Şimdi Ara

Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.888
Cevap
107
Favori
209.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknotakip_tr

Bu mesaj silindi.
    Merhaba Teknotakip_tr,

Wi-Fi kablosuz iletişimdeki en güncel WPA3 Güvenlik Protokolünü, Türkiye'de bir ilk olarak tüm ürünlerinde sunmakta olup istenildiğinde WPA3-PSK istenildiğinde ise WPA2-PSK+WPA3-PSK güvenlik protokolü olarak kullanıla bilinmektedir.

Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI

İnternet Güvenliği olarak Keenetic cihazlarının tüm modellerinde Yandex DNS ve Safe DNS yardımcı servisler ile çocukların görmesinin sakıncalı olduğu web kaynaklarını engellediği gibi zararlı web sayfalarına erişimi de engeller. Bu servis Keenetic cihazlara uygun bir şekilde entegre edilmiştir. Tüm ev cihazlarının bir kerede korumasına ya da anlaşılması kolay hazır profillerle kendileri için ayrı ayrı filtreler seçilmesine olanak tanır.

AdGuard DNS servisi reklamları engellemek, kişisel verilerinizi korumak, internette güvenli arama yapmak ve çocukları yetişkin içeriklerden korumayı sağlayan bir servistir. İnternet filtresi, reklam ve kimlik avına karşı gerekli maksimum koruma sağlar.

Bu servisler ile ilgili detaylı makalelere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.
    https://help.keenetic.com/hc/tr/articles/360000563939-Yandex-DNS-ile-internet-g%C3%BCvenli%C4%9Fi
    https://help.keenetic.com/hc/tr/articles/360000582119-AdGuard-DNS-ile-internet-g%C3%BCvenli%C4%9Fi
    https://help.keenetic.com/hc/tr/articles/360000550420-SafeDNS-ile-internet-g%C3%BCvenli%C4%9Fi

• quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

Bir dönem OpenWRT tabanlı bir cihaza sahip olmuş kurcalamış olarak özellikler hoşuma gitti. Cihazlar güzele benziyor.
    Evdeki router cihazım arıza yaparsa karşılaştırma listeme eklerim bundan sonra.
    Merhaba Quattro,

Cihazlarımızda OpenWRT desteği bulunmakta olup Keenetic marka cihazlarını inceledikten sonra listenizin an başına yazacağınızdan eminiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6A0E81963

Bu mesaj silindi.
    Merhaba Megatr670,

Ürünlerimiz bütün İnternet Servis Sağlayıcıları ile tam uyumlu olarak çalışmakta olup Millenicom alt yapısı ile sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enemywalker

5651 icin loglama yapiyor musunuz?
    Merhaba Enemywalker,

Cihazlarımız syslog sunucularına yönlendirile bilinmektedir. 5651 uyumlu log tutma yazılımlarına tam entegre olabilmektedir.
  • adsl/vdsl/fiber combo olacak şekilde ac3100 modeliniz yokmu?
  • Arkadaşlar teşekkürler.
  • Noip ddns çalışıyormu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlarınız çok pahalı yani ben bu fiyata daha kaliteli ürünler alabilirim zira alternatif satıcılar'da aynı ürünü daha uyguna satabiliyor.

Fiber altyapım var ama keenetic'e para vereceğime daha iyi modemler alabilirim mesela drytek yada diğer markalara bakardım.

Kısacası ürünleriniz her ne kadar iyi olsa bile daha yeni Türkiye'ye geldiniz kimse sizin markanızı bilmiyor.

Bence iyi bir kampanya yapıp insanların denemesine izin vermeniz gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MALİ MÜŞAVİR

adsl/vdsl/fiber combo olacak şekilde ac3100 modeliniz yokmu?
    Merhaba MALİ MÜŞAVİR,

AC2600 ADSL / VDSL / Fiber destekli ürün / ürünler için gerekli planlamalar yapılmakta olup en kısa sürede ülkemizde de satışı sunulması planlanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulnare

Noip ddns çalışıyormu?
    Merhaba gulnare,

Cihazlarımız üzerinde bulunan KeenDNS servisi sayesinde NoIP yada DDNS vb. üçüncü parti firma servislerine gerek kalmadan yada statik ip hizmeti almadan da erişebilmekte siniz ve bu servis için hiç bir ücret ödemenize gerek yok. KeenDNS servisi ile ilgili Türkçe makalelere aşağıdaki linklerden erişip detaylı bilgi alabilirsiniz.
    https://help.keenetic.com/hc/tr/articles/360000400919-KeenDNS-servisi
    https://help.keenetic.com/hc/tr/articles/360000563719-KeenDNS-ile-ev-ağınıza-uzaktan-erişim-sağlama

• quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Fiyatlarınız çok pahalı yani ben bu fiyata daha kaliteli ürünler alabilirim zira alternatif satıcılar'da aynı ürünü daha uyguna satabiliyor.

