Şimdi Ara

Ev Sinema Sistemi Alışverişi Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

kısa bir süredir uygun fiyatlı, tercihen TV ile uyumlu olması adına Samsung marka bir ev sinema sistemi arıyorum. Üst limiti kafamda 300 TL civarı belirledim.
    Öncelikle bir konuyu bilmiyorum, DVD Player'lı bir sistem alınca, ileride aynı markaya ait bir BD Player ile upgrade yapmak zor mu?

Benim esas zorlandığım nokta ise şu. İstanbul'da kafamdaki limite göre ürün - stok bulamıyorum.
    Teknosa, Bimeks, Gold gibi mağazalarda teşhir ürünleri var. Ancak bu mağazalarda baktığım teşhir ürünleri gerçekten rezalet kondisyonda ürünler.
    Samsung özelinde de şu problem var. Online satış siteleri yok, stok takibi gibi bir şans yok. Mağazaları tek tek aramam gerekiyor.

Sanki ev sinema sistemi değil de araba arıyormuş gibi hissediyorum. Pazarda gerçekten bu kadar az ürün mü var?

Kapalı kutu, en güncel model olmayan bir ev sinema sistemi bulabilmek için nerelere bakmamı tavsiye edersiniz?

Teşekkürler şimdiden.

• Alacağınız dvd li sistemi ileride bluray player ile upgrade etmek sizin alacağınız sistemin bağlantı özellikleriyle ilgili. Alacağınız dvd li sistemde hdmi giriş veya en azından optik ses girişi bulunursa bluray player kolayca bağlanabilir. Bütçeyi biraz daha arttırıp 500tl civarına bulunabilen 3d bluray, bluetooth vb desteği olan lg 6730s gibi sistemleri değerlendirebilirsiniz. Çünki alacağınız dvd li sistem eski model olacağı için güncel ses ve görüntü formatlarında desteği sınırlı olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha ucuza optik girişli bir sistem bulamazsınız.

20 metrekareye kadar olan odalar gayet tatmin edici performans sergileyebiliyor.

İstanbul'da 5-6 teknosa mağazasında var şu an;

http://www.teknosa.com/urunler/110100681/samsung-ht-e350-dvd-ev-sinema-sistemi?utm_medium=retargeting&utm_source=netaffiliation&ref=netaff&utm_term=345549
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.