Şimdi Ara

Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
3.888
Cevap
107
Favori
209.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDIEv ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI

Zombi Cihazlar, büyük tehdit oluşturuyor. Keenetic bu soruna çözüm sunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KEENETIC -- 21 Ocak 2020; 16:11:42 >

• iyi akşamlar snr ayarı ile ilgili güncelleme ocak ayında gelecek diyordunuz geldi mi acaba?
  • Dark Reaver kullanıcısına yanıt
    Merhaba Dark Reaver,

SNR margin değerlerinin kullanıcılar tarafından değiştirilmesi özelliğinin içinde bulunduran 3.3.5 Beta yazılımının bu hafta yayınlanması planlanmaktadır. Yazılım testleri tamamen bittikten sonra 3.3.5 FW yazılımında etkin bir şekilde tüm müşterilerimizin kullanımına sunulacaktır.
  • merhaba yeni modem almayı düşünüyorum ancak merak ettiğim sorular var Omni dsl 300 modemin üstünde wifi açıp kapatma tuşu var mı ? Birde kullanıcıya göre modemden hız sınırlaması yapabiliyor muyuz bu modemde ? Adguard özelliğini açtiğmizda Smart Tv'de YouTube reklamlarını engelliyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Crazyboy2099,

WiFi açma kapama tuşu bulunmakta. Kullanıcıya göre hız sınırlaması yapılabilmekte. Adguard aktif ederek Adwords reklamları engellenebilmektedir youtube Adwords reklamı olarak reklam yapıyorsa engellenecektir yapmıyorsa engellenmez. Adwords reklam ile ilgili gerekli bilgilendirmelere internet üzerinden ulaşabilirsiniz.
  • süper işte
  • KEENETIC kullanıcısına yanıt
    Extra DSL cihazımda 3.3.7 FW yüklü. Fakat DSL ayarlarını nereden yapacağımı bulamadım.
  • Merhaba f0rs4ky,

İlgili yazılımın testleri biraz uzadı ve lokalizasyon devam etmekte, en kısa sürede SNR değerlerinin web arayüz ekranından değiştirildiği FW yazılımı yayınlayacağız.

SNR değerlerini Telnet üzerinden şuan için değiştirmek isterseniz aşağıdaki komutları kullanabilirsiniz.

interface Dsl0 vdsl snr-margin {4..30}
    interface Dsl0 adsl snr-margin-offset {-10..10}

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KEENETIC -- 3 Şubat 2020; 12:14:45 >
  • Selamlar,

@KEENETIC bir sorum olacaktı size, arkadaşımın iş yeri için bir modem bakıyoruz. Eski modem (gerçekten çok eski) artık ömrünü bitirdi ve bozuldu. Kaç yıllık olduğunu bilemiyorum. 2. el bir modem alındı idareten. Fakat sürekli kopmalar yaşandı ve randımanlı olmadı. mesela eski modem antenleri kırık olmasına rağmen işyerinin en uzak bölgesinde çekiyordu. Bu alınan modemle bazen çekiyor bazende ağa bağlanıyor ama internet yok vs bazen hiç bağlanmıyor.

Neyse sorunsuz sıkıntısız bir modem arayışına girdik.

işyeri 400 m2 civarı ve giriş kesiminde büro geri kalan kısım boş alan duvar vs yok yani. Ağ da yazıcı vs var.
    Bizim çin en uygun model hangisi olacaktır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiRaNTx -- 4 Şubat 2020; 14:20:55 >
  • her ne kadar ruslara pek güvenmesem de, tp-linkten soğuduğum için extra dsl ürününü almayı düşündüm ama özelliklerini okurken gözlerime inanamadım. 2020 yılında 100 mbit LAN portlu modem olur mu Allah aşkına? zaten toplu alım/üretim yapıyorsunuz, 1 gbitin artı maliyeti ne kadar olabilirdi ki?

ilerleyen zamanlarda 1 gbit portlu güncel versiyonu üretilir mi acaba?
  • TiRaNTx kullanıcısına yanıt
    Merhaba TiRaNTx,

Öncelikle kablosuz sinyaller bulundukları ortamlara göre değişiklik gösterebileceğinden mesafe vb. konulara net bir bilgi paylaşmamız doğru olmayacaktır. İnternet hattınız DSL (RJ11 Telefon kablosu) ile geliyorsa antenlerinde 4 adet Amplifier bulunan 4X5 dBi dipolar çok yönlü antenlere sahip AC1200 Mbps hız destekleyen ve üzerinde USB portu bulunan ExtraDSL model modemimizi incelemenizi önerebiliriz.