Fiber altyapım var ama keenetic'e para vereceğime daha iyi modemler alabilirim mesela drytek yada diğer markalara bakardım.

Kısacası ürünleriniz her ne kadar iyi olsa bile daha yeni Türkiye'ye geldiniz kimse sizin markanızı bilmiyor.

Bence iyi bir kampanya yapıp insanların denemesine izin vermeniz gerekir.
    Merhaba NitroNos,

Keenetic müşterilerimize son derece kaliteli üst düzey Premium ürünler sunmaktadır

Türkiye' de sunulan bütün internet alt yapı ve teknolojileri desteklemekteyiz, Türkiye' de satılan bütün ürünlerimiz kullanmakta olduğunuz fiber alt yapısını desteklemektedir umarım ürünlerimizi kullanma fırsatınız olur markamızın iyi modem / router düşüncenizi değişeceğine eminiz.

Ev ve İş yerlerleri için fark yaratan benzersiz kablosuz Whole-Home ve Yazılım nitelikleri ile KEENETIC Premium Modem / Router cihazlarımızın rakiplerine göre sunduğu bir çok artı hizmet mevcuttur bu sebeple ülkemizde de markamızın bilinirliği artmakta ve tercih edilen, talep edilen bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlediğimizi görmekteyiz.

Cihazlarımızda bulunan KeeneticOS yazılımımız sayesinde gelişmiş bulut sistemi üzerinden en güncel teknolojilere örneğin WPA3-PSK kablosuz güvenlik protokolünü giriş seviyesinden en üst segmentteki cihazımıza kadar tüm kullanıcılarımıza bulut yazılım güncelleme sayesinde Türkiye' de ilk WPA3 hizmeti sunan bir markayız. Bu ve buna benzer yeni software teknolojileri müşterilerimize ücretsiz olarak sunan tek marka Keenetic

Yukarıda diğer kullanıcılara bilgi amacıyla yazdığımız ve bizi diğer rakiplerimizden ayıran özelliklerimizi gözden geçirmeniz bizi mutlu edecektir.

• 2600 AC için açıkcası biraz pahalısınız.

Yeni bir marka bilinmeyen bir marka bence piyasaya girmek için daha iyi fiyatlar olabilir.

Ayrıca tasarım gerçekten kötü diyebilirim. Performans konusunda bir şey diyemiyorum daha 2600 AC ağda doğru düzgün test edecek bir yerede vermemişsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: runeterra

2600 AC için açıkcası biraz pahalısınız.

Yeni bir marka bilinmeyen bir marka bence piyasaya girmek için daha iyi fiyatlar olabilir.

Ayrıca tasarım gerçekten kötü diyebilirim. Performans konusunda bir şey diyemiyorum daha 2600 AC ağda doğru düzgün test edecek bir yerede vermemişsiniz.
    Merhaba Sterilmikrop,

Fiyat olarak rakiplerimizden biraz yüksek kaldığımız doğrudur fakat kalite ve özellik açısından rakiplerimize göre kullanıcıların faydasına olan herkesin görünce tecrübe edince sevdiği çok fazla avantajlarımız bulunmakta. Dünyadaki mevcut pazarlarda belirttiğiniz markaların çok üzerinde talep görmekte. Türkiye'de de kullanmaya başlayan müşterilerimiz oldukça memnun.

Tasarım konusunda ürünlerimiz giriş seviyesinden en üst seviyedeki cihazlarımıza kadar aynı dizayn edilmekte.

Şuan için Keenetic ULTRA cihazımız test ve incelemeleri yapılmakta en kısa sürede yayınlanacaktır bizde inceleme sonuçlarını son kullanıcı gözünden merak etmekteyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KEENETIC -- 1 Kasım 2019; 12:21:19 >

• KEENETIC kullanıcısına yanıt
    Demo cihaz gönderebilirseniz sıkı bir test videosu çıkartabilirim :)

Ama linksys, asus gibi markalar varken yeni pazarda böyle varolmak biraz zor gibi.

Dediğim gibi yoğun kullanımda görmek lazım bu şekilde anlatımlar bana samami gelmiyor reel olarak en azından 10 bit dolby bir videoyu 5 ghz de test ettirmelisiniz veya çoklu bağlantıda performans olarak neler sunuyor görmek lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: runeterra

Demo cihaz gönderebilirseniz sıkı bir test videosu çıkartabilirim :)

Ama linksys, asus gibi markalar varken yeni pazarda böyle varolmak biraz zor gibi.

