Şimdi Ara

Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
3.909
Cevap
105
Favori
211.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba Bacala,

Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

İnternet alt yapınız DSL (RJ11 kablo) teknolojisine sahipse ADSL2+/VDSL2/Fiber (EtherWAN) destekli Omni DSL - Extra DSL - Hero DSL yada Peak DSL model modemlerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

İnternet alt yapınız Fiber (RJ-45 kablo) alt yapısını destekliyorsa VİVA -GİGA ve ULTRA model cihazlarımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Not: kablosuz sinyaller bulundukları ortama göre değişiklik gösterdiklerinden dolayı kablosuz sinyal mesafesi ile ilgili net bir bilgi paylaşmamız doğru olmayacaktır, kablosuz sinyallerin yetersiz kaldığı yer yada yerlerde model farketmeksizin tüm Keenetic marka ürünler ile Wİ-Fİ Mesh yapabilir kablosuz ağınızı Mesh teknolojisi ile genişletebilirsiniz.
  • fatih_h kullanıcısına yanıt
    Merhaba fatih_h,
    destek@keenetic.com.tr adresine kayıt oluşturdunuz mu? Yaşadığınız durumu incelemek isteriz lütfen Pazartesi - Cuma 09:00 -18:00 saatleri arası hizmet veren 02167093200 numaralı Keenetic destek hattını arayın arkadaşlarımız ile birlikte uzak bağlantı ile inceleyelim.
  • Omni dsl kullanıyorum fakat kullandığım xbox cihazında double nat sorunu yaşıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sukakjee S kullanıcısına yanıt
    Merhaba sukakjee,

Aşağıdaki makalemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Detaylı bilgi ve desek için Pazartesi - Cuma 09:00 -18:00 saatleri arası hizmet veren 02167093200 numaralı Keenetic destek hattını arayarak arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.

https://help.keenetic.com/hc/tr/articles/360000004049-Keenetic-cihaz%C4%B1n%C4%B1z-ile-Xbox-ve-PS4-kullanma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KEENETIC -- 14 Aralık 2021; 10:58:22 >
  • 3.7.1 firmware sürümü çıkmış, düzgün çalışan sürümü güncelleyip macera arasam mı ac2?

• Çift nat ile ilgili @KEENETIC 'in paylaştığı makale ile birlikte MTU değeri ile ilgili de araştırma yapınız. Konsolda MTU değerini 1450-1500 arasında deneyin birde.

• avmehmet kullanıcısına yanıt

3.6.12'den 3.7.1'e bir çok cihazda geçişi sağladım. 3.7.1 beta'dan 3.7.1 kararlı sürümede. Herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.

Yedek dosyalarınızı alarak geçiş her zaman en kolay kurtarma yolunu barındırmanızı sağlar.

Sistem ayarları altından buradaki iki dosyayı bilgisayarınızda yada telefonunuzda saklayabilirsiniz.

Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI
  • KYTECHNGAMING kullanıcısına yanıt

Bilgilendirme için teşekkür ederim

• KEENETIC kullanıcısına yanıt
    3.7.1 şuan stabil sürümde zaten, tekrar mı stabil sürüm yayınlanacak :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba << PriSonerS >>,

Mevcut önerilen sürüm 3.7.1 sürümüdür yazım hatası olmuştur, teşekkürler.
  • KEENETIC kullanıcısına yanıt

3.7.1 i hemen yükledim. Wifi kanal seçim problemi belki düzelmiştir diye.. Düzelen birşey yok yine kafasına göre takılıyor. Ch 100 seçili ama 40 da çalışmaya devam ediyor Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI 

5ghz wisp kurulu ise silin yada devredışı bırakın?

Sorunu siz bildirmediniz mi ? Sorunu yaşayan tek kişisiniz ve bildirmeden düzelmesini bekliyorsanız adamlara vahiy mi inecek :D

Daha dün arayüzde bir hata buldum, bildirdim anydesk ile kontrol edildi. Arkaplanda tekrar kontrol edilecekmiş, eğer hata olduğu kesinleşirse bir sonraki sürüme düzeltilecekmiş.

Bende bu şekilde bir sürü örnek var, amaç bir hata varsa düzeltilmesi.

Buradan kuru kuru hata var demekle olmuyor maalesef, hata varsa bildirin ki düzelsin...

Nasıl bildireceğinizi bilmiyorsanız eğer:
    Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI

• @KYTECHNGAMING WISP kapalı.

@<< PriSonerS >> Bu sorunu daha önce bildirdim, mail attım log dosyası ile birlikte. Yeni sürümü beklemem söylenmişti. Sadece bende olmuyor bu durum konudaki bir arkadaşta rastlamıştı.

Şimdi gördüm daha önce bildirmişsiniz,

o zaman 3.7 beta 6 sürümünüde deneyip sorunun düzelmedigini de iletiniz mi keenetic'e ?

Size geliştirici sürümü önermelerindeki amaç, eğer daha önceden böyle bir hata bildirildiyse neden olan şey geliştirici sürümde düzeltilmiş olabilir.

Sizden ilk başta bunu test etmenizi istiyorlarki sonrasında tekrar boşa uğraş olmasın...

Sorun düzelmediyse zaten gerekli aksiyonlar alınır...

Merhaba fatih_h,

DH nick name üzerinden geriye dönük kayıtlarınızı takip edemiyoruz, bildirdiğiniz bir durum varsa ve düzeltileceğine dair geri dönüş yapıldıysa ilk FW sürümünde düzeltilme yapılmayabilir, bildirilen durumların düzeltilme vb. işlemleri öncelik sırasına göre ele alınarak işleme alınmaktadır. destek@keenetic.com.tr adresine daha önce açmış olduğunuz bilgileriniz ile kayıt açın kaydınızın son durumunu kontrol edelim.
  • Mr.Elm M kullanıcısına yanıt

Hem ofis hem konut olarak kullanacağım Cubes Ankara'da bir denerim öyleyse.

• 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.