İnternet hizmetiniz Fiber (RJ45 Ethernet kablosu) ile geliyorsa Keenetic Giga yada Ultra model Router cihazlarımızı incelemenizi tavsiye ederiz.
    https://keenetic.com.tr/tr/keenetic-extra
    https://keenetic.com.tr/tr/keenetic-ultra
    https://keenetic.com.tr/tr/keenetic-giga

• anilkoc A kullanıcısına yanıt
    Merhaba anilkoc,

2020 yılı takvimimizde gigabit portlara sahip DSL ürün / ürünlerin ülkemizde satışa sunulması planlanmaktadır şuan için net bir takvim paylaşamıyoruz.
  • Değerli forum kullanıcıları,

SNR değerlerinin web arayüz sayfasından değiştirilebildiği 3.3.8 beta yazılımımız yayınlanmış olup ilgili ekran resmi aşağıdaki gibidir. Bilginize sunarız.

Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI
  • Güzel haber. Akşama deneyelim bakalım
  • Merhaba KN-1110-01 modelini almayı düşünüyorum fakat şöyle bi durum var evimde zaten router var modemden kablo ile bağladım odaya kablosuz yayıyor bunu da alıp en son odaya benim routere kablosuz olarak bağlıyabilir miyim bi sorun yaşar mıyım yani benim router modem görevi görücek başka bi marka modelin repeater açıklamasında arada yönlendirici varsa olmaz direk modemden bağlantı gerekli yazıyordu sizde de aynı şey geçerli mi?
  • HumanHunter H kullanıcısına yanıt
    Merhaba HumanHunter,

KN-1110 Keenetic Start model ürünümüzde "Range Extender" kablosuz sinyalleri alıp kablosuz olarak dağıtma özelliği bulunmaktadır.
  • theraptorx kullanıcısına yanıt
    Merhaba theraptorx,

Testlerinizi yaptınız mı? ilgili özelliğimiz hakkında bilgi verebilirseniz seviniriz.
  • Merhaba,

Evet, dün akşam beta yazılımı yükleyip denedim. Gayet stabil çalışıyor. SNR değerini -9 ile 9 arası değiştirebiliyoruz.

Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KEENETIC

Merhaba TiRaNTx,

Öncelikle kablosuz sinyaller bulundukları ortamlara göre değişiklik gösterebileceğinden mesafe vb. konulara net bir bilgi paylaşmamız doğru olmayacaktır. İnternet hattınız DSL (RJ11 Telefon kablosu) ile geliyorsa antenlerinde 4 adet Amplifier bulunan 4X5 dBi dipolar çok yönlü antenlere sahip AC1200 Mbps hız destekleyen ve üzerinde USB portu bulunan ExtraDSL model modemimizi incelemenizi önerebiliriz.

İnternet hizmetiniz Fiber (RJ45 Ethernet kablosu) ile geliyorsa Keenetic Giga yada Ultra model Router cihazlarımızı incelemenizi tavsiye ederiz.
    https://keenetic.com.tr/tr/keenetic-extra
    https://keenetic.com.tr/tr/keenetic-ultra
    https://keenetic.com.tr/tr/keenetic-giga
    Selamlar, extra adsl aldık büro kısımda hızı ölçtüğümde 13mbit görünüyor fakat boşluk alanda dükkanın diğer ucunda bir dosya indirdiğimde 200 kb ve altında kalıyor. çekim gücü full den 1 diş az. sıkıntı nedir?

• KEENETIC kullanıcısına yanıt
    yani illa modeme bağlamak gerekmiyor aradaki wifi routere wifiden bağlıyabilirim doğru mu?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.