirsiniz.
  • İyi günler,

Keenetic Extra DSL kullanıyorum. Firmware sürümü 3.5.2 iken güncellemeleri yükleyin çıktı bende güncelleme yaptım. Sürümü 3.4.12'ye düştü. Nasıl güncelleme oldu anlamadım. Daha eski bir sürüme güncelleme yaptı. Bende güncellemeleri tekrar aratıyorum "En son güncellemeler zaten yüklü" diye yazıyor. Yardımcı olabilir misiniz? @KEENETIC

• acil desteğe ihtiyacım var

2 adet 1610-air aldım mesh için

modemin wifi yi kapattım

1.airı kurdum

2 .yi yapılandıramıyorum

saçma sapan menüler var

yardımcı olur musunuz @KEENETIC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barabum -- 19 Aralık 2020; 17:54:30 >
  • Ekstra Dsl kullanıyorum. Yasakların olduğundan beri internetimde sürekli kesilmeler ve performans kaybı oluyordu. Turk.net kullanıyorum. Aboneliğim 75 mbite kadar sınırsız. Sabit ip hizmeti alıyorum. Neyse, bu sorunlar üzerine kayıt açtım, altyapıda çalışma yapılıyor dediler. 1 hafta gitti geldi internet. Düzeldi deyip ticketi kapattılar ama yine gitti. Bu sefer sorun modemde olabilir mi dedim ve bazı ayarları kurcaladım.

Sorun yaşayanlar aşağıdaki ayarları deneyebilirler. Birkaç saattir test ediyorum hiçbir sorun yaşamadım. Üstelik bugün cumartesi yasak var ve herkes evde.

1) Mevcut KeeneticOS sürümü: 3.6 Alpha 11 bu sürüme güncelledim.

2) Ayarları aşağıdaki gibi yaptım. Snr margin değerim default 8 DB idi.

Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI

Şu an hat değerlerim ve hız test sonucum şu şekilde (19.12.2020 - 18:36)

Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI

• hashus_42 kullanıcısına yanıt
    Merhaba hashus_42,

Sunulan 3.5.2 kararlı yazılımında bazı kullanıcılarımızdan kullanıcı hattına özel bildirilen DSL sorunlarının incelemek sebebiyle Omni DSL ( KN-2011) ve Extra DSL (KN-2111) modellerinde kararlı sürüm 3.4.12 ye geri alınmıştır. On izlemeye de 3.5. Beta6 geri geldi. Diğer Keenetic modelleri 3.5.2 ye devsm ediyor, 3.5.2 de dsl bağlantı sorunu olmayan müşterilerimiz 3.5.1 veys 2 de kalabilir. 3.5.2 kararlı sürümü ile sunulan özellikler 3.6.Alfa 12 sürümünde kapsanmaktadır. Bu bileşen ve özellikleri deneyimlemeye devam etmek isteyen Keenetic dsl kullanıcıları yazılım sürümünü Geliştirici sürümüne getirerek kullanmaya devam edebilir. Durumu inceleyip en kısa sürede güncel 3.5. Serisi kararlı sürümü tekrar dsl ürünler için yayınlatacağımızı Keenetic kullanıcılarına bildiririz.
  • barabum kullanıcısına yanıt
    Merhaba barabum,

Mesh Wi-Fi istemine cihaz eklemek için aşağıdaki makalemizden yararlanabilrisiniz. Yaşamış olduğunuz durumun devam etmesi halinde Pazartesi - Cuma 09:00 -18:00 saatleri arası hizmet veren 02167093200 numaralı Keenetic destek hattını arayarak arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.

https://help.keenetic.com/hc/tr/articles/360002155079-%C3%96zel-Whole-Home-Wi-Fi-Sistemi-MESH
  • hepimiz profesyonel miş iz gibi anlatan bir makale.

Yardım konusunda gerek videolu anlatım gerekse makalelerde berbat durumdasınız

• KEENETIC kullanıcısına yanıt

satış nasıl oluyor? sizler direk marka olarak satışını yapıyormusunuz ürünlerin?

• barabum kullanıcısına yanıt
    Merhaba barabum,

Makalelerimiz ve video dokümanlarımız son kullanıcıya yönelik olarak hazırlanmaktadır. Makalemizden yada video dokümanlarımızdan yararlanarak işlemleri gerçekleştiremeyen kullanıcılarımız için Pazartesi - Cuma 09:00 -18:00 saatleri arası hizmet veren 02167093200 numaralı Keenetic destek hattını arayarak arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.
  • darkblue2828 D kullanıcısına yanıt
    Merhabalar darkblue2828,

Son kullanıcıya direk satışımız bulunmamakta olup ürümlerimize güvenilir online alış veriş sitelerinden rahatlıkla ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.
  • Resurrectionn R kullanıcısına yanıt
    Merhabalar Resurrectionn,

Ultra model Router cihazımız AC2600 Mbps kablosuz hıza ulaşmakta olup üzerinde 4X 5dBi antenler mevcuttur. Ultra cihazımızda ayrıca 8 adet Amplifier bulunmaktadır. Kablosuz sinyaller bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir bu sebeple net bir çekim alanı belirtmemiz doğru olmayacaktır. Torrent download için Ultra cihazımızda hattınızın hızına bağlı olarak 15 Mbps ye kadar download yapabilirsiniz.
  • Modemin önemini keenetic'e geçtikten sonra anladım ürünler için çok teşekkür ediyorum .

• quote:

Orijinalden alıntı: KEENETIC

Merhabalar Resurrectionn,

Ultra model Router cihazımız AC2600 Mbps kablosuz hıza ulaşmakta olup üzerinde 4X 5dBi antenler mevcuttur. Ultra cihazımızda ayrıca 8 adet Amplifier bulunmaktadır. Kablosuz sinyaller bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir bu sebeple net bir çekim alanı belirtmemiz doğru olmayacaktır. Torrent download için Ultra cihazımızda hattınızın hızına bağlı olarak 15 Mbps ye kadar download yapabilirsiniz.

Merhaba

Yukarıdaki mesajımda bahsetmiştim. Hattım gün içerisinde çok defa hattım gidiyor.

Loglara baktığımda ara ara hep bu iki hata görünüyor.

Unable to complete PPPoE Discovery

Service: "PPPoE0": unexpectedly stopped.

Mevcut KeeneticOS sürümü: 3.5 Beta 6 buna geçirdim.

Sizce bu sorun modemle mi ilgili hatla mı? 2 haftaya kadar sorunum yoktu bu arada

• Fiber optik için önerilen cihaz modelini paylaşır mısınız?

• kardeş yakışıyor mu K kullanıcısına yanıt
    Merhaba kardeş yakışıyor mu,

Keenetic ailesine hoş geldiniz. Nazik geri bildiriminiz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.
  • Death Time kullanıcısına yanıt
    Merhaba Death Time,

Alpha 12 yazılımımız mevcut bu yazılımı kullanıp test ettiniz mi? Test ettiyseniz ve yaşadığınız durum devam etmesi halinde yaşamış olduğunuz durumu arkadaşlarımız ile birlikte incelemek için Pazartesi - Cuma 09:00 -18:00 saatleri arası hizmet veren 02167093200 numaralı Keenetic destek hattını arayarak arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onat

Fiber optik için önerilen cihaz modelini paylaşır mısınız?

Fiber için modeminiz yok mu?

• onat kullanıcısına yanıt

superonline fiber ile ben giga modelini kullanıyorum çok mennunum, eve kadar mı fiber geliyor ? yoksa kutudan eve cat 5-6 mı geliyor ?

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.