Dediğim gibi yoğun kullanımda görmek lazım bu şekilde anlatımlar bana samami gelmiyor reel olarak en azından 10 bit dolby bir videoyu 5 ghz de test ettirmelisiniz veya çoklu bağlantıda performans olarak neler sunuyor görmek lazım.
    Hocam Linksys hadi bir derece de(OpenWRT desteklileri kastediyorum) Asus cidden o eski ivmeyi sürdüremedi.
    Asus'un yazılım desteği çok zayıf.
    Kafalarına göre iş görecek alete yazılım vermeyebiliyorlar.
    Çinli Android telefonlar gibi ne kadar yazılım alıp almayacağı belirsiz.
    Bu benim başıma DSL N5U'da geldi. Kafalarına göre yazılımı kestiler. Cihazın vaad edilen özelliklerinin bir kısmı doğru dürüst çalışmadı. Bir torrent uygulaması vardı evlere şenlik.
    Güvenlik açığı meselesi de var işin. Düzenli güncelleme almayan modem bir açıkla zombi bilgisayara dönüşebilir.
    Kimse işin bu kısmına dikkat etmiyor ama güncelleme işi çok önemli. Her türlü verimiz bu aletler üzerinden nete çıkıyor.

• Merhaba,

USB 3.0 ve torrent desteği bir arada olan modem yok sanırım. Giga'nın modem özelliği olsa hemen almıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyaan

Merhaba,

USB 3.0 ve torrent desteği bir arada olan modem yok sanırım. Giga'nın modem özelliği olsa hemen almıştım.
    Merhaba iyaan,

Dediğiniz gibi DSL portu olan iki modelimizde de USB2.0 desteği bulunmakta. USB 3.0 desteği olan Giga ve Ultra modellerimizde DSL bulunmamakta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

Hocam Linksys hadi bir derece de(OpenWRT desteklileri kastediyorum) Asus cidden o eski ivmeyi sürdüremedi.
    Asus'un yazılım desteği çok zayıf.
    Kafalarına göre iş görecek alete yazılım vermeyebiliyorlar.
    Çinli Android telefonlar gibi ne kadar yazılım alıp almayacağı belirsiz.
    Bu benim başıma DSL N5U'da geldi. Kafalarına göre yazılımı kestiler. Cihazın vaad edilen özelliklerinin bir kısmı doğru dürüst çalışmadı. Bir torrent uygulaması vardı evlere şenlik.
    Güvenlik açığı meselesi de var işin. Düzenli güncelleme almayan modem bir açıkla zombi bilgisayara dönüşebilir.
    Kimse işin bu kısmına dikkat etmiyor ama güncelleme işi çok önemli. Her türlü verimiz bu aletler üzerinden nete çıkıyor.

Alıntıları Göster
    Merhaba Quattro,

Keenetic olarak son derece gelişmiş ve nitelikli KeeneticOS işletim sistemi sayesinde cihazlarda OpenWRT desteği bulunmakta olup en güçlü olduğumuz özelliğimizden biri de yazılım desteği, gelişmiş bulut yazılımı sayesinde ürünlerimiz sürekli olarak güncel teknolojiyi Örn. WPA3 desteği, oluşa bilecek güvenlik sorunlarına çok hızlı bir şekilde müdahale ederek modemlerin zombi modemlere dönmesini engellemektedir. Ürünlerimiz 3 yıl donanım garantisinin yanı sıra piyasaya çıkmış olan bir ürünün phase out olduktan sonra 4 yıl da yazılım garantisi verilmektedir şöyle düşünürsek piyasaya yeni çıkmış bir ürün satın aldığınızda ürünün phase out olana kadar geçen süre + 4 yıl gibi rakiplerimizin sunmadığı yazılım destek garantisi sunmaktayız.

• Merhaba, sizden VDSL kullanıcıları olarak birkaç isteğimiz var. Siz de biliyorsunuz ki fiber kullanıcıları parasını ödedikten sonra istemedikleri kadar fazla çeşitte ve güçte ROUTER cihazlarına zaten sahip olabiliyorlar ve kullanıyorlar.

Ama biz VDSL kullanıcıları maalesef fazla parayı gözden çıkarsak bile güçlü donanıma sahip VDSL MODEM bulamıyoruz. Hala uyduruk 400 mhz hızında işlemciler, 32 MB ram, 8 MB flash'a sahip modemleri satıyor üreticiler.

Keenetic VDSL modemlerinizi inceledim. İşlemci olarak "en azından" 1 ghz hızında 256 MB ram, 256 MB flash olan bir model üretirseniz eminim ki biz VDSL kullanmak zorunda kalan milyonlarca müşteriyi çok memnun edersiniz. Openwrt kurup özelleştirdiğimizde cihaz rahat bir şekilde çalışır.

Teşekkürler iyi çalışmalar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.