Şimdi Ara

Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.888
Cevap
107
Favori
209.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler. Extra dsl modeline sipariş verdim ürün kargoda. Uyumsuzluk sorunu yaşamam umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, yeni gelen yazılımda mesh bölümünde sanırım çeviri veya yazılımsal bir hata var mesh ile ana router arasındaki bağlantıda undefined yazıyor.

Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI

@KEENETIC
  • Merhaba arkadaşlar 35 mbs kadar internet kullanıyorum modemim tplink vr600 ttnetten ekip geldi modemimi değiştirmemi söylediler kopma sorunundan dolayı aslında modemi alalı 1 ay olmadı ben de iade etmeye karar verdim siz hangi modemi tavsiye edersiniz daha çok apple tv için kullanacağım.

• crazy_erosennin kullanıcısına yanıt
    MErhaba crazy_erosennin,

ExtraDSL cihazımızda da Ether Wan özelliği bulunmaktadır, Süper Online Fiber kullanıcı adı ve şifrenizi biliyorsanız sorun yaşamadan kullanabilirsiniz..
  • sekerburak S kullanıcısına yanıt
    Merhaba sekerburak,

ADSL2+ / VDSL2 / Fiber (EtherWAN) destekli Extra DSL modelimizi incelemenizi tavsiye ederiz.
    https://keenetic.com.tr/tr/keenetic-extra-dsl
  • YunusPhp kullanıcısına yanıt
    Merhaba YunusPhp,

Öncelikle geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Konu bilgimiz dahilindedir ve 3.5 Alpha3 yazılımında görülmektedir. Bildiğiniz gibi Alpha yazılımları geliştirici mod yazılımlarıdır ve bazı hatlar vb. durumlar ile karşılaşılabilinir, bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için Yayınlanmış (Önerilen) " Bu yöntem tüm testleri geçmiştir ve sorunsuz bir çalıştırma için önerilir." Firmware yazılımını kullanmanızı tavsiye ederiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KEENETIC

Merhaba YunusPhp,

Öncelikle geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Konu bilgimiz dahilindedir ve 3.5 Alpha3 yazılımında görülmektedir. Bildiğiniz gibi Alpha yazılımları geliştirici mod yazılımlarıdır ve bazı hatlar vb. durumlar ile karşılaşılabilinir, bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için Yayınlanmış (Önerilen) " Bu yöntem tüm testleri geçmiştir ve sorunsuz bir çalıştırma için önerilir." Firmware yazılımını kullanmanızı tavsiye ederiz.
    İşletim sistemi (OS) sürümü
    3.4.3
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazy_erosennin

Superonline, fiber ve hg255s kullanıyorum. Hg255s yi hiçbir şekilde kullanmak istemiyorum. Kullanıcı adı ve şifremi öğrendim hangi modellere bakmam gerekiyor. Teşekkürler.
    Nasıl öğrendiniz mh vermiyor..
  • Xzbith X kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/129888746 Kolay gelsin.

• Keenetic Giga Router sipariş ettim. Superonline'ın verdiği Huawei HG255s cihazını kullanıyorum.

1-) Keneetic Router'ı bu cihaza wan üzerinden bağlayıp kullanmak istiyorum acaba yapmam gereken özel bir ayar var mı? Yani cihazı wan üzerinden bağladıktan sonra hg255s modem de veya keenetic de dhcp vs. ayarlamam gerekiyor mu? (internette böyle şeyler gördüm)

2-) Kablolu ve Kablosuz olarak tüm cihazlarımı keenetic modeme bağlamam mı gerek yani kablosuz olarak keenetic'e bağlanırken kablo ile hg255s'e mi bağlanmam gerek yoksa tüm cihazlarımı keenetic'e bağlasam bir sorun olur mu?

3-)İnternette yaptığım araştırmalarda köprü modu vs bahsediliyor bunu mu kullanmam gerek?

Kısaca ISS verdiği modeme keenetic router bağlayıp nasıl kullanabilirim? Hangi ayarları yapmam gerekir?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berk95a -- 29 Mayıs 2020; 12:41:58 >
  • berk95a B kullanıcısına yanıt
    Selamlar, bu urunden bende alacagim. Hangi siteden aldiniz link verebilir misiniz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Üreticiye mesajım var F/P olarak iyi ürünler çıkarıyorsunuz ama 400-500 TL bandı yinede pahalı geliyor düşük fiyat isteyen insanlar için Lite gibi biraz daha kısıtlı özellik ama stabiliteyi üst seviyede tutan modemler üretebilirseniz daha çok kişiyi çekersiniz en azından 2016 dan kalma TP link operatör vdsl modemlerine göre bir tık iyi bir şey yapıp fiyatı da ucuz tutmak modemlerde düşük versiyonlarada rekabet ortamı getirecek ve düşük ürün müşterisinide kendinize çekmiş olursunuz 3-5 lira diyip geçmeyin Türkiye Teknolojik olarak kimin Daha iyi bir F/P Ürün ortaya koyduğuna bakar bu dönemlerde iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForNx -- 29 Mayıs 2020; 17:2:22 >
  • Keenetic Extra DSL ac1200 4x5dbl cihazını aldım. Modem kurulumunu yaptım fakat İnternet gelmedi. Turknet kullanıyorum. Turknet ten aldığım şifreyi nereye yazacağım bilmiyorum. Destek hattı akşam 6 dan sonra çalışmıyor. H. Sonu karantina var ve kuracak başka zamanımda yok. Destek verebilecek biri var mı?

• caiz2005 kullanıcısına yanıt
    Gruba girerseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.
    https://t.me/Keenetic_TR

• Keenetic extra dSl taşınabilir harddisk paylaşım ayarları nasıl yapılır. Android tv ve telefonumda resim ve video izlemek istiyorum. Ayar yapan var mı

• Kenetic Extra dsl ve Kenatic air kullanmaktayım. Son birkaç gündür dikkati mi çeken bir olay yaşıyorum her iki cihazda da işlemci kullanımı en az tarfik olduğu zamanda dahi %100. Bunun nedeni ne olabilir acaba? Ya da işlemciyi nelerin kullandığını modemden görebileceğim bir yer var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknotakip_tr

Gözünü kırpmadan al serim sonra bana teşekkür etmeyi unutma 😂
    hocam modemi bağladım. wirelesste 30 mbiti zor gördüğüm bağlantım şimdi 50-60 ın altına düşmüyor ve hiç kopma yaşamıyorum. teşekkür borcum vardı yazayım dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: volkantipi

Merhaba,

Vdsl için en uygun model bu mudur?
    https://www.amazon.com.tr/Keenetic-Whole-Wi-Fi-Kablosuz-Router/dp/B07WWFWRVN?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B07WWFWRVN&pd_rd_r=8bc608b3-b438-4488-8649-a5e641fe076d&pd_rd_w=wNVhB&pd_rd_wg=To2x6&pf_rd_p=d2016a17-3e99-407e-b1f8-28573246708a&pf_rd_r=MYYY3NX173TE4BMVY335&psc=1
    omni dsl 2 anten 2.4ghz wifi yayını var, extra dsl 4 anten 2.4 ghz ve 5ghz wifi yayını var bütceniz var ise extra dsl almanızı tavsiye ederim

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.